Spotify در برای خرید بیل سیمونز را رینگر, تماس, این, جدید, ESPN,’

از نظر معامله — که تا به حال شایعه شده است برای هفته ها — نمی شد و اعلام کرد هر چند Recode پیتر کافکا گزارش داد که Spotify در نظر دارد به استخدام رینگر 90 کارکنان و نگه داشتن وب سایت خود را به بالا و در حال اجرا است. اما شرکت های صوتی اصلی میل بود برای به دست آوردن رینگر موفق پادکست شبکه که شامل ارائه مانند سیمونز را eponymous پادکست را نشان می دهد و پوشش NBA, NFL, رسانه و فرهنگ پاپ.

“رینگر کارکنان ساخته شده است تا کنون بیش از پادکسترها: نویسندگان و سردبیران و تصویرگران, واقعیت, اسباب بازی چکرز-کپی سردبیران رسانه های اجتماعی سردبیران و صوتی و تصویری تولید” رینگر اتحادیه گفت: در بیانیه منتشر شده Jan. 21 پس از اخبار از Spotify در به نیت گزارش شده توسط وال استریت ژورنال. “ما امیدواریم که که هر آینده فروش هر دو به رسمیت می شناسد اهمیت است که کارکنان و افتخارات روند موجود ما در چانه زنی جدول پس از اتحادیه ما به رسمیت شناخته شد در ماه اوت است.”

در چهارشنبه سیمونز توییتی که رینگر باقی خواهد ماند رینگر “در هر رابطه است.”

رینگر و آن 90 کارکنان اتحادیه در ماه اوت و اتحادیه به رسمیت شناخته شد توسط مدیریت. دو طرف شده اند در مذاکرات در مورد قرارداد. در Jan. 31 اتحادیه توییتی که رینگر مدیریت بود نه خطاب به پتانسیل Spotify خرید با کارکنان در دو هفته پس از خبر فروش گزارش شد.

در بیانیه روز چهارشنبه WGA ایست که نشان دهنده رینگر اتحادیه گفت: نمایندگان در حال “در حال حاضر با حسن نیت مذاکرات در سوراخ کردن یکی دیگر از Spotify متعلق به نهاد و مشتاقانه منتظر ادامه با حسن نیت مذاکرات در رینگر.”

رینگر اتحادیه نیز منتشر شد یک بیانیه گفت: “ما پیش بینی یک ارتباط سازنده با مدیریت جدید برای همه رینگر کارکنان: podcasters نویسندگان و سردبیران و تصویرگران, واقعیت, اسباب بازی چکرز کپی سردبیران رسانه های اجتماعی سردبیران و صوتی و تصویری تولید” و این که “ما مشتاقانه منتظر شنیدن از [مدیر ارشد] در مورد اینکه چگونه این معامله را تحت تاثیر قرار ما روز به روز کار می کنند.”

با حمایت مالی از HBO سیمونز آغاز شده رینگر در سال 2016 پس از او راه جدا با ESPN یک سال پیش از آن. این سایت محتوای سرمقاله منعکس چه سیمونز انجام داده بود در ESPN با Grantland ورزشی و فرهنگ پاپ زیر سایت که با تمرکز بیشتر بر فرم روزنامه نگاری. اما رینگر همچنین شامل یک شماره از پادکست که به زودی سایت اصلی رسم آنها کشید 28 میلیون ماهانه محبوبیت به عنوان از ژانویه 2019 با آگهی فروش بنا به گزارش ها بیش از 15 میلیون دلار در سال 2018 — به عنوان آنلاین صوتی رسید در محبوبیت است.

Ek گفت که او امیدوار است سیمونز باقی می ماند قرار داده است.

“من نمی خواهد که انجام معامله اگر من احساس می کنم که بیل بود که در آن به دلایل حق و نمی خواهید برای ایجاد چیزی بسیار بزرگتر” او گفت Recode.

در سال گذشته Spotify در به دست آورد پادکست ناشر سوراخ کردن گزارش $230 میلیون سیگنالینگ قصد این شرکت برای تولید محتوای اصلی یکی از سه پادکست شرکت خریداری صوتی شرکت تا به حال ساخته شده در سال گذشته همراه با لنگر FM و Parcast. اما رینگر خواهد بود Spotify در اولین خرید که همچنین شامل مطالب نوشته شده است.

“ما نگاه رو به جلو برای قرار دادن قدرت کامل از Spotify در پشت رینگر آنها رانندگی ما جهانی, ورزشی, استراتژی,” سحر Ostroff Spotify رئیس محتوای افسر گفت: در بیانیه ای اعلام کرد. “همانطور که ما مجموعه ای را برای ما گسترش ورزش و سرگرمی ارائه شده و ما می خواستیم بهترین در کلاس تیم تحریریه. بیل سیمونز یکی از درخشان ترین ذهن در بازی و او با موفقیت ابداع به عنوان یک نویسنده و خالق محتوا در سراسر رسانه های و سیستم عامل. رینگر پیشینه ثابت از ایجاد متمایز محتوای فرهنگی و همچنین کشف و توسعه ردیف بالا استعداد آنها را توانمند دارایی برای Spotify در است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات