غرب می پرسد مسافران به پرچم ‘ناخواسته رفتار’ در قبل از پرواز اضطراری جلسه

Southwest Airlines به روز شده خود را قبل از شروع پرواز اضطراری توجیهی و تظاهرات توسط مشاوره مسافران به گزارش “هر گونه رفتار ناخوشایند” را به خدمه پرواز.

تلاش می آید به عنوان خطوط هوایی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در پردازنده آزار و اذیت حوادث در سال های اخیر تلاش کرده اند با نحوه مبارزه با آن است.

“این تغییر نشان دهنده جنوب غربی تعهد به حصول اطمینان از امن و استقبال محیط زیست در همه زمان ها برای هر یک از مشتریان و کارکنان” غربی سخنگوی برایان Parrish گفت: در یک ایمیل به واشنگتن پست. “غرب قصد این است که به یاد مشتریان ما که خدمه پرواز در حال دوستانه و حرفه ای منابع برای گزارش هر گونه رفتارهای ناخوشایند یا رفتار در طول یک پرواز است.”

هنگامی که خدمه پرواز در حال هشدار داده از چنین رفتاری است که نه صرفا محدود به رفتار جنسی آنها پاسخ خواهد داد با استفاده از اختیار خود در طول تاسیس, روش های است که می تواند به معنای دوباره صندلی مسافر که گزارش آن, درخواست مجرم برای جلوگیری از رفتار و اگر انجام آن نیاز به گفتن کاپیتان چه کسی می تواند درخواست اجرای قانون کمک زمانی که هواپیما به زمین با توجه به خطوط هوایی است.

غرب می گوید این دیدگاه ایمنی مسافر به عنوان یک “سازش” اولویت ها به عنوان حوادث تجاوزات جنسی در هواپیما با توجه به FBI افزایش یافته است در سال های اخیر در سراسر کشور است.

با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی اف بی آی 63 مورد در پرواز تجاوز جنسی گزارش شده در سال 2017 مشخص شده است که 66 درصد افزایش از سه سال قبل در سال 2014 که دیدم 38 موارد گزارش شده. اعداد نگاه کوچک با توجه به میلیون ها نفر از ایالات متحده که مسافران پرواز در یک سال داده شده عمدتا به دلیل وجود دارد هیچ تهاتری ملی داده و دلیل آن را “امن می گویند که بسیاری از حوادث رخ می دهد که در حال گزارش نشده است” با توجه به یک عامل خاص برای این اداره است.

هیچ یک از کشور های عمده شرکت های هواپیمایی شده اند در امان حوادث گزارش شده از آزار و اذیت جنسی در سال های اخیر است. هواپیمایی اغلب مشکل ارزیابی نحوه برخورد با هر مورد از انضباط عاملان به حفاظت از قربانیان حصول اطمینان از دیگر مسافران, ایمنی در برخورد با واکنش های عمومی و تعامل با اجرای قانون است.

در بالا مشخصات حادثه تجاوز جنسی در ایالات پرواز هواپیمایی, آدم ربایی بازمانده و نویسنده الیزابت هوشمند گفت که در یک پرواز او بیدار شد توسط مردی که مالش درونی او ران او به عنوان. او به یاد می آورد تجربه آوردن او را به زمان او صرف اسیر برگزار شد و مورد تجاوز قرار گرفته و تقریبا هر روز به مدت نه ماه در مصاحبه با “فردا صبح.” “من هرگز نگران من هرگز احساس تهدید در هواپیما,” او گفت:. “تا به حال.”

اشتراکات تجاوزات جنسی گزارش شده در ایالات پرواز های هواپیمایی منجر به هواپیمایی که قرار داده شده در مرکز ملی برای بهره برداری جنسی را “Dirty Dozen لیست” که سالانه نام 12 شرکت ها و یا سازمان های آن را می گوید از سود و یا تسهیل بهره برداری. آن را اشاره به ایران را “سیستمیک شیوع نامناسب aircrew واکنش به آزار و اذیت جنسی در هواپیما” با توجه به وب سایت سازمان. ایالات گفت واشنگتن پست شرکت هواپیمایی به روز شده در سیاست های خود در سال 2018 شامل افزایش آزار و اذیت جنسی, آموزش برای خدمه پرواز و در ادامه به ممنوعیت مسافران از مشاهده محتوای بالای یک R رتبه در پرواز.

روح خطوط هوایی مواجه شده است و برخی از فاحش حوادث. در ماه اوت سال 2018 یک مرد بود که به جرم سوء استفاده جنسی در دادگاه فدرال پس از unbuttoning یک زن از خواب پیراهن و شلوار و سپس حمله خود را. در ماه ژانویه شرکت هواپیمایی متهم شده بود از آثار متوجه یک مورد آزار و اذیت توسط یک مسافر که گفت او با یک مرد نشسته در کنار او. هنگامی که او گزارش آن را به یک پرواز او خواسته شده بود به حرکت به یک صندلی یک روش او گفت: فاقد شفقت. “کسی فقط به شما گفت یک جنایت مرتکب شد. چرا شما حرکت می کند قربانی ؟ ” او گفت:.

در ماه نوامبر یک خطوط هوایی آمریکا پرواز منحرف شد از آن مقصد سالت لیک سیتی پس از یک مسافر برداشت یک زن فاق. در ماه آوریل یک حادثه سرنشین یک پرواز به شیکاگو منجر به طرح دعوی در دادگاه در برابر خارج از وظیفه American Airlines کارمند که کپی یک مسافر شماره تلفن از کیسه های خود را برچسب و اقدام به ارسال او یک مجموعه از پیام های که تشکیل “آزار و اذیت و تعقیب” با توجه به شکایت.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی می گویند که آنها به روز رسانی سیاست های خود را به طور منظم برای مقابله با آزار و اذیت و مسائل مربوط به ایمنی مسافر که در آن حوادث به کار گرفته و در یک مورد به مورد و بر اساس.

“آزار و اذیت جنسی و تجاوز به هیچ وجه جایی در محل کار ما در هیئت مدیره پروازهای ما و یا هر محل” هواپیمایی آلاسکا گفت: در سال 2018 وبلاگ بیانیه. “ما می دانیم که نقش حیاتی که کارکنان شرکت هواپیمایی بازی در حصول اطمینان از هواپیما امن است برای هر کس در هیئت مدیره. ما گرفته اند برخی از گام های بزرگ در این سال برای جلوگیری و پاسخ به آزار و اذیت جنسی در هیئت مدیره هواپیما ما است.”

روح آمریکایی دلتا جت بلو ایرویز و ویرجین تماس گرفته شد برای اظهار نظر در مورد سیاست های مربوط به آزار و اذیت جنسی در هیئت مدیره, اما آنها پاسخ نداده است بعد از ظهر سه شنبه.

مروه Eltagouri آلیسون چیو لری Aratani, Reis Thebault الکس هورتون و مایکل Brice-Saddler کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

معلوم بدرفتار در هواپیما می تواند هزینه شما پول بزرگ

روح مسافری که می گوید یک مرد sexually assaulted او او به عنوان انفجار هواپیمایی پاسخ

هیئت منصفه مجرم مرد برای آزار جنسی یک زن در هواپیما به عنوان همسر خود را نشسته در کنار سلام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>