رویدادهای ورزشی باید در میان نهایی بخش هایی از زندگی روزمره به بازگشت اولین

نکته این است: آیا آن دین یا ورزش ارائه امید کاذب در میان این هولناک بیماری همه گیر کوروناویروس در خدمت هیچ کس. حتی اگر ما مقامات منتخب در بالاترین دفاتر گاهی اوقات فراموش نکنید که این ورزش مقامات نباید.

جهان ما به یک هشدار دهنده درجه است که در حال حاضر بر اساس if-این-بعد-که احتمالات و اگر ما آموخته اند که هر چیزی را در ماه گذشته آن را که سخت و سریع پیش بینی را در محیط فعلی است. آنها حدس و برخی از تحصیل کرده تر از دیگران و نه چیزی بیشتر. که امر به مهم ترین مسائل مربوط به لحظه: گسترش ویروس و تعداد مرگ و میر ناشی از آن باعث می شود. اما آن را نیز به هنگامی که ما ممکن است ورزش دوباره.

از همه قابل توجه نقل قول در واشنگتن پست داستان نوشته شده توسط همکار من آدم کیلگور و منتشر شده بیش از آخر هفته یکی ایستاده بود از علی خان که در میان چیزهای دیگر, سابق, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ. در پیش بینی از بازگشت از ما سرگرمی, خان گفت: “من توپ کریستال است و نه فقط ابری. آن سیاه است.”

که گفتن. و معقول.

در برخی از راه, ورزشی بودند bellwether در خاموش کردن جامعه ما است. (به یاد داشته باشید: NBA متوقف فصل آن قبل از اکثر مدارس درهای خود را بسته و قبل از هر محلی یا ایالتی اقامت در خانه سفارشات در محل.) به همین ترتیب ورزش باید منجر به در چگونه ما فکر می کنم در مورد باز کردن back up اما پیرو در واقع انجام این کار.

دلیل ورزش رفت و تاریک تا به سرعت است و به همین دلیل آنها باید پس از بازگشت با احتیاط: در حال حاضر و برای آینده قابل پیش بینی ما باقی می ماند و باید حداقل شش فوت از یکدیگر و نه در گروه جمع آوری بیش از 10. داده می شود این دستورالعمل ها — سفارشات در واقع — آن منطقی به نظر می رسد که پرتاب 80,000 مردم شانه به شانه در پتری دیش از یک استادیوم خواهد بود در میان final جنبه های عادی زندگی که ما احساس راحت و امن برای بازگشت.

دوشنبه مختلف قدرت که نظارت گلف — از جمله PGA Tour ایالات متحده انجمن گلف و PGA آمریکا اعلام کرد یک پیشنهاد برنامه که حرکت کارشناسی ارشد از این هفته به ماه نوامبر PGA قهرمانی از ماه مه تا ماه اوت باز ایالات متحده از ماه ژوئن تا ماه سپتامبر لغو انگلیسی باز و شامل امکان که LPGA و PGA Tour حوادث برگزار می شود به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن است.

این نوع احتمالات — پیچیده مربوط به رسانه ها و حمایت مشارکت — که سازمان باید برنامه ریزی برای صرف نظر از این ورزش است. اما زبان که در آن آنها ارائه شده مهم است. در گلف اطلاعیه مهم ترین قطعه از بیانیه مشترک صادر شده توسط هفت بدن حاکم نیست تقویم آنها امیدوار. این احتیاط که با آنها امیدواریم.

“ما باقی می ماند بسیار آگاه از موانع پیش رو” اولین بند از این بیانیه آمده: “و هر سازمان ادامه خواهد داد به دنبال راهنمایی از پیشرو مقامات بهداشت عمومی انجام مسابقات تنها اگر آن را بی خطر است و مسئول انجام این کار است.”

در بیانیه ای جداگانه که در آن او اعلام کرد: “در نظر گرفته شده تاریخ” برای کارشناسی ارشد, باشگاه گلف آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی گفت: حتی قبل از او گذاشته شد که ممکن است قصد دارد: “ما باقی می ماند بسیار آگاه از فوق العاده و چالش های بی سابقه ای ارائه شده توسط Coronavirus در سراسر جهان است. ما همچنان به نگه داشتن در تماس نزدیک با های محلی و ایالتی و ملی بهداشت مقامات برای کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های ما.”

