SpaceX تاریخی راه اندازی می تواند علامت یک عصر جدید در اکتشافات فضایی

صنعت فضا در حال آماده شدن برای یک لحظه تاریخی از پرتاب فردا.

ایلان شرکت SpaceX است برای تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی پرتاب انسان به مدار تا زمانی که آب و همکاری. راه اندازی خواهد شد بسیاری از مشخصات بالا تست به تاریخ برای شرکت — که همکار من مسیحی داونپورت گزارش شد پس از انتقاد به عنوان یک میلیاردر را شوت ،

“یک صنعت کهنه به من گفت,” شما می دانید که راکت خود را در کنار هم قرار دارند با باندهای لاستیکی و موم مهر و موم'” لری Garver یک معاون سابق سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا تحت فشار قرار دادند که آژانس به برون سپاری انسان spaceflight به بخش خصوصی گفت: مسیحی است. “این واقعی نیست. آن را نمی خواهد پرواز.'”

اما روز چهارشنبه اندازی SpaceX خدمه کپسول اژدها با فضانوردان روی تأکید چقدر مشک شرکت متزلزل شده تا فضای کسب و کار است.

این شرکت ممکن است کسب یک جایی در کتاب های تاریخ برای طلوع یک عصر جدید از سفر به فضا.

ماموریت علائم گسترده تر از تغییر در ناسا به دور از پر هزینه و وقت گیر پروژه ساختمان دولتی فضاپیما است. اگر فردا راه اندازی یک موفقیت است, آن می تواند سیگنال که بیشتر فضا در آینده تلاش خواهد شد بر اساس شبیه مشارکت بین شرکت ها و دولت ها است.

این ماموریت نیز آماده برای پایان دادن به خشکسالی از راه اندازی انسان به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا پس از شاتل فضایی بازنشسته تقریبا از یک دهه پیش. افزایش بیشتر همکاری بین شرکت هایی مثل SpaceX و دولت فدرال ایالات متحده می تواند به کاهش وابستگی خارجی در برنامه های فضایی مانند روسیه که تقبل قایق از آب عبور فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی در سال دخالت.

پرواز نشانه یک پیروزی آشکار برای SpaceX در طولانی در حال اجرا رقابت با بوئینگ.

کشور استفاده می شود به رقابت در برابر یکدیگر و در فضایی دستاوردهای, به عنوان ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی معروف بود در تلاش برای فرود بر روی ماه. اما این روزها شرکت ها تعریف مسابقه فضایی.

هیچ کس تصور می کردند که مشک نسبی تازه بدوران رسیده را ضرب و شتم میراث هوا و فضا به فضای مسیحی می نویسد. این واقعیت است که SpaceX به نظر می رسد برنده این مسابقه تأکید چقدر فضا تغییر کرده است به عنوان آن می شود به طور فزاینده خصوصی.

SpaceX ممکن است تا به حال یک مزیت در قرارداد خود را با ناسا دلیل آن را شناخته شده برای استفاده مجدد از مواد ساخت آن را بیشتر مقرون به صرفه است. این شرکت ساخته شده است شهرت برای repurposing تمام چیزها حتی یک 125,000-گالن نیتروژن مایع مخزن است که یک کارمند در بر داشت اوراق در کهنه و رها کیپ کاناورال راه اندازی سایت.

“ما تا به حال به سوپر پاره پاره” مشک یک بار گفت: واشنگتن پست. “اگر ما آن را استاندارد راه ما را از پول را اجرا کنید. برای سال های بسیاری از ما هفته به هفته در جریان نقدی در عرض چند هفته از در حال اجرا از پول است. آن را قطعا ایجاد یک ذهن-مجموعه ای از هوشمند صرف. بود تکه تکه و یا می میرند: کسانی که ما دو گزینه. خرید ضایعات قطعات رفع آنها را کار می کنند.”

اما SpaceX هنوز هم تا به حال با مشخصات بالا مشکلات در امتداد راه خود را.

حوادث چند باید پرسش در مورد اینکه آیا وجود دارد به اندازه کافی نظارت دولت از فضای خصوصی شرکت. این شرکت تا به حال دو موشک فالکون 9 منفجر شود و این تلاش با یک چتر نجات سیستم مورد نیاز برای کاهش سرعت فضاپیما در آن بازگشت به زمین است. این شرکت گفت: در سال گذشته که آن اژدها کپسول به طور کامل نابود شد در طول یک آزمون.

