ورزش در انگلستان به راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته از 1 ژوئن می گوید: دولت

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت باید با توجه به رسمی چراغ سبز به نخبگان ورزش بازگشت در پشت درهای بسته در انگلستان از 1 ژوئن.

ورزش های رقابتی شده است تعطیل برای تقریبا سه ماه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس با فردی حاکم بر بدن پس از آن در بحث های طولانی بر سر اینکه چگونه و هنگامی که برای بازگشت به رقابت.

جدید ‘مرحله سوم راهنمایی, منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش پس از نزدیک به مشورت با معاون پزشکی افسران انگلستان, بهداشت عمومی انگلستان و نمایندگان پزشکی سراسر المپیک پارالمپیک و ورزش حرفه ای حاکم بر بدن خواهد شد در حال حاضر داخلی رقابت مجاز از روز شنبه البته با سخت بهداشتی و پروتکل های ایمنی در محل.

وزیر امور خارجه, برای, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش الیور Dowden تشریح این خبر به عنوان “یک لحظه مهم برای ورزش”.

“صبر به پایان رسیده است. زندگی انگلیسی ورزش به زودی پشت در در امن و با دقت در محیط های کنترل شده,” او گفت:.

باشگاه های لیگ برتر در حال حاضر در آموزش (Liverpool FC طریق گتی ایماژ)

“این هدایت را فراهم می کند امن چارچوب برای, ورزش برای از سرگیری مسابقات پشت درهای بسته. آن است که در حال حاضر به ورزش های فردی و به تایید آنها می توانید ملاقات این پروتکل ها و تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب برای آنها را به راه اندازی مجدد.

“این یک لحظه مهم برای ورزش است. از طریق همکاری با پزشکان در هر مرحله از راه ما ایجاد ممکن است امن ترین محیط برای همه درگیر است.”

یکی از اولین و مهمترین رویدادهای ورزشی انتظار می رود به جلو بروید تحت چارچوب جدید خواهد بود که 2000 Guineas سهام در نومرکت دور مسابقه در 6 ژوئن با دیگران به دنبال.

باشگاه های لیگ برتر در حال حاضر توافق برای 2019/20 فصل به سر در 17 ژوئن با اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد استقبال این آخرین پله سنگ از یک فرایند طولانی است.

“همه مهم ورزشی از جمله لیگ برتر کار کرده اند با هم با وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش برای تولید این مرحله سه پروتکل,” او گفت:.

“ما نمی توانست به این نقطه بدون حمایت کامل از دولت به خصوص DCMS بهداشت عمومی انگلستان و افسر ارشد پزشکی در تیم است.

“ما موقت برنامه ریزی شده برای راه اندازی مجدد لیگ برتر در 17 ژوئن, اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام می شود برای اطمینان از ایمنی همه درگیر. این شامل مشاوره با ما, باشگاه, بازیکنان و مدیران – همراه با ما و سایر ذینفعان – به سلامت و رفاه ما شرکت کنندگان و حامیان اولویت ما است.

“اگر همه می رود و ما را هیجان زده خواهد کرد برای از سرگیری 2019/20 فصل در بیش از دو هفته زمان است.”

کریکت به امید بازگشت بعد از این تابستان (PA)

در لیگ فوتبال این آخرین مرحله به خوبی می تواند دیدن این قهرمانی به دنبال بالا پرواز و بازگشت پس آخر هفته با بیشتر مذاکرات بین احزاب برنامه ریزی شده این هفته است.

لیگ یک و لیگ دو هستند و در عین حال به تصمیم می گیرید که چگونه مربوطه فصل خواهد شد در نتیجه با انقطاع یک احتمال که به طور فعال مورد بحث قرار گرفت.

کریکت آن مناظر در بازگشت در ماه جولای با انگلستان به امید میزبان غرب هند و پاکستان بعد از این تابستان در حالی که فرمول 1 می خواهید به میزبان دو grands جایزه در Silverstone به عنوان بخشی از خود را موکول تقویم اگر چه زمان قرنطینه اقدامات و مسائل پیچیده.

تعدادی از ورزش باید بازگشت به آموزش در هفته های اخیر زیر هدایت مشخص شده در مراحل یک و دو در اوایل این ماه.

دولت اصرار تمام استانداردهای مربوطه که ملاقات وجود دارد از جمله سخت اجتماعی فاصله اقدامات استفاده از تجهیزات حفاظت فردی توسط کارکنان و به طور منظم تست هنوز هم باید راضی باشد برای هر ورزش یا رویداد ورزشی به پیشرفت به مرحله سه.

این ارشاد در نظر دارد به “حداقل رساندن خطر ابتلا به نخبگان جامعه ورزش در حالی که همچنین به حداقل رساندن هر گونه فشار نخبگان اماکن ورزشی بر بهداشت و درمان کارگران و جامعه.”

این اطلاعیه در ادامه می گویند که “مانند همه تغییرات به اقدامات کنونی آن خواهد بود نگه داشته و تحت نظر مطابق با دولت Covid سیستم هشدار.”

نیز وجود دارد تاکید قرار داده و در ساخت ورزش به عنوان در دسترس به عنوان ممکن است با همه رقابت باقی مانده محدود به بودن در پشت درهای بسته و بدون طرفداران در حضور.

همه 92 باقی مانده لیگ برتر مسابقات را پخش زنده در تلویزیون با چهار در سی و 25 بیشتر در دسترس ساخته شده رایگان به هوا توسط Sky Sports با دیگران ورزشی به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار با مراحل مشابه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>