Sportswriting آینده بستگی دارد ممکن است, ورزشی است که یا اطمینان یا وحشتناک

“من یک فرد مذهبی یا یکی از این افراد که کمک به خود کتاب در مورد سرنوشت” گرینبرگ گفت: به تازگی. “اما آن را شگفت انگیز زمان. من فکر کردم که من را به خارج از sportswriting برای یک کار.”

در این چهار سال پس از آن راه اندازی, ورزشی ارائه کرده است خطوط به صدها نفر از روزنامه نگاران. وقتی Fox Sports اخراج همه از آن sportswriters در سال 2017 ورزشی مدال دیگر به اندوخته های بسیاری است. زمانی که ESPN را اخراج در سال 2017 ورزشی وجود دارد. سال گذشته هنگامی که تمام کارکنان نیواورلئان بار جزئي گذاشته شد خاموش, ورزشی, ویرایشگر, جنیفر آرمسترانگ “خیلی می ترسم که من روزنامه نگاری ورزشی حرفه ای بود و بیش از,” او گفت:. به جای او فرود آمد در ورزشی.

ورزشی است که همیشه در حال گسترش کرگدن در زمانی که بسیاری از رقبای خود — روزانه روزنامه ها و مجلات و وب سایت ها — در حال کم شدن و یا سازندگان:. تنها در سال گذشته Deadspin درون منفجر و ورزش مصور گذاشته بیش از یک سوم از کارکنان خود را. ورزشی استخدام نگه داشته و آن را در حال حاضر حدود 430 روزنامه نگاران در ایالات متحده و بریتانیا به احتمال زیاد بزرگترین پایدار از sportswriters و ویراستاران در این صنعت است. (ESPN حدود 400 مقایسه خبرنگاران و سردبیران به همراه صدها نفر دیگر که کار در تلویزیون و سایر نقاط newsroom.)

به عنوان یک نتیجه این احساس می تواند آینده یک افسانه حرفه ای — sportswriter — استوار بر روی شانه های یک شرکت که co-founder, Alex ماتر یک بار ناشیانه وعده داده شده به “صبر کنید هر محلی کاغذ و اجازه دهید آنها را به طور مداوم خونریزی” و یک شرکت که چشم انداز باقی می ماند کفن در رمز و راز.

ورزشی مطرح شده است و 140 میلیون دلار است که نزدیک به 1 میلیون مشترک است و به ارزش حدود 500 میلیون, با توجه به شرکت. اما در عین حال سودآور است. آن نشده منتشر شد هر گونه آمار و ارقام درآمد. و آن را ادامه داده و به جمع آوری پول از جمله اخیر خرید از بازیگر Matthew McConaughey. به عبارت دیگر, آن می تواند نشان دهنده شاعرانه آینده روزنامه نگاری ورزشی, یک سرمایه-حمایت سراب یا چیزی در میان است.

آنچه مسلم است این است که چه ورزشی به معنی حرفه ای در حال حاضر. و آنچه در آن به معنی اگر آن شغل از بین رفت.

“من خوشبین تر از من شده اند اما شما دچار به فکر می کنم در مورد آن گفت:” B. J. Schecter سابق سردبیر ورزشی نشان داده شده و رئیس فعلی Seton سالن ورزشی رسانه برنامه است. “این همه استعداد در این بازار — که در آن آنها می رویم به رفتن ؟ آن فاجعه بار خواهد بود.”

ضرب و شتم نویسنده وفات

برای بسیاری از قرن 20 sportswriting شامل تا حد زیادی از روزنامه ضرب و شتم خبرنگاران و روزنامه که در سفر با تیم و دور زد و در ماشین تحریر در دودی مطبوعات جعبه. اینترنت دموکراتیک صنایع دستی توسط 2000s با وبلاگ نویسان تان شدیدا کردن بیشتر relatable محتوای اغلب از طرفداران این دیدگاه است. (و اغلب cribbing روزنامه’ گزارش اصلی.) صنعت روزنامه در عین حال می شد — و هنوز هم هست — که سوخته با کاهش درآمد تبلیغات, قرار دادن ورزشی روزنامه نگاران ،

شروع یو پی اس پر کردن جای خالی باید بیشتر به همراه فن محور وبلاگ نویسی با پوشش سنتی انجام می شود ارزان. SB Nation ساخته شده است یک شبکه وسیع از پایین پرداخت می شود بخشی از زمان sportswriters. رقبا ساخته شده college sports hd در اطراف فن محور تابلوهای پیام. جدید کارفرمایان در ورزش نشان داده شده در حال استخدام پاره وقت پیمانکاران برای پوشش pro و تیم کالج, شرط بندی می تواند به رشد مخاطبان خود بدون روزنامه نگاران حرفه ای.

