بهار-ورزشی ورزشکاران می تواند رسما دریافت اضافی سال از واجد شرایط بودن پس از NCAA Division من رای شورای

بورس تحصیلی قوانین تنظیم خواهد شد به اجازه دهید بیشتر ورزشکاران برای دریافت کمک های مالی که لازم است چرا که برنامه های در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان سال اول ورودی. برای ورزشکاران بازگشت برای 2020-21 سال تحصیلی, بورس تحصیلی مقدار مورد نیاز نمی باشد به همان چه ورزشکار دریافت در 2019-20. که انعطاف پذیری تنها به ورزشکاران که سالمندان در این فصل است.

“شورای تصمیم به مدارس فردی انعطاف پذیری لازم برای تصمیم گیری در یک دانشگاه سطح” M. فضل Calhoun بخش من شورای صندلی و مدیر ورزشی در دانشگاه پنسیلوانیا در بیانیه ای گفت. “شورای حکام تشویق کنفرانس ها و مدارس را به اقدام در جهت منافع دانشجو-ورزشکاران و جوامع خود و در حال حاضر مدارس این فرصت را به انجام این کار است.”

تصمیم شورا را شامل نمی شود ورزش های زمستانی مانند بسکتبال و ژیمناستیک و شنا. شورای “کاهش یافته است به گسترش واجد شرایط بودن برای دانشجو-ورزشکاران در ورزش که در آن همه یا بسیاری از آنها به طور منظم فصل تکمیل شد” NCAA انتشار گفت.

NCAA لغو آن زمستان و بهار مسابقات قهرمانی حوادث, مارس 12 اما یک گپ کمیته اعلام کرد یک روز بعد از آن که رهبری آن “توافق کردند که واجد شرایط امداد است مناسب برای همه بخش, من دانشجو-ورزشکاران شرکت کننده در بهار ورزش” با جزئیات مجموعه به نهایی شود بعد. مدیران ورزشی روشن است که این موضع از هشت عضو بخش من شورای هماهنگی کمیته را تضمین نمی کند یک مقام رسمی تصمیم گیری در حمایت از تمدید واجد شرایط بودن.

اعطای واجد شرایط امداد رسانی به ورزشکاران که فصل کوتاه قطع شد به نظر می رسد مثل یک راه حل منطقی به ویژه به دلیل بسیاری از بهار تیم تا به حال فقط برنامه های خود را آغاز کرده است. اما تدارکات از انجام این کار پیچیده است و باید ماندگار انشعابات. تاثیر مالی متورم فهرست اسامی و اضافی کمک هزینه تحصیلی در برنامه های ورزشی خواهد بود.

NCAA 40 عضو بخش من شورای — که شامل مدیران ورزشی, کنفرانس, کمیسیون, ارشد دیگر در سطح مدیران دانشکده دو و میدانی نمایندگان و ورزشکاران مورد بحث این مسائل دوشنبه و تصمیم گرفت به پیشنهاد تمدید واجد شرایط بودن.

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل نشان داد که اعطای واجد شرایط امداد رسانی به سالمندان در بهار تیم های ورزشی هزینه مدارس دولتی به قدرت پنج کنفرانس بین 500.000 دلار و $900,000 هر کدام. مدارس تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها می توانند صندوق های اضافی ورزشکاران در تیم های خود و پشتیبانی از آنها را با کمک هزینه تحصیلی است.

یکی دیگر از عوامل پیچیده برای مدارس است که ورزشی بخش را دریافت خواهد کرد $375 میلیون کمتر از حد انتظار در این سال از NCAA دریافت که بسیاری از درآمد خود را از مردان مسابقات بسکتبال. NCAA هفته گذشته اعلام کرد که بخش توزیع درآمد برای سال 2020 بود که قبلا پیش بینی می شود حدود 600 میلیون دلار است اما مدارس را به جای دریافت یک برش از یک استخر از $225 میلیون.

مدارس می توانند با استفاده از گپ دانشجویی صندوق کمک, که وجود دارد برای کمک به بخش ورزشکاران با ویژه به نیازهای مالی برای پرداخت کمک هزینه تحصیلی از ورزشکاران که با استفاده از اضافی خود را واجد شرایط در طول 2020-21 سال تحصیلی, NCAA انتشار گفت.

دانش آموز-ورزشکار کمیته مشورتی رهبران از قدرت پنج مدرسه در سراسر کشور منتشر شد بیانیه مشترک قبل از تقسیم من شورا رای دادن. آنها برشمرد سه توصیه به شورای: فوری برای حمایت از مسکن و مواد غذایی واجد شرایط بودن برای کمک به تمام زمستان و بهار-ورزشی ورزشکاران که برنامه بودند نهفته coronavirus و کمک هزینه تحصیلی تمدید برای بازگشت سالمندان است که نمی خواهد تعداد نسبت به بورس محدودیت.

“ما می دانیم که واجد شرایط امداد ارائه چالش شدید برای دانشگاه ها و گپ” بیانیه ای گفت:. “کار ما این است که به ایستادن برای آنچه که اعتقاد ما بر این است که حق و عادلانه برای ورزشکاران است. COVID-19 به شدت تحت تاثیر همه دانشگاهی ورزشکاران است.”

اکثر بهار ورزش معادل ورزشی, معنی تعداد مشخصی از کمک هزینه تحصیلی می تواند در میان یک برنامه ورزشکاران که اغلب دریافت جزئی کمک خیلی بیشتر ورزشکاران می توانید دریافت کمک های مالی.

NCAA حکم بورس محدودیت برای هر ورزش در حالی که موسسات فرد به طور معمول مجموعه ای از کلاه برای هر تیم فهرستی از اندازه. در بازی بیس بال, NCAA کلاه فهرست اسامی 35 بازیکن اما NCAA را اعلام و گفت: این شورا با افزایش این حد.

این قوانین تغییر خواهد کرد به طور موقت به جای ورزشکاران که می خواهند به استفاده از تمدید واجد شرایط بودن اما NCAA اخبار انتشار مشخص نیست جزئیات بیشتر.

یک ورزشکار بود که یک دانشجوی سال اول در طول سال 2020 فصل و معصوم ورزش بعد از چهار فصل نمی خواهد اگزوز او واجد شرایط تا سال 2024 به طوری که راهپیمایی از این چشم پوشی گذشته از طریق چند سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>