پس از این حوادث SpaceX کشف چه چیزی باعث این مشکلات و رفع آنها ناسا می گوید مسیحی است.

راه اندازی خواهد شد همچنین یک محوری ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فضای جاه طلبی.

“اگر آن را می رود و این امر می تواند یک لحظه پیروزی برای دولت است که می بالد و آن را تجدید رهبری آمریکا در فضا و بدون شک تا پایان در انتخابات سال کمپین تبلیغات” مسیحی می نویسد. “اگر چیزی را اشتباه می رود و این امر می تواند متناوب ضربه ای است که می تواند ارسال و آژانس فضایی وضعیتی وخیم و خطر اندازد کاخ سفید را امضا ماموریت برای بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024.”

رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در حال برنامه ریزی برای حضور در, راه اندازی, برنامه ریزی شده است که به صورت 4:33 p. m. روز شنبه از گفتوگو 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا نشان داده شده است علاقه داشتن مشخصات بالا “فضای بارون” مانند مشک و واشنگتن پست صاحب جف بزوس و شرکت های خود نقش مهمی در جوانی سفر به فضا مسیحی می نویسد.

“غنی بچه ها آنها را دوست دارم کشتی موشک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2018 است. “خوب است. که بهتر از ما پرداخت پول برای آنها.”

مرغ سقا از آن قرار گرفتن در نزدیکی مرکز فضایی کندی در فلوریدا. (گرگ نیوتن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Coronavirus را راه اندازی متفاوت از دیگران است.

انتظار نداریم که برای دیدن جمعیت معمول در نزدیکی مرکز فضایی کندی آستانه را Nicole Wetsman می نویسد. ناسا در نظر گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی فضانوردان و خدمه زمین با انجام حرارت چک و مردم در کنترل ماموریت. آنها را ضد عفونی کردن اتاق به طور منظم قرار داده و پلکسی گلاس مختلف ایستگاه های کاری.

“ما به دنبال در تمام چیزهایی که در آن ما می تواند عمل به دستورالعمل های اجتماعی فاصله و در همان زمان راه اندازی این ماموریت بسیار مهم است به ایستگاه فضایی بین المللی گفت:” استیو Stich معاون مدیر NASA Commercial Crew Program, در طول یک تماس را فشار دهید در این ماه.

برنامه نویسی توجه داشته باشید: واشنگتن پست را فردا پخش SpaceX راه اندازی در صفحه اصلی ما و در یوتیوب. این پست را در لیبی کیسی خواهد لنگر پخش با صنعت فضا خبرنگار Davenport که شامل منحصر به فرد در پشت صحنه دسترسی به فضانوردان و راه اندازی.

مهمانان را شامل ناسا فضانورد Suni ویلیامز و سابق ناسا فضانوردان فرانک Culbertson جونیور و پم Melory و همچنین الن Stofan مدیر اسمیتسونین Air & Space Museum. این برنامه خواهد شد از ویژگی های منحصر به فرد آنلاین مصاحبه با ایلان و گزارش دهی و تجزیه و تحلیل از پست Joel Achenbach ویتنی Leaming و ویتنی Shefte.

نگاهی به برخی از زمان برای خواندن این مقاله از مسیحی قبل از فردا راه اندازی:

توجه داشته باشید به خوانندگان: فن آوری 202 تنها منتشر خواهد شد امروز چهارشنبه و پنج شنبه این هفته است. ما را به بازگشت به برنامه های معمولی ما در هفته آینده.

لایحه جدید را ممنوع کرده tech غول از ارائه تبلیغات سیاسی ابزار که کاربران هدف بر اساس جمعیت و یا رفتاری داده است.

تشکر. آنا G. Eshoo (D-کالیفرنیا.) صحبت می کند به اعضای رسانه های خبری May 14 در کاپیتول هیل. (Shawn Thew/استخر/AP)

این لایحه معرفی شده با تشکر. آنا G. Eshoo (D-کالیفرنیا.) خواهد اعمال می شود به تمام ارتباطات یا حمایت برای فدرال نامزد خواهد بود و اجرا توسط کمیسیون انتخابات فدرال. دموکرات ها مطرح کرده اند نگرانی های پس از سال 2016 انتخابات که “microtargeting” می توانید آن را بیشتر به چالش کشیدن به پلیس دروغ در تبلیغات سیاسی.

