اسپانیا فروش 11 میلیارد دلار از بدهی هیچ مشکلی در همه

هیچ چیز می گوید: بودجه یک مشکل نیست در طول این بحران از 10 میلیارد یورو (11 میلیارد دلار) بدهی موضوع است. اسپانیا در یک وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus به دست آورد این در روز سه شنبه با هفت سال bond فروش که جذب بیش از 36 میلیارد یورو از سفارشات.

این کشور به یکی از 11 درجه بالا وام تست آب در چه بود شلوغ ترین روز هفته برای فروش اوراق قرضه و چهارم-شلوغ ترین سال است. این هفته حجم در حال حاضر پیشی گرفته و در مجموع سه هفته اول ماه مارس زمانی که شیوع واقعا سرکوب عرضه است. جمعه تنظیم شده بود حتی بزرگتر.

بالا بردن چنین ادم تنومند و بدقواره معامله را معنی اسپانیا تا به حال ارائه یک عملکرد است که 18 واحد بالاتر از یک موجود کمی کوتاه مدت هفت سال باند. آخرین آن همزمان موضوع در اوایل این سال آمد و با عملکرد پایین تر از بدهی های موجود خود را. اما جهان تغییر کرده است عمیقا و صادر کنندگان باید آماده برای اویزان کردن هویج به جلب سرمایه گذار تقاضا است. در این شرایط این نبود خیلی از حق بیمه برای سرمایه گذاران است.

پدیده ای مشابه نیز مشهود برای بانک سرمایه گذاری اروپا که سه سال باند مقابله آمد و در 11 اساس نقطه حق بیمه به موجود در آن معادل است. به همین ترتیب حق بیمه بودند در شواهد دوشنبه برای معاملات جدید از کشورهای آلمان از بایرن و زاکسن-آنهالت. هر چند دوباره آنها را بزرگ نشان می دهد که چگونه از جان گذشته سرمایه گذاران برای پیدا کردن جایی برای قرار دادن پول خود را.

شرکت معاملات در حال ساخت باز گشت بیش از حد: Unilever, NV و Engie SA هفته گذشته به دنبال روند بازده بالاتر. شرکت صدور شاهد بزرگترین کاهش در بازار اوراق قرضه در سال جاری تعجب به کسب و کار و خاموش شدن و در حال اجرا نزدیک به 20% پشت: از سال گذشته سرعت. کوکا کولا شرکای اروپایی شرکت سانوفی و Nestle SA همه به بازار آمد با چند tranche مسائل روز سه شنبه نشان دادن بهبود در شرایط. Heineken, NV, Danaher Corp. و کارفور SA انجام شد معیار یورو در معاملات روز چهارشنبه.

بانک مرکزی اروپا می تواند نفس کشیدن کمی ساده تر به عنوان آن 1 تریلیون یورو از کاهش کمی برنامه ریزی شده برای بقیه از این سال شروع به اثر. به عنوان وجود خواهد داشت قابل توجه تاکید بر آن بخش شرکت برنامه خرید بسیاری از سرمایه گذاری های جدید درجه معاملات باید با بهره مندی از مدال دیگر توسط بانک مرکزی اگر آنها از اروپا-بر اساس صدور اشخاص.

روز شنبه نیز دیده می شود بازگشت از بانک های بزرگ با Lloyds Banking Group Plc, HSBC Holdings Plc و Goldman Sachs Group Inc. همه آوردن یورو می پردازد. اسپرد اعتباری (عملکرد در بدهی شرکت های بزرگ نسبت به حاکمیت معیار) باید ballooned از اواخر ماه فوریه ارائه بازده بهتر برای سرمایه گذاران از اوراق قرضه دولتی در صورتی که پول نقد برای قرار دادن به کار. آن گسترش خواهد شروع به باریک اما این ویروس تا ایجاد یک پارادایم جدید به موجب آن یک مناسب و معقول جدید-مسئله حق بیمه ضروری است برای یک معامله موفق.

نرمال است بازگشت به بدهی اروپا بازار سرمایه اما روز بی پروا فوق العاده تنگ اسپرد اعتباری و فوق العاده کم غیر هسته بازده اوراق قرضه دولت نگاه شود.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

مارکوس Ashworth است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای اروپایی. او به مدت سه دهه در صنعت بانکداری اخیرا به عنوان رئیس بازارهای استراتژیست در Haitong اوراق بهادار در لندن است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>