“آنچه که ما به دنبال در حال حاضر روزنامه نگاری ورزشی به عنوان یک حرفه ای با داشتن 10 سال arc گفت:” جین McManus, مدیر Marist دانشگاه ورزشی مرکز ارتباطات بود که گذاشته از ESPN در سال 2017. او تاکید کرد که او فکر می کند همه چیز را به نوبه خود. اما در حال حاضر “شما می توانید یک کار خارج از دانشگاه ایجاد محتوا برای جایی و زمانی که شما نیاز به مزایا حقوق بهتر شما را مجبور به ترک کسب و کار,” او گفت:. “این یک کسب و کار است که خوردن آن جوان که ارائه نمی دهد نویسندگان جوان در آینده و این که فوق العاده افسرده.”

مگر در مواردی که شما در باور ورزشی. این شرکت نه تنها یک تاسیسات برای یک نوع خاص از sportswriter. این یک شرط است که همان sportswriter هنوز ارزش برای مصرف کنندگان — که حتی در یک جهان که در آن لیگ های استخدام خود را ضرب و شتم نویسندگان که در آن سرگرمی وبلاگ نویسان و podcasters سیل اینترنت با محتوا وجود دارد باقی می ماند به اندازه کافی طرفداران که پرداخت برای پوشش از حرفه ای sportswriters.

خیط و پیت کردن با سرمایه نقدی ورزشی ارائه می دهد آن دسته از روزنامه نگاران جذاب حقوق: $50,000 یک سال برای ورود به سطح خبرنگاران و اواسط شش چهره برای بیشتر انجام نویسندگان. (تمام وقت کارکنان دریافت سهام در این شرکت بیش از حد.) آن حتی موفق به افزایش حقوق نویسندگان آن نشده استخدام: آن ارائه شده به یکی از برجسته ESPN نویسنده بیش از 500 ، 000 دلار تقریبا دو برابر است که نویسنده و دستمزد به گفته افراد آشنا با مذاکرات; نویسنده در نهایت ماند در ESPN برای کمتر از ورزشی را ارائه می دهند اما هنوز هم یک افزایش دهد.

همه که سرمایه گذاری کمک های مالی به ارمغان می آورد یک دره سیلیکون اخلاق به این شرکت است. داشبورد آهنگ چگونه داستان انجام در برابر انتظارات و هر نویسنده می شود اهداف چگونه بسیاری از مشترکان مقالات خود را باید تبدیل. یک, شرکت, سفر, سیستم, تف کردن, متوسط هزینه هتل ها فراهم می کند و آمازون گواهی های هدیه به کارکنان که کتاب ارزان اقامت. هارون Reiss, 24 که در سمت چپ کانزاس سیتی استار برای پوشش Houston Texans ستایش یکی دیگر از جوشیدن: یک ویرایشگر است که دارای تخصص در کمک به توسعه نویسندگان جوان. “آنچه روزنامه را که از او پرسید:.

“این ایده که شما می توانید یک شغل پایدار و حرفه ای است که باعث می شود ورزشی خیلی با ارزش حداقل از نظر روانی McManus گفت.

به عنوان یک محصول ورزشی است که هر دو یک disrupter و اشاره ای به گذشته است. برای $10 در هر ماه و یا $60 در هر سال یک اشتراک به خوانندگان امکان دسترسی به کل سایت که احساس می کند مانند یک بسته نرم افزاری از ورزش های محلی بخش از سالم دوران. خبرنگاران بوسیله اسباب گردنده از مدرسه قدیمی ضرب و شتم پوشش است که buttressed توسط تجزیه و تحلیل و داستان از ویژگی های به علاوه کار از جمله کارشناسان ملی به عنوان سابق Fox Sports baseball نویسنده کن روزنتال و سابق ESPN هاکی نویس Pierre LeBrun. همه از این در دسترس است در یک برنامه و آنلاین آگهی رایگان.

در سال گذشته ورزشی گسترش در خارج از کشور, استخدام یک تیم فوتبال نویسندگان برای پوشش لیگ برتر. آن را تا بیش از 100 پادکست ها و برنامه برای اضافه کردن بیشتر. و آن را فرود بزرگتر داستان هر سال: روزنتال همراه با اوان Drellich شکست Houston Astros ثبت نام-داستان سرقت. حرکت شبیه چمچه زنی مشبک چندین هزار اشتراک جدید, hansmann از. های ورزشی, بنیانگذاران, در مصاحبه ای گفت:.

“ما اساسی چشم انداز است که هرگاه اخراج جای دیگری است که آن را افسرده” hansmann از. گفت:. “اما ما چشم انداز کسب و کار است که مورد علاقه در ورزش باقی می ماند در تمام زمان بالا. بنابراین حتی به عنوان شما همه چیز را در حال سقوط از هم جدا کاهش در صنعت نیست در مورد تقاضا برای محتوا.”

