اسپیس ایکس موشک تقویت کننده نتواند آن فرود

دوشنبه راه اندازی می رفت هموار این شرکت اعلام کرد و آن تقویت کننده کاهش یافت و از طریق اتمسفر کاهش خود را توسط refiring موتور خود را. اما یک دوربین در هیئت مدیره پلت فرم شناور, شناخته شده به عنوان یک پایگاه فضایی مستقل droneship نشان داد که تقویت کننده را لمس کردن.

“ما به وضوح نمی توان فرود این زمان” لورن لیون یک SpaceX مهندس گفت: در پخش زنده. SpaceX تا به حال با موفقیت فرود آمد آن تقویت کننده 49 بار قبلا.

راه اندازی از کیپ کاناورال تحویل 60 ماهواره است که این شرکت امیدوار است تبدیل خواهد شد بخشی از یک صورت فلکی هزار نفر در مدار زمین کم است که در نظر گرفته شده برای پرتو اینترنت از گوشه و کنار جهان خدمت کرده است توسط باند پهن. ماهواره مستقر همانطور که انتظار می رود این شرکت اعلام کرد.

با روز دوشنبه راه اندازی SpaceX در حال حاضر راه اندازی 300 ماهواره های کوچک است که بخشی از آنچه در آن خواستار آن Starlink صورت فلکی به عنوان شرکت امیدوار است به خودی خود تبدیل به یک ارائه دهنده خدمات اینترنت. شرکت های مانند OneWeb و آمازون همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی فلکی خود را بالا بردن ترس در مورد برخورد احتمالی در فضایی به مدار زمین شلوغ می شود با بسیاری از فضاپیمای جدید. (مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس خود واشنگتن پست.)

دوشنبه راه اندازی در 10:05 صبح چهارم پرواز تقویت کننده در سال گذشته است. آن را بلافاصله روشن نیست چرا فرود نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>