ورزش در حال انجام آنچه آنها می توانند به دوام بیاورد درست مثل بقیه از ما

Covid توپ همان نخواهد بود. حباب توپ نیست یک اکسیر یا نه. می تواند وجود دارد هیچ جدایی ورزش و دولت است. همه چیز این کشور در حال تجربه از مشکل شامل رمان coronavirus به جوانه زدن برابری جنبش تراوش به سرگرمی و انحراف ما اغلب به دنبال در دو و میدانی.

ما آن را احساس می کنید زمانی که به تماشای فن-کمتر جو که از دیدن چهره پوشانده اند که این knuckleheaded ملت در نهایت شروع به در آغوش گرفتن و زمانی که شاهد تظاهرات و اجتماعی-عدالت پیام رسانی است که به نظر می رسد ذاتی بخشی از این بازی است. اما در اینجا trippy چیز: راه اندازی مجدد این است که واقعا در مورد نتایج. وجود خواهد داشت و رقابت اغلب رقابت شدید اما آن را ساده و بی تکلف به فکر می کنم این ورزشکاران به رقابت بپردازند مانند هیچ چیز دیگری مهم است. برنده ممکن است یک اولویت است اما این اولویت است. خواهد شد که بزرگترین چیز عجیب و غریب از تجربه ورزشی در طول این زمان. این بازی بقا.

آن را نه بقا در این معنا است که ورزش آمار و ارقام نگران مرگ است. آنها مکرر تست پروتکل های ایمنی و نظارت شدید در محل برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان و مربیان و تیم پرسنل احساس به عنوان امن به عنوان آنها می توانند در طول یک بیماری همه گیر. چرا که این اقدامات آنها به احتمال زیاد برای تشخیص افراد آلوده زود هنگام و درمان آنها را با مناسب سعی و کوشش برای کاهش شدت covid-19 که ادعا کرده بیش از 140,000 آمریکا زندگی می کند. اما از مرگ و میر وجود دارد مقدار زیادی از آسیب غیر قابل برگشت ویروس می توانید به بدن است که یک نگرانی بزرگ برای هر کسی, اما به خصوص برای ورزشکاران که مشاغل بستگی دارد که در سطح جهان فیزیکی است.

اما برای اکثر, این, بقاء بازی ها به این دلیل که لیگ — با صاحبان و بازیکنان مذاکره شرایط — مشابه هستند به هر کسب و کار دیگر فقط در تلاش برای دریافت از طریق بحران و ایجاد ثبات مالی خود را. انگیزه های خود هستند قابل فهم است. من رزرو عدالت من برای ساک دو و میدانی ویژه عمده کالج ورزشی که در آن افراد جوان — بدون نمایندگی — خواسته خواهد شد که در اصل به صندوق شخص دیگری معیشت بازی را از طریق این بیماری همه گیر. اخلال سطح اخلاقی corruptness وجود دارد وجود دارد. خوشبختانه به نظر می رسد کالج ها در حال حرکت به سمت مناسب به تاخیر بیاندازد.

ورزش به ندرت شده اند تا آشکارا در مورد پول به عنوان آنها در حال حاضر. تلاش برای دلار است که به طور معمول پوشانده بهتر اما قسمت جذاب در مورد چگونه ما در زندگی این روزها: تمام ماسک ها حتی اگر ما به معنای واقعی کلمه با پوشیدن ماسک برای محافظت از خودمان است. باید آن را آسان تر برای دیدن همه چیز به عنوان آنها هستند در حالی که همه ما مبارزه در برخی از فرم به نجات راه ما از زندگی است.

ورزش نخواهد بود ، شده است که در روشن در تماشای گلف, NASCAR, UFC, the MLS به NWSL و یا هر بازی دیگر سعی کنید به خزیدن از طریق ناامیدی. در این فرم وجود دارد کمی رویداد کمی عینک به آنها. آن را شگفت انگیز حتی برای مرگ hards و purists. قبل از توجه به آنها را منحرف شاید بهتر است به دنبال معنای فراتر از هیجان از انحراف.

“هیچ چیز طبیعی است در سال 2020” LeBron James به خبرنگاران گفت: این هفته است.

من در واقع شروع به فکر می کنم تماشای وضعیت فعلی ورزش می تواند کمک به ما ملی گفتگو. آنها می تواند تغییر دهد و هر گونه برداشت بی اعتنا از چه مقدار کار باقی مانده است. برای برخی از لیگ ها وجود خواهد داشت عمده مبارزات و فروتنی آیات بد فکر برنامه. موظف وجود دارد به مشکل شیوع بیماری های است که می تواند نیروی برخی از به تعلیق و یا لغو فصول و ما شاهد چقدر تاثیر ورزش رفتن تیره چهار ماه پیش تا به حال در کمک به این کشور به این ویروس بیشتر به طور جدی. نیز وجود دارد بالقوه برای بهترین شیوه های بیش از حد که کارشناسان بهداشت و درمان ممکن است قادر به استفاده از به اصلاح استراتژی های خود را.

وقتی پرسیده شد که اوایل این هفته در مورد NBA صفر در آزمون مثبت در آن حباب لس آنجلس کلیپرز مربی Doc Rivers شوخی “شاید ما باید ارسال برنامه بازی ما به کاخ سفید است.”

آن را خوب حفاری. اما NBA یکی از چندین ورزش پرتاب میلیون ها نفر در تست به طور گسترده ای در دسترس به توده ها که هنوز هم احساس نمی شود. و همچنین پول برای ایجاد یک محیط کنترل شده غیر ممکن است به تکرار برای یک ملت از 330 میلیون نفر است.

سطح فکر و نگرانی در مورد رفاه کارکنان اعمال می کند ، آن را فراهم می کند یادآوری مهم: فقط به رویکرد کاربردی بودن نیاز به تلاش فوق العاده ای فداکاری و انعطاف پذیری. و حتی پس از آن هیچ تضمینی وجود ندارد.

اگر ورزش می تواند در ارائه هر نوع الهام تداوم این نماد مفید خواهد بود. ورزشکاران تلو تلو خوردن و سقوط. آنها افزایش یابد. آنها مبارزه نگه دارید. این کشور نبوده است قادر به حفظ مقدار جمعی سرسختی در طول این زمان. برای ورزش به فشار از طریق این بحران نمونه هایی از شن خواهد بود فراوان است.

بقاء بازی ها خواهد بود عجیب و غریب و سخت است. به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود آنها را در زمان unwatchable. بازگشت خود را نشان نمی دهد که آمریکا ابتذال است. اگر هر چیزی آن را بر چه دشوار پیگیری عادی حتی در کوچک و غیر طبیعی دوز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de