این ادغام می تواند به طور کامل به عنوان به زودی به عنوان آوریل 1 شرکت ها در انتشار اخبار گفت: اما کالیفرنیا تنظیم کننده هنوز هم باید برای ورود به معامله را رسمی.

“امروز ما یک گام نزدیک تر به ایجاد یک ترکیب شرکت است که ارائه خواهد شد در سراسر کشور 5G هزینه های پایین تر و بالا-اجرای شبکه است که تقویت رقابت به نفع همه تلفن همراه بی سیم و در خانه پهنای باند مصرف کننده” با حداکثر سرعت دویدن اجرایی رئیس Marcelo Claure گفت: در انتشار اخبار. “با پشتیبانی از تنظیم کننده فدرال و در حال حاضر این دادگاه ما را به تمرکز بر روی سرعت تکمیل باقی مانده چند گام های لازم برای این معامله. من افتخار من, با حداکثر سرعت دویدن تیم تعهد و شور و انعطاف پذیری در سراسر ادغام فرایند بررسی و ما به چشم انداز جدید T-Mobile یک واقعیت است.”

با حداکثر سرعت دویدن سهم مشخصی بیش از 72 درصد به $8.28 در premarket تجارت. T-Mobile رسید 9.6 درصد به $92.65.

ریچارد پارکر, مشاور حقوقی برای T-Mobile پدر و مادر شرکت Deutsche Telekom در بیانیه ای گفت در ایمیل فرستاده شده به واشنگتن پست که این شرکت بود “خوشحال” با این تصمیم. “ما به عنوان استدلال در دادگاه این ادغام تضمین رقابت اجازه می دهد به ترکیب شرکت ها به رقابت موثر با رهبران بازار است. امید ما این است که با دادگاه حمایت از ادغام همراه با سازمان های فدرال’ تایید این موضوع بسته می شود به طوری که این بازار می تواند انجام آنچه در آن می کند: سوخت رقابت و نوآوری است.”

منتقدان ادعا معامله خواهد اسکواش رقابت های ترک به مصرف بیش از حد چند گزینه و اجازه می دهد برای قیمت سنگ آهن در بازار است که می تواند به طور نامتناسبی تحت تاثیر کاهش درآمد مشتریان. و در حالی که کمیسیون ارتباطات فدرال و وزارت دادگستری به تصویب این قرارداد در سال گذشته یک گروه از 13 دولت به طور کلی وکیل از جمله کالیفرنیا و نیویورک و بعد از آن شکایت کرد برای جلوگیری از آن. اما در نماز جمعه, ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه ویکتور ماررو گفت که ادغام شد و بعید است به “قابل ملاحظه ای کاهش رقابت” در صنعت مخابرات است.

“T-Mobile تعریف خود را بیش از دهه گذشته به عنوان یک maverick است که موجب شده است دو تا از بزرگترین بازیکنان در آن صنعت را متعدد pro-مصرف کننده تغییر میکند. پیشنهاد ادغام اجازه می دهد ادغام شرکت به ادامه T-Mobile را غیر قابل انکار موفق استراتژی کسب و کار برای آینده قابل پیش بینی” ماررو نوشت: در تصمیم خود. “در حالی که با حداکثر سرعت دویدن ساخته شده است که شجاع تلاش برای رقابتی ماندن در یک سرعت در حال توسعه و سرمایه بر بازار قاطع نظر هر دو در داخل با حداکثر سرعت دویدن و در سطح وسیع تری در صنعت است که با حداکثر سرعت دویدن در حال سقوط است پدر و دورتر از اهداف این ضربه باید به باقی می ماند مربوطه به عنوان یک رقیب قابل توجهی.”

این معامله هنوز هم نیاز به حمایت California Public Utilities Commission, یک حرکت دو سال در ساخت و این امکان قانونی نبرد هنوز تمام نشده. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز که پیشگام این طرح دعوی در دادگاه گفت که ایالات متحده “از صمیم قلب” مخالفت با ماررو حاکم و با توجه به درخواست تجدید نظر.

“از شروع این ادغام شده است در مورد عظیم سود شرکت بیش از همه چیز و با وجود این شرکت ادعاهای دروغین این معامله را به مخاطره می اندازد بی سیم مشترکین که در آن لطمه می زند بیشتر: کیف پول خود را” جیمز در بیانیه ای گفت. “شکی نیست که کاهش بازار تلفن همراه از چهار به سه خواهد بود برای مصرف کنندگان بد بد برای کارگران و بد برای نوآوری است که چرا ایالات متحده شدت و چراغ این طرح دعوی در دادگاه.”

ادغام شد و به طور رسمی اعلام کرد در مارس سال 2018 اما T-Mobile و Sprint, اجرا, توسط, ژاپنی, کنگلومرا Softbank حال معاشقه با یک ترکیب برای سال اما خنثی شد سیاسی سر باد. برای برنده شدن در این دولت برکت هر دو شرکت توافق کردند که به فروش دارایی های کلیدی — از جمله صدها نفر از فروشگاه های خرده فروشی هزاران نفر از سایت های همراه و طیف پروانه — به شبکه و تنقلات در تلاش برای تبدیل غذا به یک چهارم حامل های بی سیم. با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile نیز مجبور به خندق های اعتباری تلفن کسب و کار, افزایش, موبایل و تلفن همراه.

مدیران گفت جدید T-Mobile رقابت را افزایش می دهد در پهنای باند بازارهای آوردن کیفیت بالا و پوشش به مناطق محروم و یک کار بزرگ خالق در بازار کار است.

“در سال, یک, جدید, T-Mobile را بیش از 3,500 اضافی وقت آمریکا کارکنان از مستقل شرکت داشته اند و 11,000 بیشتر مردم توسط 2024,” این شرکت گفت: در انتشار اخبار. “علاوه بر این برنامه برای ساخت بیش از 600 جدید مکان های خرده فروشی و پنج مشتری جدید تجربه مراکز ایجاد خواهد شد حدود 12000 شغل بیشتر — در بسیاری از شهرهای کوچک.”

مایک Sievert T-Mobile در حال حاضر رئیس جمهور آماده است برای موفقیت John Legere به عنوان رئیس اجرایی به راس که به تازگی در ترکیب شرکت در آوریل 1. Legere که جاذبه و فراست کمک حرکت ادغام رو به جلو باقی خواهد ماند یک عضو از هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im