ورزش ما را با هم. ما را از دست ندهید که بیشتر در حالی که ما باید از هم جدا.

به عنوان رمان coronavirus گسترش خطرناکی و نامرئی از طریق جهان, شما باید درک کنند که در حال حاضر که این نامحدود ورزشی وقفه لازم است. آن را نمی شود آن را کمتر ناامید کننده بود اما. اگر شما سالم هستید و دوستان و خانواده خود هستند هم اختلال در احساس به عنوان اگر شما مجبور به خروج ناگهانی از شادی برای نشستن و شب زنده داری به عنوان صرفا یک اقدام احتیاطی در برابر چیزی واقعا بد اتفاق می افتد.

این یک اورژانس ؟ بله اما نه در یک راه مرسوم. بنابراین ما در حال سرد به ما اجازه گارد پایین زندگی می کنند کمی و بررسی در, راست? ام ببخشید. ورزش جهان رفته است و آن را می تواند در هفته گذشته اگر نه ماه.

هنگامی که زندگی سریع تبدیل کند و زحمت کشیده شما تمایل به یاد داشته باشید زمان خوب و اندیشیدن به ایده های بزرگ مانند معنا و هدف. پس چرا ورزش ؟ چرا ما به تماشای ؟ چرا ما عقده روحی? چرا ما تمایل به نگاه برای خائنانی در میان این تعویق و لغو, حتی در حال حاضر زمانی که تصمیم گیرندگان در حال تلاش برای نگه داشتن ما امن است ؟

آن است که نه فقط در مورد از دست رفته, سرگرم کننده, حواس پرتی های فرار از واقعیات است. بیشتر از همه آن است که اتصال. از هم اکنون تا زمانی ظاهر خواهد شد که بزرگترین از دست دادن.

وقفه است و تنها چند روز اما من از دست این بازی. من از دست و تماشای آنها را از دست بدهم, گفتگو, احساسات razzing و حتی خاتوله بیش از من می تواند پیش بینی. مهم نیست که چگونه شما مصرف, ورزش, تجربه اجتماعی است که باعث ایجاد یک آشکار آسیب پذیری اجتماعی-فاصله گرفته است. اما از آن است که عمیق تر از از دست دادن توانایی برای حضور در حوادث در عرصه و استادیوم.

نکته شگفت انگیز در مورد این اتصال است که آن را فراتر از عمومی یا خصوصی مشاهده. آن متحد ما در گرند و صمیمی راه. بازی اتصال پدر و مادر و فرزندان و آتش تلاش عبور کردن سنت است. اتصال آنها غریبه و ایجاد دوستی و در آنها پرورش درک عمیق تر و قدردانی از یکدیگر است.

در یک زمان مانند این, از آن آسان است برای به حداقل رساندن ورزشی. در حال حاضر در ورزش ما بحث کلمه “بی اهمیت” استفاده شده است تا آنجا که عبارت “از فراوانی از احتیاط.” اما به ارزش دو و میدانی سزاوار یک مقدار دقیقتر تعریف. آن است که بسیار مهم است که بازی باید در covid-19 گم می شود. اما در یک جهان که در آن برخی از سطح از انزوا حیاتی است به سرعت گسترش این ویروس از درجه اعتبار ساقط است شروع به احساس قابل لمس و اشتیاق برای ورزش تنها از شدت.

ما نه تنها نیاز انحراف. ما نیاز به اتصال.

در هفته پایانی ریاست جمهوری باراک اوباما سه سال پیش او در میزبانی نفرین-شکستن توله شیکاگو در کاخ سفید است. در این مراسم او در بیان قدرت این اتصال است.

“این است که ارزش به خاطر سپردن — از آنجا که گاهی اوقات مردم تعجب می کنم:” خوب چرا شما صرف زمان در ورزش ؟ وجود چیزهای دیگر رفتن’ — در طول تاریخ ما, ورزش, تا به حال این قدرت را به ما هم حتی زمانی که این کشور تقسیم شده است” اوباما گفت که اواسط ژانویه روز. “ورزش اتحادش را تغییر نگرش و فرهنگ در راه است که به نظر می رسد ظریف اما که در نهایت ساخته شده ما متفاوت فکر کنیم که ما بودند. آن است که یک بازی است و جشن, اما وجود دارد یک خط مستقیم بین جکی رابینسون و من اینجا ایستاده ام.”

به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار که یک توله فن آن را باور نکردنی لحظه از تاکید است که من به یاد بیاورید ، آن را به من طول می کشد بازگشت به دوران کودکی من و چگونه یک عشق متقابل از بیس بال به من کمک کرد توسعه معتبر پدر و پسر ارتباط با ناپدری من. او تنها پدر من تا کنون شناخته شده است و من نمی خواهد که تبدیل به یک sportswriter بدون ساعت های بی شماری ما صرف صحبت کردن و بعد استدلال در مورد ورزش.

