خوشه تقاضا از coronavirus بیماران در حال ایجاد کمبود داروهای آسم و آرام بخش برای ونتيلاتور در بيماران

نیویورک امور خارجه با بالاترین تعداد آلوده و مرگ در کشور را تجربه کرده است خوشه در خواست برای فنتانيل و دیگر آرام بخش ها مورد نیاز برای بیماران دچار نارسایی تنفسی که قرار داده شده در هواکش تا دو هفته. غذا و دارو قرار می گیرد یکی دیگر از آرام بخش به نام ميدازولام رسمی کمبود دارو لیست آخرین ماه است.

“همه شده است بحث در مورد الزامات مورد نیاز برای بیشتر منافذ اما هیچ کس مورد نیاز برای بیماران زمانی که آنها در دریچه های آرام بخش ها, بی حسی و فلج عوامل” گفت: Onisis Stefas معاون رئیس جمهور و رئیس داروخانه افسر در Northwell بهداشتی 23-سیستم بیمارستان در نیویورک است که با تجربه بالاترین خوشه در coronavirus بیماران در ایالات متحده است.

دیگر کمبود دارو به عنوان ظهور عواقب ناخواسته از coronavirus. زمانی که پزشکان اجتناب نبولایزر برای بیماران با مشکل تنفسی به امید جلوگیری از coronavirus از گرفتن هوابرد در داخل خود امکانات آنها سهوا ایجاد کمبود روزمره albuterol آسم ينهلرس در بیمارستان ها و داروخانه خرده فروشی.

این کمبود برجسته سنگین ایالات متحده وابستگی به مواد مخدر فله مواد به پایان رسید و داروهای تولید شده در چین و هند و اروپا و کارشناسان پزشکی می گویند, اما همچنین FDA محدود توانایی برای نظارت بر عرضه جهانی زنجیر ایجاد آسیب پذیری برای سلامت سیستم در زمان بحران.

اگر عرضه شدن شرایط به خصوص در مناطق مانند نیویورک مبتلا سریع موج در بیماران مبتلا به کمبود آرام بخش و فلج داروهای مورد نیاز به با خیال راحت intubate بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی می تواند فقط به عنوان مهم به عنوان عدم هواکش گفت: متخصص.

“داروخانه زنجیره تامین است که واقعا نمی ساخته شده برای این” Stefas گفت. “آنها را به محصول خود را و انتشار آن بر اساس داده های تاریخی. این باعث می شود موقعیت های شبیه به این که در حال انتظار نمی رود که بسیار دشوار است برای مدیریت.”

بیمارستان ها نیاز به بزرگ, 50 میلی لیتر ویال از فنتانيل در درمان بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی انسانی, اما تولید کنندگان به سرعت فرار کردند و تا به حال تنها 2-میلی لیتر ویال در انبارها — که فراهم نیست و به اندازه کافی از مواد مخدر به اداره کارآمد برای بیماران Stefas گفت. Northwell کار با FDA و اداره مبارزه با مواد مخدر به نفع خود اجازه برای تولید کنندگان برای پر کردن بیش از 50 میلی لیتر ویال, او گفت:.

DEA اعلام کرد که روز شنبه آن را به طور گسترده افزایش سهمیه تولید برای یک تعداد انگشت شماری از کلید داروهای آرام بخش استفاده می شود برای ونتيلاتور در بيماران از جمله فنتانيل و ميدازولام. فنتانيل به طور گسترده ای مورد آزار قرار گرفته در آمریکا مخدر اعتیاد بیماری همه گیر و DEA در سپتامبر گذشته پیشنهاد کاهش سهمیه از مواد مخدر. آژانس روشن ساخته است که افزایش موقت در طول covid-19 بحران است.

“پس از بهداشت و درمان اضطراری فروکش DEA خواهد داد و تقاضا و تنظیم [ظرفیت] سطح به عنوان مورد نیاز” آژانس گفت.

گلاکسو ساز Ventolin inhalers گفت: این ramped تا تولید به 24 ساعت و هفت روز هفته در گیاهان در فرانسه و کارولینای شمالی است. آن گفت که اجاره جت به پرواز در تامین اضطراری از آن فرانسوی امکانات به جای استفاده از ظروف حمل و نقل.

