ورزشی ارائه یک پناهگاه اما آنها تاری دید ما در coronavirus

رودی Gobert یوتا جاز all-star مرکز و دفاعی صدای تیز و تند با 7-پا-9 بال آزمایش مثبت برای این ویروس که تعطیل NBA “تا اطلاع ثانوی” و ارائه قدرتمند حکایت برای مبارزه با این تصور که این همه سر و صدا است جنجال آفرینی بی معنی است. Gobert گذشته دیده می شد ساخت نور های جهانی و همه گیر با لمس کردن میکروفن و شوخی, پخش كردن, خود میکروب ها پس از یک نشست رسانه ها. که شخصیت او را. او فقط در تلاش برای روشن کردن خلق و خوی. در حال حاضر او را تبدیل به یک نمونه از خطرات ناشی از تکبر و nonchalance هنوز هم بیش از حد شایع در جامعه است.

ما اغلب جشن انحراف از ورزش و به دنبال آن فرصت را به فرار. ما می توانیم بیش از حد محافظت از این انحراف اقدام به عنوان اگر آن است که ما حق و رشد عصبانی هر زمان که هر چیزی اختلال وسواس است. اما این بازی نیست همیشه یک سحر و جادو مکان امن که در آن زندگی واقعی نمی کند. آنها نه تنها منحرف کردن. آنها نمونه جامعه است. آنها بزرگ آن است. آنها تقویت آن است. چون ما به شدت علاقه مند به آنها قدرت را به ارسال پیام که بخش های بزرگی از جمعیت ممکن است دریافت نمی کنند در غیر این صورت آنها می توانید آن را در صورت قانع کننده تر.

در ایالات متحده فعلی امید باید که ورزش می تواند مردم را از خواب بیدار و زنده با نگرانی مناسب و سعی و کوشش. در حالی که وجود دارد هیچ مشکلی با بودن و بد خلق که coronavirus است قطع ورزشی برنامه ما همچنین باید در مورد آن فکر می کنم این راه: دو و میدانی هستند همه جا — همیشه در, همیشه سرگرم کننده چیزی است که شما می توانید ساعت خود را به, و زمانی که آنها نیست ما باید بیشتر نگران از نا امید. برای مختل کردن ورزش در آن طول می کشد بزرگ, تراژدی, جنگ, یا بحران است. آن را غیر منطقی برای هر کسی که به انکار است که این یکی از آن ترس و وحشت بار.

“این یک بی سابقه ای بهداشت عمومی وضعیت و ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که ما در وسط آن به سرعت آن را پایین” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “ما به اون جلوتر از منحنی. یکی از اصلی دفاع است به کاهش تعامل مردم در زندگی ما است.”

من زندگی در سیاتل 12 مایل از کرکلند بشویید. است که لقب ایالات متحده در کانون coronavirus. این احساس که ما اقامت در آمریکا در آینده مگر اینکه آن را تبدیل به فعال در مورد جلوگیری از گسترش مسری covid-19. پنج روز پیش در واشنگتن بود فقط بیش از 100 مورد تأیید ویروس. این تعداد افزایش یافت و به 366 روز چهارشنبه. وجود دارد 17 میر پنج روز پیش. آخرین مجموع 29.

در اوایل این هفته یک مدل پیش بینی گسترش ویروس و تاثیر آن در محلی شاه و شهرستانهای اسنوهومیش منتشر شد اینجا. تحقیقات انجام شده توسط یک تحسین شده سه نفر از محققان: این فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان, بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد و موسسه بیماری های مدل سازی در بللوو بشویید. مطالعه خود را پیش بینی می کند که اگر این منطقه نمی تواند کاهش سرعت گسترش ویروس وجود دارد خواهد بود 25,000 آلوده شهروندان و 400 و مرگ و میر در مارس 7 است که کمتر از یک ماه از هم اکنون. این است که چرا Inslee و فرمانداران سراسر کشور با استفاده از قدرت خود را به بان کی مون بزرگ حوادث و ترویج اجتماعی فاصله.

پر از شکوفه? که یک واکنش مشترک از افرادی که فقط می خواهید برای جلوگیری از ترس و حفظ زندگی است. American pride می توانید ترفند ما به باور ما بیش از حد توانا به رنج می برند راه چین یا ایتالیا است. اما ما در حال بازی کردن از پشت. اگر ما نمی تواند فعال وجود شواهد کافی این ویروس گسترش ویرانگر در راه است.

Jeffrey S. Duchin ارشد بهداشت افسر سیاتل و پادشاه شهرستان ارائه یک گریم قیاس است که باید ضرورت ایجاد.

