فضای docking زنده پیری ماهواره یک تکنولوژی است که می تواند به کاهش ناخواسته در مدار

به جای دو شرکت همکاری به گسترش زندگی از ماهواره به عنوان شناخته شده Intelsat 901 برای پنج سال دیگر. در ماه فوریه یک فضاپیمای ساخته شده توسط نورث روپ گرومن رسیده ماهواره ای بیش از 22 ، 000 مایل بالای زمین ضامندار به آن است و در حال حاضر اساسا در خدمت به عنوان یک کامیون یدک کش. Northrop سفینه شناخته شده به عنوان یک ماموریت فرمت خودرو (MEV) گرفته شده بیش از نیروی محرکه و فرمان برای ماهواره ساخت مطمئن شوید که آن را حفظ مدار آن است و اشاره در مسیر درست است.

و در اواخر هفته گذشته اینتل و نورث روپ گرومن اعلام کرد که 901 در حال حاضر با موفقیت از سر گرفته عملیات و البته با MEV افسار به آن بازگشت.

ماموریت نخستین بار دو فضاپیمای تجاری باید لنگر انداخت با یکدیگر در فضا و دارای وعده محدود کردن مقدار مداری باقی مانده و در حال رشد و nettlesome مشکل و همچنین به عنوان ایجاد یک فرصت کسب و کار جدید برای شرکت در فضا است.

“این ثابت می کند که در مدار سرویس دهی واقعی است” Jean-Luc Froeliger, اینتل معاون رئیس جمهور از فضای سیستم های مهندسی و عملیات در مصاحبه ای گفت:. “این یک پروژه است که در زمان سال در برنامه ریزی است. ما تا به حال شناسایی این ماهواره سه سال پیش و تصمیم گرفت آن را سالم اما آن را به اجرا از سوخت در اوایل سال 2020 است. و بنابراین به جای داشتن به دور ماهواره ای و بازنشسته ما تیمی با نورث روپ گرومن برای انجام این کار در مدار سرویس دهی ماموریت است.”

این شرکت در حال برنامه ریزی برای انجام این شاهکار دوباره شاید بعد از این سال با پیری ماهواره ای. و وجود دارد در حال حاضر امیدوارم که روبات در فضا خواهد بود قادر به نگاه پس از هر یک از دیگر و لمس کردن یک فصل جدید در فضای تجاری ، حدود 20 ماهواره از یک سال و رسیدن به پایان زندگی خود را و می تواند نجات, Northrop Grumman گفت.

“این شواهد بیشتری است که این فن آوری در حال حرکت است و خارج از قلمرو تخصصی فعالیت های دولت به گسترده تر تجاری, دامنه,” گفت: Brian Weeden, مدیر برنامه ریزی در جهانی امن بنیاد یک مخزن فکر می کنم. “این یک گام مهم برای این نوپای بخش است که یک روز وعده را برای طیف وسیعی از مسائل از نه تنها زندگی پسوند اما به روی مدار تعمیر, سوخت, بازرسی, مونتاژ و تولید است.”

فضای وسیع تبدیل شده است به طور فزاینده ای با آشغال انواع باقی مانده از جمله مرده ماهواره صرف موشک مراحل حتی یک کفگیر کاهش یافته است توسط یک فضانورد در یک راهپیمایی فضایی.

در سال 2007 چین اخراج یک موشک است که منفجر کردن یکی از آن مرده آب و ماهواره. دو سال بعد یک فعال ایالات متحده در ارتباطات ماهواره ای سقوط کرد از بین رفته فضاپیمای روسی. این دو حادثه به تنهایی ایجاد هزاران تکه از بقایای بالا بردن نگرانی های ناخواسته که در فضا ایجاد می های ناخواسته بیشتر و منجر به برخورد بیشتر.

در مدار مورد حرکت فوق العاده سریع — تا آنجا که 17,500 mph — به طوری که حتی یک قطعه کوچک باقی مانده مانند یک پیچ می تواند باعث آسیب های زیادی. قادر به کشیدن مرده ماهواره از عمده ترافیک خطوط در فضا, پس از آن خواهد بود یک خوش آمدید, گام, مقامات گفت.

این ماموریت در یک زمان می آید زمانی که وجود دارد افزایش نگرانی ها در مورد دشمنان’ فعالیت های در فضای. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد فضای نیرو به عنوان بخشی از نیروی هوایی برای کمک به جلوگیری از جنگ در فضا. ماهواره های حیاتی برای راه پنتاگون دستمزد جنگ. آنها مورد استفاده برای شناسایی موشک های هدایت دقیق مهمات و به ارائه اطلاعات و ارتباطات است. اما ماهواره ها فقط نشسته وجود دارد در معرض خطر است. و بالقوه دشمنان مانند روسیه و چین نشان داده اند توانایی تداخل با آنها — و یا آنها را به طور کامل.

این ماه مثلا روسیه با آزمایش یک موشک پنتاگون گفت طراحی شده بود را از ماهواره ها در فضا است. پنتاگون را محکوم کرد آزمون با نیروی هوایی ژنرال John W. “جی” ریموند فضا نیروی فرمانده عملیات گفت: در بیانیه ای که آن را “نمونه دیگری است که تهدید به ایالات متحده و متفقین سیستم های فضایی واقعی و جدی و در حال رشد است.”

در این سال پنتاگون گفت: دو فضاپیمای روسی کردم خونتان به حساس ایالات متحده ماهواره ای. این فضاپیمای روسی “به نمایش گذاشته ویژگی های یک فضا سلاح” ریموند گفت: “انجام مانور در نزدیکی یک دولت ایالات متحده ماهواره ای خواهد بود که به عنوان تفسیر غیر مسئولانه و به طور بالقوه تهدید کننده در هر دامنه.”

Northrop و اینتل گفت: ماموریت خود را برای مقاصد تجاری تنها. اما درگیر یک معامله بزرگ از پیشرفت های فن آوری سال برنامه ریزی و سپس چند ناخن جویدن لحظات به عنوان MEV با نزدیک شدن به آرامی در طی یک دوره از هفته.

“ما نمی آن را در اولین امتحان کنید” اینتل را Froeliger گفت. “آن مورد نیاز است چند تلاش می کند در واقع به حوض.”

از آنجا که ماهواره ساخته شد در زمانی که در مدار ماهواره خدماتی بود “از راه دور مفهوم,” او گفت: آن را ندارد متصل کردن پورت. بنابراین مهندسین مجبور به دریافت خلاق است.

آنها ساخته شده است یک کاوشگر در MEV است که می تواند گسترش مثل یک بازوی رسیدن به یکی از ماهواره موتور نازل و سپس گسترش سه انگشت که عمل مانند “لنگر در دیوار,” او گفت:. پس از پنج سال است تا این شرکت تصمیم خواهد گرفت یا تمدید ماموریت یا تحویل ماهواره به قبرستان مدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de