SpaceX راه اندازی زندگی می کنند به روز رسانی: اژدها کپسول رسیدن به مدار سر برای روز یکشنبه ملاقات با ایستگاه فضایی بین المللی

هر دو رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس صندلی فضایی ملی شورا در حضور به علامت یک دوره جدید از پرواز به فضا.

پرواز بود به تحقق یک شرط بندی پرخطر توسط ناسا در دولت اوباما واگذار به بخش خصوصی به پرواز فضانوردان.

برای SpaceX آن اوج یک غیر محتمل اودیسه آغاز شد که در سال 2002 زمانی که Elon Musk تاسیس یک شرکت فضایی با هدف از سفر به مریخ است.

SpaceX را Falcon 9 rocket برداشته در 3:22 بعد از ظهر از پد 39A این سایت تاریخی که از آن خدمه آپولو 11 به سمت چپ برای ماه بعد بدون درز شمارش معکوس که در آن نگرانی های اولیه بود و آب و هوای نامساعد که در روز چهارشنبه تا به حال مجبور به تعویق افتادن راه اندازی اولین تلاش.

خدمه کپسول اژدها که جدا از تقویت کننده در زمان 12 دقیقه به پرواز است انتظار می رود به حوض با ایستگاه فضایی بین المللی در مدت کوتاهی پس از ساعت 10 صبح روز شنبه.

در هیئت مدیره این فضاپیما دو از ناسا ترین تجربه فضایی مسافران باب Behnken و داگ Hurley, دو نظامی سابق خلبانان که قبلا هر پرواز دو ماموریت فضایی شاتل. اما سوار شدن به فضای این زمان بود که در یک بسیار متفاوت فضاپیما به طور کامل مستقل نسل بعدی کپسول مجهز تسلا-مانند صفحه لمسی و کنترل درجه حرارت اجازه می دهد که فضانوردان به نگه داشتن کابین در بین 65 تا 80 درجه فارنهایت است.

راه اندازی آمد 3,250 روز پس از آخرین ماموریت شاتل لعنتی خاموش.

هرلی بازنشسته دریایی سپاه, سرهنگ, شد, یک عضو خدمه که در آخرین ماموریت شاتل که در زمان خاموش در ماه جولای سال 2011 نیز از پد 39A. این بود پایان شاتل را 30 سال عمر و یک ضربه ویرانگر به یک سازمان است که به طور ناگهانی به حال هیچ راهی برای پرواز در آن فضانوردان به هر نقطه.

با وجود هشدارهای مکرر توسط ناسا به ماندن در خانه به دلیل coronavirus طرفداران صف سواحل به تماشای یک لحظه تاریخی اما آژانس فضایی به شدت محدود و حضور در مرکز فضایی کندی.

روز یکشنبه متصل خواهد شد به کار گرفته خودگردان توسط فضاپیمای هر چند هرلی و Behnken توانایی را بیش از این کنترل به صورت دستی در صورت نیاز.

ماموریت شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 یک تست پرواز طراحی شده برای اطمینان از موشک و فضاپیما می تواند پرواز انسان با خیال راحت. یک بار کامل ناسا و اسپیس ایکس را بررسی داده ها و تایید این فضاپیما برای ماموریت های اضافی است که به طور منظم پرواز به عنوان بسیاری از چهار فضانوردان به ایستگاه فضایی و بازگشت.

در سال 2014 ناسا اعطا قرارداد بوئینگ و SpaceX به ارزش 6.8 میلیارد ترکیب به طراحی و ساخت فضاپیما قادر به پرواز فضانوردان به ایستگاه. قبلا آن را تا به حال در استخدام بخش خصوصی به پرواز باری و منابع وجود دارد. اما برون سپاری انسان در فضا پرواز برای شرکت ها در نظر گرفته شد مخاطره آمیز و حتی بی پروا حرکت در برخی محافل حتی در میان ناسا رهبری است. در طول راه وجود داشته تعدادی از اتفاقی که تاخیر پرواز اول از 2017.

بوئینگ هوافضا کرگدن بود که توسط ناسا طرف پس از طلوع عصر فضا در نظر گرفته شد مورد علاقه به پرواز ، اما تصادفا زمانی که تست پرواز آن Starliner فضاپیما مشکل مواجه می شوند تقریبا بلافاصله پس از رسیدن به مدار. بوئینگ و ناسا مقامات درهم برای رفع مشکلات نرم افزاری که مانع این فضاپیما از رسیدن به ایستگاه فضایی و به جای پایان دادن به ماموریت اولیه.

SpaceX نیز زد به یک سری از مشکلات است. در سال 2015 یک موشک فالکون 9 منفجر شد در یک محموله عرضه مجدد پرواز به ایستگاه. بعد از یک راکت دیگر را منفجر کرد, این بار بر روی سکوی پرتاب قبل از تست موتور. سپس سال گذشته آن خدمه فضاپیمای اژدها منفجر در طول یک تست از آن سقط جنین موتورهای.

اما آن را تا پس از بررسی و رفع آن شکست به ناسا و رضایت و در روزهای منتهی به راه اندازی این آژانس فضایی ستایش شرکت های بسیاری در این سازمان یک بار بر نگاه skeptically.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>