“Microtargeting تبلیغات سیاسی شکستگی باز ما بحث دموکراتیک به میلیون ها نفر از خصوصی بدون کنترل سیلوهای اجازه می دهد برای گسترش وعده های دروغین پلاریزه, دروغ, دروغ های جعلی اخبار و رای دهندگان سرکوب” Eshoo گفت: در انتشار اخبار. “با هزینه های دیجیتال تبلیغات در سال 2020 انتخابات انتظار می رود به بیش از 1.3 میلیارد دلار کنگره باید برای محافظت از کشور ما روند دموکراتیک.”

ممنوعیت Microtargeted تبلیغات سیاسی قانون حمایت از یک دوجین حریم خصوصی و مالی مبارزات انتخاباتی کارشناسان و گروه های حمایت از جمله دموکراتیک FEC کمیسر الن Weintraub.

Rep. David N. Cicilline (D-R. I.) همچنین انتظار می رود به معرفی قوانین امروز که محدودیت استفاده از تکنولوژی برای هدف قرار دادن کاربران تنها بر اساس سن و جنس و محل سکونت. Eshoo لایحه بیشتر محدودیت در چه محل داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به microtarget.

حدود 72 درصد از آمریکایی ها نیز به نفع تنظیم بیشتر از تمرین با توجه به یک شوالیه-گالوپ نظرسنجی در اوایل این سال است.

مقامات چینی با تکنولوژی توپی از Hangzhou ممکن است آن coronavirus بهداشت-تکنولوژی ردیابی دائمی است.

یک کارگر آویزان است و یک نشانه در یک خوک مبارزه در داخل یک سوپر مارکت در Hangzhou ، (چین روزانه/فردا نیوز)

پیشنهاد دائمی نسخه از این ابزار را برای تعیین افراد یک رنگی بهداشت نشان بر اساس “میترا از پرونده پزشکی, معاینه فیزیکی, نتایج و عادات زندگی مانند سیگار کشیدن و مصرف الکل” وال استریت ژورنال لیزا لین ، مقامات باید با استفاده از QR-code-based سلامت-رتبه نرم افزار برای کنترل جنبش از ساکنان برای محدود کردن گسترش ویروس در این بیماری همه گیر.

اعلام این خبر موجب واکنش شدید بر رسانه های اجتماعی که در آن ساکنان متهم به شهر با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای گسترش دولت نظارت شهروندان است.

آن نیز روز بعد از رابین لی, مدیر اجرایی, چینی, غول تکنولوژی Baidu و یک عضو از یک چینی, سیاسی, مشاوره, معرفی جدید nonbinding پیشنهاد اصرار قانونگذاران به باد کردن مجموعه ای از اطلاعات شخصی استفاده می شود در coronavirus پاسخ. شده است وجود دارد اخیر فشار در کشور برای افزایش حریم خصوصی و حفاظت در برابر دولت Lin گزارش.

اتحادیه اروپا پرچم. (جاسپر Juinen/مهر نیوز)

ایرلند بالا و حفظ حریم خصوصی ناظر است و در عین حال برای سرکوب فناوری بزرگ در دو سال پس از اروپا نقطه عطفی قانون حفاظت از داده ها در زمان اثر منتقدان می گویند.

ایرلند حفاظت از داده ها کمیسیون هنوز برای نهایی کردن تحقیقات به هر یک از شرکت های فن آوری و تلاش برای نگه دارید تا با هزاران نفر از شکایات معرفی شده در زیر به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات مارک اسکات از سیاسی ،

“هیچ چیز واقعا تغییر” گفت: فرد Khanderia یک دوبلین مبتنی بر حفظ حریم خصوصی وکیل. “هنگامی که شما برای مقابله با آنها شما نمی توانید این حس که آنها وجود دارد به پشتیبانی کردن داده ها حفاظت از حقوق.”

از حدود 7000 شکایات این سازمان دریافت شده در سال گذشته حدود 4500 تکمیل شد بدون هر گونه خاص اجرای عمل و حدود 1000 نفر در انتظار جریمه و یا اجرای اقدامات است.

مقامات رسمی اتحادیه اروپا در کشورهای دیگر نیز شکایت در مورد آژانس

s سرعت آهسته. چندین سیاسی گفت که آنها منتظر ماه برای کم و یا هیچ به روز رسانی را برای مراجعه کنندگان به ایرلند. فرانسه و آلمان نقل مکان کرد و به اقدام علیه گوگل بدون انتظار در ایرلند.

هلن دیکسون که سران این سازمان از بیش از 140 رگولاتور در دفاع از اقدامات خود را. “ما در حال حاضر در یک مسیر که در آن ما در حال رفتن به حل و فصل یک به یک به همان سرعتی که ما می توانیم با به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ما می توانیم این تثبیت مسائل,” او گفت: Scott.