این است که متن نوشته شده با مداد. مداد با پاکن.

در مورد گلف: در میان هاردکور, طرفداران ورزش شده و به پچ پچ که گلف می تواند راه را برای بازگشت بالقوه خاراندن زنده-ورزش-در-تلویزیون خارش با برگزاری مسابقات بدون فن. آنچه که ثابت خواهد بود. به علاوه این رتبه بندی!

دو نفر با دو گلف مختلف بدن حاکم گفت: در واقع همه گزینه ها در حال بررسی است اما وجود دارد باقی می ماند لجستیکی موانع در گرفتن 156 بازیکنان 156 ویلچرهای تلویزیون دوربین و تکنولوژی مردم greenskeepers داوطلبان و دیگر پرسنل پشتیبانی برای یک سایت — ساخت مطمئن شوید که هیچ یک خطر به بعد حتی اگر این ورزش به خودی خود نمی نیاز به تماس نزدیک از گفتن بسکتبال یا فوتبال.

که ممکن است امکان پذیر بود. این معنا نیست که در اوایل ماه آوریل آن را به عنوان امکان پذیر است. این چیزی است که یک هدف در حال حرکت. فکر می کنم چقدر تغییر کرده است از مارس 11, زمانی که NBA تعطیل. که حتی چهار هفته پیش, اما آن را به سختی قابل تشخیص زمان. هیچ ورزشی رسمی — حتی با هدایت مقامات بهداشتی می گویند برای برخی از آنچه در امان خواهد بود در ماه ژوئن یا اوت یا سپتامبر.

آن بود و سپس نگران کننده به عنوان خوانده شده در هفته گذشته است که جف Pash NFL اجرایی معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که “انتظار” که فصل آغاز خواهد شد و در ورزشگاه ها با طرفداران.

“ما به دنبال در یک فصل کامل,” گفت: Pash. او گفت: صاحبان و تیم رئیس جمهور تا به حال مورد بحث چه پارامترهای کوتاه و یا تغییر فصل ممکن است مانند نگاه. “ما در حال برنامه ریزی در رفتن به جلو با یک به طور منظم فصل کامل,” او اضافه شده است.

و پس از آن وجود دارد خلاق-هنوز-طرح دیوانه, اولین گزارش روز سه شنبه توسط ESPN در نظر گرفته شده توسط لیگ اصلی بیس بال: جداسازی تمام 30 تیم در آریزونا به عنوان اوایل به عنوان ممکن است, تست تمام شرکت کنندگان برای این ویروس اجازه می دهد بازیکنان و مربیان به سفر تنها به و از ورزشگاه منع طرفداران و بالقوه در نظر گرفتن چنین اقداماتی که با تکیه بر الکترونیکی strike zone بنابراین صفحه اصلی داوری ندارد برای به دست آوردن نزدیک به گیر و از بین بردن تپه بازدیدکننده داشته است به طوری گیر نمی کند و باید برای به دست آوردن نزدیک به پارچ.

پس, آن را خوب است برای قرار دادن یک تیم کامل در یک ستاره شرق اما گیر نمی توانید مشورت با پارچ? در عرض چند ساعت از داستان شکستن MLB با صدور بیانیه ای که — مناسب — عنوان امکان.

“سلامت و ایمنی کارکنان, بازیکنان, طرفداران و عموم مردم هستند پارامونت” بیانیه خوانده شده در بخش “ما آماده هستند تا در این زمان به تایید هر قالب خاص برای برگزاری بازی ها در نور به سرعت در حال تغییر بهداشتی وضعیت ناشی از کوروناویروس.”

کلمات مهم در اینجا مردمی. ورزش مقامات در موقعیت زیر-قول می دهم که ممکن است اجازه می دهد تا آنها را به ارائه بیش از. که یک استراتژی سیاسی. این یک بهداشت عمومی واقعیت است. اجازه دهید بحث در brashly در مورد بسته بندی شده عرصه قبل از ما می توانید با خیال راحت به اشتراک گذاری این بقالی با یک دوجین دیگر از خریداران. اجازه دهید صحبت با اطمینان در مورد 80,000 مردم پر کردن ورزشگاه قبل از ما می توانیم پیش بینی 80 نفر در بسته بندی یک کلیسا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im