ورزشی doc یا مایکل جردن غرور پروژه ؟ “آخرین رقص’ موضوعات دشوار سوزن.

“برای طرفداران بسکتبال, آن را مانند crack” گفت: فیلمساز استیو جیمز که به کارگردانی نمادین ورزشی مستند “Hoop Dreams.” “من هرگز گرفته crack, اما آن را مانند این است آنچه که من نیاز به در حال حاضر.”

ستون فقرات مستند فیلم های گرفته شده در طول اردن آخرین قهرمانی فصل را با گاو نر. آن را به ضرب گلوله کشته شد توسط NBA, سرگرمی, فیلم خدمه و نشست برای نزدیک به دو دهه انتظار برای اردن برای نور سبز استفاده از آن در هر شرایط که در آن او اعطا شده دسترسی داشته باشید. و به عنوان سرگرم کننده به عنوان این سری شده است به عنوان آن آخر می رسد یکشنبه شب در آن است که چین و چروک است که باعث می شود این سری سخت به تعریف.

با اردن confidantes — مدیر کسب و کار Estee Khazaal و Curtis, Polk که دسته امور مالی خود را — ارائه نکاتی در این فیلم به کارگردان Jason Hehir و NBA یکی دیگر از شریک های خود را پیشنهاد و آن را عادلانه به تعجب آنچه که دقیقا بینندگان باقی مانده است. آیا واقعا این نگاه صادقانه پشت پرده در اردن به عنوان او هرگز دیده می شود ؟ و یا آن را یک اردن غرور پروژه پیچیده شده در یک glitzy تولید ؟

هیچ کس بیشتر بود بی پرده, از, کن برنز که گفته وال استریت ژورنال که او هرگز درگیر در یک پروژه که در آن او به اشتراک گذاشته سرمقاله کنترل با موضوع مستند.

زمینه ای سوال — چگونه معتبر می داستان شود اگر اردن یکی از قصه گوهای ؟ — این است که جدید نیست اخیر رسانه های ورزشی. با افزایش ورزشکاران تاسیس خود شرکت های تولید — LeBron James, Kevin Durant و استفان کاری هر یک و وب سایت های مانند بازیکنان تریبون ارائه سیستم عامل برای انتشار, اول شخص, مقالات, وجود دارد راه های بیشتر از همیشه برای ورزشکاران به می گویند که چگونه داستان خود را گفت و دور زدن به طور سنتی مستقل ، ورزشی شرکت های رسانه ای مانند ESPN و Bleacher Report در حال همکاری با ورزشکاران در محتوای بیش از حد.

شاید هیچ کس به کار کرده است در بیشتر محصولات بزرگ در رابطه با ورزشکاران به عنوان افراد از فیلمساز Gotham چوپرا که تاسیس یک شرکت تولید با تام بردی و سابق NFL ستاره Michael Strahan. او همکاری با بردی جیمز کاری و کوبه برایانت.

چوپرا گفت: وجود مزایای واقعی برای بینندگان در همکاری است که به ورزشکاران می گویند در سرمقاله روند. زمانی که او با برایانت در یک فیلم که مستند بازگشت از یک آشیل آسیب آنها شروع تنها با چند نشست و مصاحبه. اما بعد از دیدن یک برش از فیلم برایانت تصمیم او بیشتر بگویم. در متعاقب آن ماه او رسیده به چوپرا در اغلب موارد از جمله متون, در نیمه شب برای درخواست مصاحبه و باز در مورد مسائل از جمله رابطه اش با تیمی سابق شکیل اونیل.

“آن را تبدیل به یک شکل از درمان” چوپرا گفت. “خلاق مالکیت بیش از چیزی است نیز یک سازمان بیش از داستان خود را و است که باعث می شود یک تفاوت بزرگ — این که آیا آن کوبه اردن یا هر کس دیگری.”

سوختگی چوپرا گفت: “او یک نهاد و یک بت اما این نسل چیز. نه همه چیز باید مثل آن را یک بار بود.”