در طول این سوال برای بسیاری از افراد نیست و صرفا در مورد آنچه که ما در حال رفتن به سازمان دیده بان به جای. ما همچنین باید تعجب می کنم که: آنچه ما می رویم به استفاده از به عنوان یک کشتی یخشکن برای ایجاد روابط و بیشتر معنی دار مکالمات?

بدبینانه ممکن است پیشنهاد خواندن یک کتاب و بحث در مورد آن و یا با استفاده از زمان برای توسعه بیشتر زندگی متعادل است. نمی تواند یک حرکت تند و سریع. واقعیت این است که هر چقدر تحصیل کرده و یا دنیوی یا استعداد در دروغ گفتن مردم ما نگاه به روش ساده, جهانی, همه چیز برای اتصال. ورزشی نا محدود بازی هایی که بخش بزرگی از جامعه نمی تواند به اندازه کافی از تسلط لیست unifiers. اتصال اعمال می شود در بسیاری از مکان ها از چت در آب کولر به جمع آوری با دوستان در یک نوار به حلق آویز در بچه های خود را’ کمی ناز حوادث.

همه از آن ساخته شده است در اتصال از بین رفته است در حال حاضر.

“طرفداران ورزش نیاز به تغییر استراتژی های مکالمه خود را برای به حداقل رساندن اثر از دست دادن زنده رویدادهای ورزشی و یا آنها را نیز از دست دادن قدرت در برخی از آنها ارتباط و دوستی” گفت: جن مولر یک سیاتل بر اساس خبرنگار ریشه های ورزشی غرب که همچنین بنیانگذار “بحث ورزشی به من” که کمک می کند تا مردم تعامل از طریق ورزش گفتگو. “بیش از نیمی از همه آمریکایی ها شناسایی به عنوان طرفداران ورزش در نظرسنجی سالانه. ورزشی-slash-تنها DVR-ضد مواد در تلویزیون و ورزش مکالمات ارائه دسترسی بیشتر به گروه های مختلف مردم از فقط در مورد هر موضوع دیگر به دلیل طرفداران ورزش صحبت کردن با دیگر طرفداران ورزش بدون در نظر گرفتن سن, تجربه, جنسیت و نژاد و یا سطح fandom.

“از دست دادن رویدادهای ورزشی زنده به معنی میلیون ها نفر از طرفداران ورزش دیگر لازم نیست روزانه رفتن به استارت مکالمه و اتصال نقطه.”

کل ملت است و در عین حال جدا کردن به سطح است که برخی از مناطق هستند. اما آن را در حال آمدن است راه خود را و اعتماد به من احساس بسیار وهم آور که آن را می سازد درونگرا تنهایی. خانواده است فوق العاده بوده است اما من از دست که در ترافیک گیر کرده, در حال انتظار برای یک جدول در یک رستوران و بله برخورد با برخی از schmuck که هنوز به توسعه در داخل صدا و یا درک درستی از فضای شخصی.

بیشتر از هر چیزی من از دست فریادهای طرفداران ورزش که فکر می کنم نظر من در اشتباه هستند چرا که بدون توجه به موضع حداقل نیمی از خوانندگان در حال رفتن به اختلاف نظر دارند. و حداقل نیمی از آنها احتمالا دارای یک نقطه. روزانه مکالمه چالش برانگیز است و غنی سازی. بدون آن من می خواهم که ترک این کار طولانی در پیش است. یا شاید این کار را ترک من.

به یاد داشته باشید زمانی که LeBron James قرار داده و خود را از $150 کتانی را در دهان خود در آغاز این حماسه? به یاد داشته باشید زمانی که او مورد حمله مفهوم بازی و بازی بدون تماشاگر با اعلام او نمی خواهد رقابت در عرصه خالی از آنجا که “من بازی برای طرفداران”? او موفق به دریافت مناسب انتقاد برای اینکه بیش از حد بی اطلاع و گاه به گاه در مورد یک وضعیت است که به هم وخیم بود. اما نگاهی به اظهارات خود ما نیز باید بدانند چگونه عمیقی احساساتی شد.

جیمز یکی از ثروتمندترین ورزشکاران در ورزش, و او یکی از معروف ترین افراد در جهان است. زندگی افسانه است هر جا که او باشد. اما او نیاز به ورزش و نه فقط در یک خلاء است. او نیاز جامعه اطراف ورزش بیش از حد.

کشتن گسترش coronavirus اما طولانی زندگی ورزشی. دوباره و بلند ما را از این تاریک و دلتنگ کننده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>