اسپانیا می رود در سراسر کشور مستند به عنوان coronavirus موارد افزایش

Nacho Doce ایسنا

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود گذشته بانک مرکزی اسپانیا ساختمان در بارسلونا در روز شنبه.

مادرید, اسپانیا در روز شنبه شد دومین کشور اروپایی برای تحمیل یک مستند در سراسر کشور سفارش خود را 47 میلیون نفر به بیشتر ماندن در خانه های خود به عنوان coronavirus موارد افزایش است.

تصمیم نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز آمد کمتر از یک هفته پس از دولت ایتالیا به طور موثر تعطیل که کشور در بحبوحه افزایش شیوع.

در اسپانیا ساکنان قادر خواهد بود به ترک تنها به دلیل ضروری از جمله برای رفتن به محل کار و یا قرار ملاقات های پزشکی و یا به خرید مواد غذایی سانچز گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی ،

محدودیت زمان اثر بلافاصله و در محل باقی می ماند برای 15 روزه دولت از اورژانس دوره اما می تواند تمدید شود, او گفت:. بسته شدن از میله, رستوران ها و هتل ها — در حال حاضر در محل در مناطق خاص — تمدید شد به کل کشور در حالی که تجمعات و مراسم مذهبی بودند متوقف شد. مدارس و دانشگاه ها نیز بسته شد.

پس از ایتالیا و اسپانیا شده است سخت ترین-آمار کشور در اروپا با تعدادی از تایید coronavirus موارد پریدن با بیش از 1500 شبانه از روز جمعه به شنبه. همانطور که از شنبه شب اسپانیا تا به حال بیش از 6000 مورد تأیید. تعداد مرگ و میر دو برابر یک شبه به 136 و شنبه شب حال رشد به بیش از 190.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

در سراسر کشور اقدامات مشابهی را دنبال حرکت های ایتالیا به عنوان coronavirus به ارمغان می آورد در مورد سطح اختلال در زندگی روزانه در این قاره بی سابقه ای پس از پایان جنگ جهانی دوم است. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد اروپا “کانون” جهانی همه گیر با بیشتر موارد گزارش شده از این قاره هر روز از در چین در اوج این بیماری همه گیر وجود دارد.

“تردیدی نیست که ما در این مبارزه پیروز خواهد شد” گفت: سانچز. “سوال این است که آیا ما پرداخت خواهد شد که کمترین قیمت برای پیروزی.”

Nacho Doce

ایسنا

تقریبا خالی پلازا د کاتالونیا در بارسلونا در روز شنبه.

حتی چند ساعت قبل از اعلام روز شنبه خیابان ها و ایستگاه های قطار بودند به طرز مرموزی خالی در مادرید به طور معمول شلوغ سرمایه است. سوپر مارکت ها اما بسته بندی شده بودند که مردم درهم به سهام. به عنوان اخبار از تصمیم ظهور هواپیماهای حامل گردشگران از انگلیس تبدیل به اطراف midflight ردیابی داده ها نشان داد.

در ضمن در سراسر فرانسه همه غیر ضروری کسب و کار — از جمله کافه ها و رستوران ها و سینما — بسته شد به طور نامحدود آغاز یکشنبه, فرانسوی, نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت. بانک ها, ایستگاه های گاز و سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند.

سانچز هشدار داده است که تعداد زیادی از عفونت ها در اسپانیا می تواند رسیدن به 10 ، 000 در هفته آینده. اپیدیولوژی برخی از آنها هشدار داده اند که کشورهای مختلف در اروپا و ایالات متحده نیز می تواند در صورت مشابه موج در هفته های آینده می گویند اسپانیا نرخ رشد است به خصوص در مورد.

دولت اسپانیا مواجه شده است و انتقاد بیش ادعا می کند این عمل بیش از حد به آرامی به مبارزه با این ویروس به عنوان آن را در زمان نگه دارید و در جنوب اروپا و به خصوص برای تصمیم به رفتن پیش با یک راهپیمایی یکشنبه گذشته در مادرید به مناسبت روز جهانی تخمین زده می کشیده اند 120,000 مردم است.