“GSK در حال تجربه یک سطح بی سابقه ای از تقاضا برای Ventolin ينهلرس در آمریکا گفت:” سخنگوی شرکت اوان Berland. “ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای دریافت به عنوان بسیاری Ventolin به مردم به عنوان ما می توانیم.”

داروخانه ها نیز به دنبال اضطراری اجازه از متحده اجازه می دهد تا داروسازان به مبادله در برابر درمان به albuterol ينهلرس بدون نیاز به تماس با یک پزشک برای به دست آوردن یکی دیگر از نسخه.

“پزشک نمی خواهند به زحمت و زمانی که او در تلاش برای نجات یک covid-19 بیمار گفت:” کاتلین Jaeger معاون ارشد رئیس جمهور از داروخانه مراقبت و حمايت از بيمار در انجمن ملی زنجیره ای فروشگاه های مواد مخدر.

ماه گذشته برجسته یک انفجار از خرید از کلروکين و هیدروکسی کلروکین توسط بیمارستان ها و پزشکان و مصرف کنندگان در پاسخ به رئیس جمهور تهمت به نصایح است که چندین دهه anti-malarials می تواند درمان covid-19, کاخ سفید ادعا می کنند که هنوز ثابت نشده است توسط دقیق بالینی. اجرا می شود و احتکار مواد مخدر تقریبا محو ایالات متحده عرضه در چند هفته.

تولید کنندگان مواد مخدر و FDA را فاش نمی کند علنا منابع مواد خام و بسته بندی داروهای فروخته شده در ایالات متحده و منتقدان می گویند FDA فاقد قدرت برای پیگیری که در آن مواد مخدر در حال آمدن از. کنگره در ماه گذشته به FDA قدرت های جدید به همکار عمیق تر به که در آن مواد مخدر و مواد تولید می شوند اما این قدرت را ندارد اثر تا سپتامبر. این سازمان گفت: این کار با تولید کنندگان مواد مخدر در پاسخ به کمبود ناشی از این بیماری همه گیر.

“این ارتباط و همکاری کامل از شرکت های ارائه خاص و اطلاعات لازم ضروری است به منظور برای ما به یک درک دقیق از عرضه چشم انداز و کار به اقدامات پیشگیرانه برای کاهش کمبود” آژانس در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “این در حال تحول است پویا وضعیت و FDA است که به طور فعال درگیر است.”

داروهای ژنریک حساب برای حدود 90 درصد از تمام نسخه های پر در ایالات متحده است. حدود 87 درصد از کارخانه های ساخت اولیه دارویی مواد مورد استفاده در generics واقع شده در خارج از کشور با 48 درصد در هند و چین با توجه به صنعت تخمین می زند. چین تعطیل دارو و امکانات تولید آن در طول coronavirus مستند اما برخی از این امکانات در حال انتظار برای بازگشت به خط در هفته های آینده و ماه.

این کمبود نشان می دهد که چگونه فقدان اطلاعات اولیه است که صدمه زدن به ایالات متحده برنامه ریزی و آمادگی برای انواع بلایای طبیعی گفت: Stephen Schondelmeyer, یک استاد اقتصاد دارویی در دانشکده داروسازی در دانشگاه مینه سوتا است.

“آنچه ما در زندگی از طریق در حال حاضر برخی از بدترین-مورد-حالات از آنچه می تواند رخ دهد,” او گفت:. “ما باید در مورد ایمنی و انعطاف پذیری ما عرضه مواد مخدر در نظر تمرکز بازار خارجی وابستگی و عدم شفافیت از جایی که این داروها می آیند.”

نیوزیلند وب سایت دولت Schondelmeyer و دیگر مینه سوتا محققان استفاده شده اند را می دهد بینش به ریشه های جهانی عرضه. نیوزیلند تنها کشور در جهان با چنین یک منبع عمومی, او گفت:.

