اسپانیا coronavirus تلفات توسط 838 یک شبه در کشور را یکی از بزرگترین روز افزایش

بیشتر 838 نفر کشته شده اند از coronavirus در اسپانیا, بزرگترین افزایش روزانه در این کشور پس از وقوع آغاز شد.

افزایش به ارمغان می آورد اسپانیایی مرگ و میر به 6,528 بیش از هر کشوری به جز ایتالیا که در آن تعداد مرگ و میر کاهش یافت و برای دومین روز متوالی در روز یکشنبه.

هر دو کشور خواستار بیشتر در اروپا کمک کند به عنوان آنها ادعا می کنند با این قاره را بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

اسپانیا وزارت بهداشت اعلام کرد بیش از 6,500 عفونت های جدید در روز یکشنبه قرار دادن تعدادی از افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 در کشور در 78,797.

نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد سختگیرانه تر مستند اقدامات در روز شنبه که نیاز به همه غیر ضروری کارگران را به در خانه باقی می ماند برای دو هفته آینده.

آخرین محدودیت خواهد شد که از 30 آوریل تا 9 آوریل تصویب شد در جلسه کابینه در روز بعد.

آقای سانچز گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس: “این تصمیم ما اجازه می دهد تا برای کاهش تعداد افراد آلوده به میزان بسیار بیشتری.”

او اضافه کرد که اسپانیا خواهد بود ساخت “قدرتمند تلاش جمعی” در طول چند روز آینده.

نخست وزیر خواست اتحادیه اروپا برای تشکیل “ایالات اقتصادی و اجتماعی استراتژی” برای کمک به مقابله با بحران.

اسپانیا که بیشترین تلفات از هر کشوری به جز ایتالیا شروع به ساخت جدید morgues به عنوان یک نتیجه از آن افزایش تعداد مرگ و میر.

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که یک ساختمان در مادرید به نام “doughnut” خواهد بود تبدیل به یک سردخانه موقت ساخت آن دوم در این شهر پس از یخ بود repurposed هفته گذشته است.


بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت: این بیماری همه گیر به نظر می رسید به نزدیک شدن به اوج خود در برخی از مناطق, اما تاکید کرد که اسپانیا تا به حال کمبود تخت های مراقبت ويژه.

او همچنین گفت: “ما همچنان به یک مشکل عمده با ICU اشباع است.”

بیش از یک میلیون ماسک را وارد مادرید از چین خواهد بود و با توجه به بهداشت و درمان حمل و نقل و کارگران پستی.

در ایتالیا مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه پس از 24 ساعت از مرگ و میر کاهش یافت و برای دومین روز متوالی اما این کشور هنوز هم به نظر می رسد تقریبا قطعی برای دیدن فرمت دقیق مهار اقدامات است.

مدنی حفاظت اداره گفت: 756 نفر کشته شده بود در آخرین روز آوردن مجموع به 10,779 — بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان است.

که 133 مرگ و میر کمتر از 889 مرگ و میر گزارش شده در شنبه هنگامی که این تعداد کاهش یافت و از یک رکورد 919 روز جمعه با مقامات امیدوار است که شدید ترین shutdown در غرب بود و نمایش نتایج.

اما با وجود امیدوار است با روند رو به پایین ادامه خواهد داد به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد محدودیت در همه اما فعالیت های ضروری است که با توجه به پایان می رسد در روز جمعه خواهد بود به زودی به طور رسمی افزایش یافته است.

“این اقدامات که با توجه به پایان می رسد در مارس 3 به ناچار تمدید خواهد شد,” منطقه ای وزیر امور فرانچسکو بوچیا گفت: آسمان TG24 تلویزیون.

او گفت: طول این فرمت می توان با تصمیم نخست وزیر جوزپه کونته و دولت بر اساس داده ها از پزشکی و علمی جامعه است.

“من فکر می کنم که این امر می تواند نامناسب و غیر مسئولانه صحبت از بازگشایی” آقای Boccia اضافه شده است.

Giulio Gallera بالا سلامت رسمی در سخت ضربه شمالی منطقه لومباردی گفت: ایتالیایی ها تا به حال به اذعان آنها را به زندگی می کنند “در راه های مختلف در ماه های آینده”.

پیشتر نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته تا به حال خواست اروپا برای پاسخ به ایتالیا را “تاریخی” تماس برای کمک.

بحران “شامل تمام سیستم های اقتصادی واجتماعی کشورهای عضو” او گفت: تعهد به “مبارزه تا آخرین قطره از عرق تا آخرین گرم از انرژی برای به دست آوردن یک قوی شدید منسجم اروپایی پاسخ”.

گزارش های اضافی از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>