وزیر برابری ایرنه مونترو بود که به خصوص صوتی در مورد پیش رفتن با این رویداد است پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

رهبر مخالفان پابلو Casado توصیف سانچز تصمیم به لغو مارس را به عنوان “غیر مسئولانه است.” سلامت کارگران می گویند این تظاهرات به احتمال زیاد منجر به گسترش با اعداد در شهرستان صعودی یک هفته بعد مصادف با دوره کمون ویروس.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر کوروناویروس]

حتی قبل از این مستند تحمیل شد مقامات از مردم خواست در خانه بمانند و برقرار سختگیرانه تر اقدامات لازم برای جلوگیری از تجمعات با مادرید پارک های بسته بعد از ظهر شنبه به عنوان جمعیت بودند قدم زدن برای لذت بردن از فصل بهار آب و هوا.

مقامات محلی در سراسر اسپانیا اتخاذ اقدامات فوری شنبه پیش از دولت مرکزی اعلام.

رئیس جمهور از شمال شرقی اسپانیا منطقه کاتالونیا دستور قرنطینه سبک اقدامات برای کل منطقه و خواسته های اسپانیا دولت مرکزی برای کمک به اجرای محاصره بنادر از ورود مانند ایستگاه های قطار و فرودگاه ها.

امیلیو Morenatti

AP

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته نزدیک به قفسه های خالی روز شنبه در یک بازار گوشت در بارسلونا.

اما اقدامات اضطراری اعلام شده توسط سانچز شامل آوردن سلامت و خدمات حمل و نقل و همچنین امنیت تحت کنترل متمرکز بالقوه متمرد حرکت می کند که دریافت فوری پوش بک از semiautonomous کاتالونیا به یک ریشه دار جنبش های جدایی طلب. در یک صدای جیر جیر, Quim Torra منطقه ای رئیس جمهور گفت: این غیر قابل قبول بود که دولت “مصادره” قدرت منطقه ای.

در سخنرانی خود سانچز به نام برای وحدت. “این مهم است که ما نمی اشتباه دشمن” او گفت:. “این ویروس و همه ما باید مبارزه با آن را با هم.”

سویل لغو تاریخی خود را هفته دفاع مقدس رژه که اجرای بدون وقفه از سال 1933. ساحل شهر در امتداد ساحل مدیترانه دستور داد هزاران نفر داوطلبانه به قرنطینه پس از خروج دسته جمعی از رئال مادرید پیش از آن در هفته های ناشی از اعلام به مدارس و نیروی کار از راه دور.

در این کشور سیستم پزشکی است که در حال حاضر کشیده به محدودیت با 293 مردم نیاز به فشرده-مراقبت از درمان است.

یک فولاد در مادرید Gregorio marañón را عمومی بیمارستان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او نمی باید اجازه صحبت با رسانه ها گفت که او در بیمارستان بود درمان 130 coronavirus بیماران 10 از آنها در بخش مراقبت های ویژه. او گفت: وجود دارد در حال حاضر کافی هواکش اما نگران بود که می تواند تغییر کند.

با این حال او به نام اتاق اورژانس “یک داستان متفاوت است.” او گفت: وجود دارد عدم وجود محافظ مناسب که به معنای کارکنان نمی تواند تغییر بین بیماران است. است که باعث افزایش خطر ابتلا به پزشکی کارگران گسترش این بیماری به عنوان مقامات بهداشت گفت: این پرونده در مراحل اولیه ایتالیا شیوع.

“این همه دست به دست در عرشه,” او گفت:.

موریس گزارش از برلین.


ادامه مطلب

برخی از اماکن استفاده از حرارت چک برای کوروناویروس. دیگران ندارند. در اینجا به همین دلیل است.

Coronavirus آزمون هیچ می داند که چگونه به تصویب

از فلوریدا آنفولانزا-پیگیری خبرنگار متوجه چیزی شد بی در چین

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>