اگر چه این مقایسه به ایالات متحده هستند inexact های نیوزیلند داده ها نشان می دهد برخی از مهم محصولات دارویی افتادن به کمبود در ایالات متحده ساخته شده در هند و ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus و در حال قفل کردن جمعیت خود و یا مسدود کردن صادرات دارویی. دانشگاه مینه سوتا پروژه به تجزیه و تحلیل زنجیره تامین شناسایی کرده 156 مواد مخدر است که می تواند به کمبود در 90 روز اگر چه این لیست هنوز مقدماتی است و نه عموم منتشر شد.

Schondelmeyer گسله تولید کنندگان مواد مخدر برای عدم شفافیت در مورد بلندی کمبود.

“آنها می گویند ما مواد مخدر و تامین امن هستند و ما هیچ مشکلی ندارد” او گفت:, “و ناگهان ما کمبود در سیستم است.”

خواسته به پاسخ انجمن داروهای در دسترس است که نشان دهنده generic تولید کنندگان مواد مخدر گفت: این پشتیبانی از جدید قوانین FDA است که آژانس توانایی بیشتری برای نظارت داخلی و خارجی ، لوازم. تعداد کسانی که برای حساب نمی جلد از مواد تشکیل دهنده که از آن کارخانه است.

کمبود مربوط به کروناویروس شده اند ناشی از جهش ناگهانی در تقاضا برای دارو پس از یک تاخیر از تنها چند روز صنعت برای پر کردن شکاف گفت: Erik Komendant, معاون رئيس جمهور از فدرال امور در انجمن داروهای در دسترس.

“این هدف ما را به ادامه کار با آژانس برای مطمئن شوید که آنها اطلاعات مورد نیاز آنها است و ما حق دارند نوع از سازه ها در محل برای اطمینان از ماهیت جهانی زنجیره تامین را می توانید در ادامه به پاسخگویی به نیازهای بیماران,” او گفت:. Komendant اضافه شده او انتظار می رود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره را در نظر بگیرید راه های بیشتری را تولید مواد مخدر به ایالات متحده به عنوان بخشی از دور بعدی فدرال محرک اقتصادی.

“بالقوه عنصر است که چه انگیزه هایی در محل آنچه می تواند ما را به عنوان یک کشور, به طوری که ما در جذب بیشتر سرمایه گذاری بیشتر در تولید و در اینجا در خانه” Komendant گفت. “اگر وجود دارد افزایش تقاضا برای پاسخ به هر تعداد از بحران های ما رو به مطمئن شوید که ایالات متحده تولید بخشی از راه حل است.”

کاخ سفید با استناد به کمبود آن را به عنوان فشار را بیشتر تولید مواد مخدر به ایالات متحده است. کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو, مدافع حمایتی سیاست های تجارت گفت: در مصاحبه ای که یکی از گزینه خواهد بود به قوانین نیاز به آژانس های فدرال و مدیکر و مدیکید به `خرید” برای داروهای ضروری از آنتی بیوتیک ها به بیهوشی. دولت همچنین می تواند ارائه مشوق های مالیاتی و وام های دولت است.

قبل از coronavirus زده اعضای کنگره در حال حاضر نگران بودند مزمن کمبود داروها مانند آنتی بیوتیک ها دیدن بالقوه تهدید امنیتی در FDA اطلاعات محدود در مورد مواد مخدر زنجیره تامین است.

سناتور. سوزان کالینز (R-مین) بود و در میان قانونگذاران در سال گذشته که به پیشنهاد نیاز به تولید کنندگان مواد مخدر به افشای به FDA هر سال که داروهای خود را ساخته شده از جمله مواد خام خود به نام “مواد فعال دارویی.”

ضعیف تر از نسخه Collins پیشنهاد شد شامل 2 تریلیون دلار بسته محرک کنگره گذشت ماه گذشته. آن نیاز به تولید کنندگان به افشای منابع مواد خام هنگامی که وجود دارد کمبود و حفظ برنامه های احتمالی در دسترس برای بازرسی دولت.

برتر, Inc., یک گروه عمده خرید سازمان برای بیمارستان است اصرار FDA برای استفاده از آن قدرت های جدید به سرعت به بررسی و پیش بینی کمبود دارو گفت: شرکت, مدیر ارشد, از, دفاع, Soumi Saha.