آژانس انتظار دارد برای راه اندازی جریمه در برابر Facebook و توییتر در اوایل تابستان یک سال پس از اجرای اقدامات انتظار می رود شد.

بیشتر افکار در GDPR تولد روز گذشته از پارلمان اروپا عضو سوفی در ‘t Veld:

رئیس جمهور تهمت است و با توجه به ایجاد یک مجلس کمیسیون برای بررسی اتهام آنلاین تعصب در برابر محافظه کاران است.

یک پوستر از یک بزرگ به صدای جیر جیر است که دیده می شود در انتخابات ریاست جمهوری رسانه های اجتماعی در اجلاس سران در ماه جولای سال 2019 در کاخ سفید است. (Jabin Botsford/واشنگتن پست)

دولت نیز ممکن است تشویق کمیسیون ارتباطات فدرال و FEC به کشتی سوار در شبیه, بررسی, John D. مک کینون و الکس Leary گزارش وال استریت ژورنال.

رئیس جمهور تهمت به مدت طولانی برافراشته در برابر اتهام ضد محافظه کار تعصب از سیستم عامل های آنلاین حتی میزبانی یک اجلاس با موضوع تابستان گذشته. شرکت های فن آوری همواره مورد مناقشه خود را ادعا می کند. ممیزی مستقل از Facebook سال گذشته هیچ مدرکی در حمایت از ادعای خود را.

بیشتر کاخ سفید خبر داد:

کلید انجیلی, گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن است بردن آن در داده کاوی تلاش ها را به کمپین یک افزایش در میان همه گیر.

رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump بازگشت به کاخ سفید است. (کریس Kleponis/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

ایران در هدف “برنامه ای برای استفاده از داده کاوی برای شناسایی میلیون ها نفر از رای دهندگان جدید و هدف قرار دادن آنها را با ارزان تبلیغات در Facebook,” لی فنگ از رهگیری گزارش.

این گروه تاسیس سابق تکنولوژی کارآفرین توسط پیشگام راه حل های اطلاعات-عملیات استخراج از معادن مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن و فعال مذهبی رای دهندگان. نشت این گروه پایگاه داده ها نشان داد که این اطلاعات جمعیتی در حدود 200 میلیون آمریکایی. همچنین سهام ارتباط با CatholicVote یک گروه است که با استفاده از تلفن همراه داده ها به هدف کاتولیک رای دهندگان در حمایت از حزب جمهوری خواه.

آمازون و مایکروسافت و گوگل در حال ارائه خدمات وب به نظارت شرکت های لیست سیاه توسط ایالات متحده آمریکا برای حقوق بشر است.

چینی پرچم آویزان در نزدیکی یک دوربین امنیتی در خارج از فروشگاه در پکن. (علامت Schiefelbein/AP)

این خدمات عبارتند از, ایمیل, میزبانی وب سایت و ورود به سیستم احراز هویت با توجه محققان در حفظ حریم خصوصی وب سایت Top10VPN, CNBC گزارش.

گزارش جدید مدعی است که آمازون و گوگل در حال ارائه خدمات وب به صورت Dahua Technology و Hikvision دو نظارت تصویری شرکت های لیست سیاه برای کمک در سوء استفاده از Uighurs چین اقلیت مسلمان جمعیت. هوش مصنوعی شروع یو پی اس SenseTime و Megvii نیز در لیست سیاه برای حقوق بشر اما به نظر می رسد هنوز هم با استفاده از فناوری مایکروسافت.

هر چهار شرکت های چینی را مورد مناقشه اتهام مشارکت در نقض حقوق بشر ، هیچ یک از شرکت های ایالات متحده در این گزارش ذکر شده بلافاصله در پاسخ به CNBC برای نظر.

بیشتر اخبار صنعت:

  • دومینیک LeBlanc, رئيس جمهور از ملکه شورای خبرگان برای کانادا میزبان یک رویداد مجازی و ایجاد یک اطلاعیه مربوط به مقابله با انتخابات دخالت همراه با مایکروسافت و اتحاد برای تامین دموکراسی در ساعت 10 صبح از اینجا ثبت نام کنید.

  • رتبه بندی حقوق دیجیتال میزبان یک رویداد “شدن به منبع 2020 Infodemic: این مدل کسب و کار” در روز چهارشنبه در ساعت 11:30 صبح

بینی برای خبر ؟ ما رو شما پوشش داده شده:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de