NASUULU محافظت از کنیا — به عنوان ملخ توسط میلیاردها — بله میلیارد — فرود بر روی بخش هایی از کنیا در بدترین شیوع در 70 سال کوچک هواپیما در حال پرواز کم بیش از مناطق آسیب دیده اسپری آفت کش ها در آنچه که کارشناسان تنها کنترل موثر.

آن است که به چالش کشیدن کار به خصوص در مناطق دور افتاده که در آن تلفن همراه سیگنال وجود ندارد و زمین خدمه نمی تواند به سرعت ارتباط برقرار مختصات به پرواز تیم است.

زمین خدمه در “ضعیف ترین اراضی” مارکوس دان یک خلبان و مدیر در زمین های کشاورزی و حمل و نقل هوایی خبر داد. “اگر هیچ شبکه وجود دارد و سپس همکار در یک boda boda (موتور سیکلت) او را به عجله کردن در حال حاضر و رفتن و گرفتن یک شبکه.”

فقط پنج هواپیما در حال حاضر در حال پاشش به عنوان کنیا و دیگر مقامات سعی کنید برای جلوگیری از ملخ از گسترش به کشورهای همسایه اوگاندا و سودان جنوبی. سازمان ملل متحد گفته است در $76 میلیون دلار مورد نیاز است بلافاصله به گسترش چنین تلاش هایی در سراسر شرق آفریقا.

یک پاسخ سریع بسیار مهم است. کارشناسان هشدار می دهند که اگر به سمت چپ بدون کنترل تعداد ملخ می تواند به رشد 500 بار در ماه ژوئن هنگامی که خشک آب و هوا خواهد کمک به شیوع بیماری تحت کنترل است.

انگشت طول ملخ جاروب به کنیا از سومالی و اتیوپی غیر منتظره ای بعد از باران های سنگین در ماه های اخیر ، decimating محصولات کشاورزی در برخی از مناطق و تهدید میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر با بحران گرسنگی.

سومالی را وزارت کشاورزی روز یکشنبه به نام شیوع ملی اورژانس و تهدید عمده برای این کشور شکننده امنیت غذایی گفت: “غیر بزرگ” ملخ swarms در حال مصرف مقدار زیادی از محصولات کشاورزی.

در swarms اندازه شهرهای بزرگ ملخ نیز تحت تاثیر بخش از سودان جیبوتی و اریتره که وزارت کشاورزی می گوید هر دو نظامی و عموم مردم مستقر شده اند به مبارزه با آنها.

کنیا وزیر کشاورزی اذعان کرده است که مقامات آماده نیست برای دامنه هجوم این سال است. که تعجب آور نیست با توجه به آن شده است چند دهه از کشور با گذشته قابل مقایسه شیوع U. N. مقامات می گویند.

ملخ نیز به سمت این ناحیه سرسبز از اتیوپی و آفریقای دوم-پرجمعیت ترین کشور در این کشور را بدترین شیوع در 25 سال. در روز پنج شنبه مبهوت ساکنان پایتخت اتیوپی آدیس آبابا آغاز گزارش رؤیت حشرات.

“من شگفت زده برای پیدا کردن ملخ در داخل اتاق نشیمن من گفت:” ساکن Mathewos Girma نشان دادن عکس بر روی تلفن همراه خود را. “به نظر می رسد این است که ضربه زدن بر روی هر یک از ما درب.”

Zebdewos Selato یک وزارت کشاورزی ایران گفت: همراه با فشار نسبتا کمی ملخ رسیدن به اتیوپی سرمایه “باقی مانده” از “تهاجم عظیم” در شرق و جنوب کشور. سم پاشی در حال انجام است در اطراف شهرستان برای جلوگیری از شیوع بیماری از جاهای دیگر است.

تا زمانی که خشک آب و هوا در ماه ژوئن بیشتر باران در سراسر منطقه به ارمغان خواهد آورد تازه پوشش گیاهی به سوخت بیشتر امواج ملخ پرورش است. یکی از زمینه در کنیا در روز شنبه به نظر می رسد به طور کامل از جفت گیری رنگ زرد روشن ملخ.

“آنها در حال تلاش برای همسر و بنابراین ما نیاز به کمک بیشتر و از آنجا که ما در حال مسابقه در برابر زمان” گفت: نماز Tutana ارشد کشاورزی افسر در ایزیولو شهرستان است.

“تا کنون ما را نابود حدود پنج swarms در Samburu و ایزیولو (شهرستانهای) اما ما در حفظ و دریافت بیشتر swarms هر هفته است که تعداد زیادی از لحاظ اکوسیستم,” او گفت:. “آنها در حال از بین بردن محیط زیست است.”

در ساعت ملخ می توانید نوار یک مرتع بسیار از آن پوشش گیاهی است.

“این یک وضعیت بسیار غم انگیز به خصوص برای چوپان” که معیشت خود تکیه می کنند گاو Tutana گفت.

تنها چند ساعت پس از پاشش به طور معمول تندرست ملخ بودند تنبل کند و در حال مرگ. آنها وضع پراکنده بر روی زمین زیر پا خرد.

پنج هواپیما در حال حاضر عامل قادر به دنبال بیش از این بخشی از کنیا دونن گفت: اما اگر افزایش ملخ در دیگر نقاط کشور “ما در حال رفتن به نیاز به برخی از کمک های بیشتر چرا که ما فقط نمی دانم چگونه این مشکل در حال رفتن به.”

___

الیاس Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی کمک کرده است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im