او با ذکر دو نمونه از FDA نقاط کور. طوفان ماریا فلج ساخت در پورتوریکو در سال 2017, ایجاد وخیم کمبود محلول سالین در ایالات متحده است. FDA گرفتار شده بود غافل که درجه بالایی از تولید غلظت مجبور به ترک کشور آسیب پذیر به اختلال پایه پزشکی عرضه Saha گفت. در ماه جولای 2018, مقدار کمی از عوامل سرطان زا کشف شد مشترک generic فشار خون بالا داروها تولید در چین و هند منجر به گسترده به یاد می آورد. آلاینده تبدیل شده تا در قرص های توزیع شده توسط تولید کنندگان مختلف از طریق نوامبر 2019.

“از آن زمان ماه FDA به شناسایی آنچه که دیگر به پایان رسید-دوز محصولات با استفاده از همان API” ساها گفت.

هند که صادر شده نزدیک به 6 میلیارد دلار دارو به ایالات متحده در سال پایان مارس 2019 پدید آمده به عنوان مهم خفه کردن نقطه برای تامین هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن است تقویت برای درمان coronavirus. شدید کمبود مانع برخی از بیماران که تکیه بر داروهای تایید شده استفاده می کند مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید از گرفتن روزمره خود را تامین کنند.

در مواجهه با یک افزایش شدید در خود coronavirus موارد هند چرخش بین ضربه به ذخایر مواد مخدر در خانه و نیاز به تعهدات خارج از کشور. در هفته های اخیر آن محدود صادرات حدود ده مخدر, از جمله پاراستامول چند آنتی بیوتیک و یک داروی ضد ویروسی. آن را ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین “بدون استثنا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با نارندرا نخست وزیر هند در تلفن در مارس 5 و به خبرنگاران گفت: او خواست مودی به اجازه می دهد محموله های هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده است. “اگر [Nader] اجازه نمی دهد آن را به بیرون می آیند که درست خواهد بود اما البته ممکن است تلافی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیانیه ای به طور گسترده ای مشاهده شده در هند به عنوان یک تهدید.

دهلی نو پس از آن معکوس البته گفت این امر اجازه می دهد صادرات هیدروکسی کلروکین به سازمان ملل “به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” و همچنین به کشورهای همسایه. آن را نیز حذف محدودیت های اعمال شده در ده ها زودتر مواد مخدر به غیر از پاراستامول. همراه با هیدروکسی کلروکین تقاضا برای ضد تب دارو خواهد بود “به طور مداوم نظارت” سخنگوی هند وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت.

هندی داروسازان نیز در حال مسابقه برای افزایش تولید هیدروکسی کلروکین برای استفاده در هند و فراتر از آن. Zydus Cadila عمده تولید کننده مواد مخدر ramped تا تولید خود را به 10 برابر ظرفیت عادی است و می تواند آن را افزایش دهد و حتی بیشتر گفت: Mike Keenley رئيس جمهور از شرکت ایالات متحده بازو. Ipca آزمایشگاه — که تا همین اواخر مواجه FDA ممنوعیت واردات برخی از امکانات آن به دلیل کنترل کیفیت تخلفات — همچنین افزایش تولید. Ipca یک منبع کلیدی هیدروکسی کلروکین ذکر شده توسط چندگانه توزیع کنندگان در نیوزیلند مواد مخدر سایت. آجیت کومار جین شرکت مشترک مدیر عامل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هند صنعت دارو ویژگی های کلیدی آسیب پذیری: حدود 70 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال مورد نیاز خود را از داروهای وارداتی از چین گفت: Ashok Kumar Madan, مدیر اجرایی, هند تولید کنندگان مواد مخدر’ Association. او گفت: هند داروسازان به حال سهام کافی برای اختلالات آب و هوا در تامین مواد اولیه ناشی از چین نبرد با کروناویروس در اوایل این سال هایی که لوازم یک بار دیگر از ورود به هند از طریق هوا و دریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de