مقداری از آن را می توان در “آخرین رقص.” در علاوه بر این به غیر قابل مقاومت دلتنگی سری تحویل داده شده است سهم خود را از لحظات تند و تلخ و از جمله اردن برای اولین بار copping علنا به گفتن یکی از معروف ترین تایید نشده به نقل از ورزش تاریخ: “جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی, بیش از حد.” و در یک قسمت آخرین آخر هفته, اردن, رشد عاطفی در حالی که صحبت کردن در مورد خود را بدون نگه می دارد-منع سبک رهبری. “زمانی که مردم با دیدن این آنها در حال رفتن به می گویند” خوب او واقعا یک پسر خوب; او ممکن است یک مستبد ” او می گوید. “خوب است که شما از آنجا که شما هرگز چیزی را به دست آورد.” او سپس خواستار شکستن در مصاحبه.

که تنش استیو جیمز گفت: آنچه باعث می شود این مستند اتصال و به همین دلیل او از آن لذت می برد. اما محدودیتهایی وجود دارد.

“شما به شدت می خواهید به دانستن آنچه اتفاق می افتد پس از او می گوید: ‘استراحت’ ” جیمز گفت. “و من می خواهم به دانستن آنچه اثر که ذهنیت شده است — در کار خود را در زندگی خود, با روابط. شما هنوز هم گرفتن اردن است که او می خواهد شما را به دیدن.”

برای همه از او ستایش از این سری چوپرا فکر در مورد حذف از داستان کریگ هاجز یک اردن تیمی که برای بازدید از کاخ سفید پس از قهرمانی در یک dashiki و تحویل یک نامه در نابرابری به George H. W. Bush. هاجز نیست بازی در NBA دوباره او بعد از واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال این ادعا او blackballed.

Hehir گفت: Hodges نبود ویژه به این دلیل که فیلم در حال حاضر باراک اوباما به آرامی انتقاد اردن برای عدم علاقه سیاسی علل و نقل قول خود در مورد جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی. او گفت که او نمی مصاحبه اردن سابق, همسر, Juanita Vanoy به دلیل آن بود که در خارج از این محدوده.

“اگر ما مصاحبه و ویژگی های کودکان و همسران ما را مجبور به انجام است که برای Phil Jackson, Dennis Rodman و Scottie Pippen, هم,” او گفت:. “سپس آن را بیشتر از یک Michael Jordan مستند. این یک تار خط. …

“از اولین بار من او را ملاقات کرد و تیم NBA و هر کس در ارتباط با آن ساخته شده بود برای من روشن: این قطعی Michael Jordan مستند. این داستان گاو از طریق آن سلسله و آن را به ستاره مایکل جردن.”

که باریک سوزن به موضوع: یک فیلم با بازی اردن که به نظر می رسد در قمار دوران کودکی و حرفه ای با گاو, اما, یکی, که, توسط, تعریف, قرار نیست به طور قطعی. هنوز, آن را سخت به سرزنش Hehir چون اردن رو به مجموعه ای از قوانین زمین.

“ما اجازه داده شد به داستان; ما هرگز گفته شد به دور ماندن از یک خط از سوال و یا هر گونه فیلم و یا ترک پاسخ از” Hehir گفت. “بود که یک سورپرایز شیرین و لذت بخش.”

“آخرین رقص” است نه “O. J.: ساخته شده در امریکا” ESPN 2016 برنده جایزه اسکار docuseries در مورد O. J. Simpson.

“اردن فیلم خواهد بود یک تکه بزرگ از بسکتبال فرهنگ و تاریخ گرفته شده در حالی که مردم هنوز زنده بودند به بحث در مورد آن” استیو جیمز گفت. “اما آن را نمی خواهد مانند O. J. فیلم. هیچ کس نمی خواهد می گویند این است که عمده بیانیه ای در مورد امریکا است.”

جیمز افزود: “بیایید می گویند شما رفتن به یک جلسه با اردن و او می گوید:” شما نمی خواهید برای فیلم من تماشای بچه ها من [بازی بسکتبال] و من قصد دارم به بحث در مورد ازدواج من.’ برای یک فیلمساز آیا شما هنوز هم بروید و فیلم ؟ من خواهد بود.”

بیشتر NBA پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im