“این در مقیاس بزرگ به وقوع خواهد شد در هفته و به احتمال زیاد برای سال,” او گفت:. “انتظار ما این خواهد بود که زمان بسیار دشوار است. آن را شبیه به آنچه که شما ممکن است فکر می کنم به عنوان یک عفونی-بیماری معادل یک زلزله بزرگ است که رفتن به لرزش ما برای هفته ها و هفته.”

اگر Duchin نیست به اندازه کافی معروف برای شما گوش دادن به TNT NBA تحلیلگر Charles Barkley که کارفرما تنظیم شده است به televise NCAA men’s مسابقات را خواستار جنون مارس تعطیل شود. و یا گوش دادن به کارولینای شمالی مربی Roy ویلیامز سعی کنید به صحبت از طریق آن.

“این جدی ترین مشکل این است که من می توانید به یاد داشته باشید در کشور ما که هیچ پاسخ برای” 69 ساله مربی گفت: پس از Tar Heels حذف شد از ACC tournament.

“این است که این امکان را از مردم گرفتن بسیار بیمار و در حال مرگ است و آن چیزی که در ذهن من است که جدی تر از هر چیزی من می توانم به یاد داشته باشید و من راه مسن تر از بسیاری از شما بچه ها. من به یاد داشته باشید وقتی که من کوچک بود که مردم آماده می شدند مکان برای شما برای رفتن و پنهان در زیر زمین به دلیل از سلاح های هسته ای بود که بسیار راحت و من واقعا کم است. اما من می دانم که مادر من واقعا می ترسم.

“اما این چیزی است که شما نمی توانید ببینید. … ما باید بسیار هوشمند و دانشمندان و پزشکان و افرادی که مسئول این نوع از چیزی و مردم آمریکا شده است بسیار انعطاف پذیر و من فکر می کنم ما می آیند از این چیزی, اما این ترسناک مدت زمان است.”

جهان ورزش است شروع به پاسخ مناسب به این نگرانی است. آن را در زمان بیش از حد در زمان حال. با وجود همه عوامل درگیر از جمله از دست دادن ده ها میلیون دلار برای هر تیم — من مطمئن هستم که کمیسر NBA آدم نقره ای خواسته های خود را در لیگ می تواند یک تصمیم قبل از Gobert و جاز هم تیمی داناون Mitchell آزمایش مثبت و مجبور وقفه. و این تعطیلات. در حال حاضر می آید فرایند پیچیده retracing Gobert گام و بدانند اگر ویروس گسترش بیش از حدود یک هفته دو دوره که شامل نزدیک نظارت و درخواست خود قرنطینه بازیکنان و کارکنان جاز اخیر مخالفان و همه کسانی که مخالفان مخالفان. بسیاری از لیگ تحت تاثیر قرار خواهد شد برای چند روز حداقل.

در پایان این فصل NBA شد و شکل دادن به یک خوب اما در حال حاضر ما باید مکث. آن را مناسب است. ما می تواند استدلال می کنند در مورد اینکه آیا به بازی و یا لرز با هر لیگ در سراسر جهان در حال حاضر و ما می زاری لرزش ما در حال رفتن به از دست ندهید. اما در نظر گرفتن آنچه که ما در حال به دست آوردن: آگاهی است.

بیشتر مردم به کروناویروس جدی است که یک چیز بسیار خوب یک چیز ضروری یک چالش کشیدن چیزی که به انجام زمانی که مردم می توانند فرار mindlessly. حرکت رو به جلو ورزشی لیگ باید با استفاده از سیستم عامل خود را و تبدیل شدن به رهبران در تغییر بی تفاوت نگرش است. که باید شامل المپیک, سازمان, بیش از حد. و آنها باید این کار را با سطح بی سابقه ای از یکنواختی.

در طول کنفرانس خبری Inslee جیبش تلفن همراه خود را و خواندن پیام های متنی از یک زن در ایتالیا برای تاکید.

“توقف کرد و گفت این فقط آنفولانزا یا شدید آنفولانزا” Inslee بخوانید. “لطفا بیایید و ببینید ما در بخش های مراقبت ويژه در شمال ایتالیا. مردم نمی توانند تنفس و ما لازم نیست که در هر جایی به آنها قرار داده است. شما [expletive] احمقها.”

آن را ندارد به رسیدن به چنین وحشتزده نقطه در اینجا, اما مقدار زیادی از کارشناسان در حال التماس برای اقدام فوری. در جهان ورزش ما نباید تمرکز صرفا بر روی رول تماس که بازی و چه عاطفی و هزینه های مالی خواهد بود. همچنین مسئولیت مدنی برای گسترش سودمند پیام به افرادی که ممکن است نیاز به یک دیدگاه بهتر.

که قدرت پنهان, ورزش, قدرت مادی و معنوی برای مهم ترین مسائل و لحظات. اگر جهانی بهداشت از بحران را فراهم می کند الهام بخش به بیش از یک پول-چاپ انحراف و سپس این بازی ها نیست و شایسته توجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>