دنبال کردن-سطح شیب دار

با آن رشد پایه مشترک ورزشی در حال حاضر موفق تر از اوایل منتقدان پیش بینی می شود با بهره گیری از شکسته محیط رسانه ای و به طور موثر در خدمت احساسات محلی طرفداران ورزش. اما آن را نیز صرف میلیون ها نفر در حقوق.

اریک جکسون بنیانگذار EMJ سرمایه فن آوری و رسانه های صندوق سرمایه گذاری سرمایه نگران جریان نقدی شرکت و ارزیابی. “معمولا مردم فاش درآمد هنگامی که آن را یک خبر خوب,” او گفت:. “چیز دیگری است: چرا آنها نیاز به جمع آوری بیشتر سرمایه ؟ چرا که آنها به صرف بقیه از آن و آنها نیاز به نگه داشتن به پرداخت مردم ؟ در یک 500 میلیون دلار ارزیابی آنها امیدوارند این است برای رفتن به مانند یک اسب شاخدار و سپس برخی از. اما آن را یک کسب و کار رسانه ای و من نمی بینم که.”

در نهایت هر چند ترازنامه ممکن است مهم نیست تا آنجا که ابعاد آن حداقل به شرکت سرمایه گذاران. همانطور که با هر سرمایه گذاری-حمایت راه اندازی آن روشن ترین راه برای موفقیت این است که از طریق فروش.

در مصاحبه های متعدد سرمایه گذاران همراه با رسانه های مدیران و کارکنان صنعت گفت: شرکت هایی که ارزش محلی مصرف کنندگان می تواند جالب خریداران بالقوه برای ورزشی. در میان شرکت های آنها ذکر شده: Sinclair Broadcast Group, که فقط صرف بیش از 10 میلیارد دلار در بیش از 20 منطقه ای شبکه های ورزشی; Fox Sports که نمی بسیاری از رد پای دیجیتال پس از از بین بردن آن نویسندگان; Comcast که دارای یک تعداد انگشت شماری از منطقه ای شبکه های ورزشی; و ESPN چون ESPN.

هیچ مذاکرات اساسی جای گرفته اند یک فرد در ورزشی گفت: هر چند برخی از شرکت های رسانه ای رسیده اند ، با توجه به سه تن از اعضای گروه صنعت, گفتگو صورت گرفت با Fox Sports اما نمی پیشبرد. ورزشی کاهش یافته است به نظر که آیا به عنوان Fox Sports. یک کارمند ارشد در, ESPN گفت: این شرکت تا به حال هیچ علاقه ای ورزشی به خصوص در ارزیابی فعلی خود.

“این بیش از حد به زودی به می دانم که اگر آن را فقط یک ایده خوب و یا اگر آن را در دراز مدت قابل دوام کسب و کار” یک سرمایه گذار ورزشی گفت.

سرمایه گذاران و دیگران گفت: طیف وسیعی از نتایج برای شرکت و ارتش خود را از روزنامه نگاران هنوز هم به طور گسترده ای متفاوت است اما آنها باور دارند که آینده آن بستگی به فروش. اگر آن را خریداری شده توسط یک شرکت است که می خواهد به گسترش مدل ورزشی می تواند کمک به ایجاد ثبات در این صنعت برای مدت طولانی. شخص دیگری می تواند خرید این شرکت و کاهش هزینه ها می روم سرنوشت افسانه ضرب و شتم نویسنده نامشخص دوباره. یا فاجعه نسخه: این شرکت نمی تواند پیدا کردن یک خریدار در نزدیکی آن ارزیابی سرمایه اجرا می شود و چیزی می رود وارونه است.

“اگر ورزشی نمی کند موفق خواهد یک اثر سرما به دلیل آن خواهد بود را از دست داده شرط می بندم که مردم پرداخت خواهد شد با کیفیت بالا و روزنامه نگاری ورزشی” گفت: Ken, دکتر, یک تحلیلگر رسانه اجرا می شود که این سایت Newsonomics.

Hansmann از. گفت: او قدردانی چه ورزشی به معنی این صنعت در حال حاضر است. “من فکر می کنم تا آنجا که فشار که ما نمی فکر می کنم در مورد چگونه همه چیز ممکن است به اشتباه” او گفت:. “بدیهی است که ما ساخته شده است یک شرکت بزرگ و مطرح خارج از بودجه مقدار زیادی از آن. ما در حال کشیده به عنوان بنیانگذاران اما ما احساس می کنیم کنترل سرنوشت ما.”

به سهم خود نویسندگان گفت: آنها فکر کردن بیش از حد سخت در مورد آنچه آنها را کنترل نمی کند.

“من در مورد به نوبه خود 40. من دو بچه ها در مدرسه کاتولیک” گفت: آرمسترانگ, نیواورلئان ویرایشگر. “من می تواند نگرانی در مورد کسانی که همه چیز اما من فقط رفتن به تمرکز بر این واقعیت است که من یک کار است که من دوست دارم.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im