خرچنگ آبی طرفداران انتظار می رود که قادر به حضور در بازی در این تیم در ورزشگاه چارلز کانتی یک تیم رسمی گفت: هر چند این عمل در یک ظرفیت محدود.

توانایی محدود کردن گسترش این رمان coronavirus از طریق اقدامات ایمنی در مریلند کمک کرد این خرچنگ آبی در موقعیت برای برنامه ریزی در یک فصل است.

“ما فقط جهت که مریلند است که در شرایط coronavirus موارد و ما رو بدست رفتن جلوتر از ما مقامات محلی قادر به بازی در 25 درصد ظرفیت در ورزشگاه” اندرو Bandstra آبی خرچنگ’ گوینده و مدیر روابط رسانه گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

مستقل لیگ امیدوار همه هشت نفر از آن تیم خواهد شرکت در یک تنظیم 2020 برنامه خواهد شد اما در حال حاضر اجازه دهید هر تیم شکل از چگونه برای رفتن به جلو با آن فصل است. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس “چندین عضو باشگاه اورد تصویب لازم از سازمان های دولتی و مقامات بهداشتی برای باز کردن خود ballparks به ظرفیت سطح کافی برای مشارکت” لیگ گفت: در انتشار اخبار.

آبی خرچنگ های راک و اردک انتظار می رود به رقابت در برابر دیگر تیم مستقل برای شش تیم لیگ در سال 2020 اطلس لیگ جمهور ریک سفید گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه. یک مقام رسمی اعلام کرد که انتظار می رود در روزهای آینده.

“ما اعطا تقریبا هر روز و در آخرین کنفرانس با باشگاه های ما مشخص شد که وجود دارد فقط به اندازه کافی به یقین برای ما برای دریافت تایید دولت به طور خاص دولت تصویب و به ما باز ballparks به حداقل 25 درصد از ظرفیت در زمان به معنی برنامه” سفید گفت.

اگر برنامه ریزی مراحل نهایی است, طرفداران حضور خرچنگ آبی ها در این تابستان در ریجنسی مبلمان ورزشگاه در ولدرف می توانید انتظار به دنبال فیزیکی فاصله پروتکل های.

این تیم انتظار می رود برای استفاده از دیجیتال فروش بلیط برای جلوگیری از تماس با بلیط جویند. خانواده ها اجازه خواهد داشت به نشستن با هم اما طرفداران نه نشسته همراه خواهد بود و حداقل شش فوت از هم جدا در هر جهت. صندلی های خالی خواهد بود پستی بسته-بسته به اطمینان حاصل شود فاصله پروتکل نیست نقض شده است.

اگر 70-بازی فصل کند و ادامه آن است که هنوز روشن نیست که آیا هر تیم ورزشگاه را به طرفداران سفید گفت.

خرچنگ آبی کارکنان بازگشت به کار و باید خود را به درجه حرارت روزانه گرفته شده است. آنها باید با پوشیدن ماسک در همه زمان ها و نگه داشتن شش پا از هم جدا. بازیکنان تست خواهد شد دو بار در هفته. یک تست مثبت خواهد شد در نتیجه خود به قرنطینه برای بازیکن و یک آزمون مجدد از همه هم تیمی های خود.

“این فقط نمایش دیگر واقعا مفید از جنبه های مستقل بیس بال در این معنا است که ما دست به دستبند توسط MLB” Bandstra گفت. “ما باید دامنه رایگان به بیرون بروید و بیس بال یک چیزی که در حال حاضر حتی در طول یک بیماری همه گیر و انجام این کار در یک راه امن.”

با توجه به افزایش coronavirus موارد به طور خاص در ایالات متحده است که به تازگی باز, سفید گفت: این لیگ سطح اعتماد به نفس کشیدن یک فصل است که 80 تا 85 درصد است.

“این هرگز 100 درصد تا زمانی که آن را انجام داده” سفید گفت: “اما این چیزی است که هر یک از این تیم ها انجام داده است که در حال حاضر به شهرداری شهرستان و مقامات دولتی بهداشت و ایمنی طرح و ballpark را بازگشایی برنامه ریزی شده است که در بررسی های محلی و شهرستان و مسئولين سلامت دریافت کرده حمایت خود را.”

مستقر در کارولینای شمالی راک در یک وضعیت به نفع. سفید گفت که این تیم می تواند به دنبال محلی دستورالعمل و میزبان بازی ها بدون طرفداران امروز.

“ما می خواهیم به انجام کارهای راه حق” راک جمهور پیت Fisch گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما نمی خواهید برای رفتن سرکش و فقط باز و سپس اثبات یک نقطه. ما می خواهیم به کار دست در دست با ما دولت های محلی و دولت ما را به انجام آن راه حق. و ما صادقانه احساس در ما پارک است که ما می تواند نمونه ای برای دیگر مشابه به اندازه امکانات در چگونه برای باز کردن. آنچه ما در اولین روز است که نمی تواند همان چیزی که ما در حال انجام در روز پنجم و روز 10 و 50 روز است.”

اطلس لیگ — که شش سواحل شرق تیم های لیگ عمل سفر تیم و یک تیم مستقر در زمین قند Tex. — ارائه به روز رسانی برای چه هر تیم انجام خواهد شد رفتن به جلو.

شکر زمین Skeeters میزبان چهار تیم لیگ است که 28 بازی از جولای 3 از طریق Aug. 23. تیم خواهد بود موفق سابق لیگ بازیکنان از جمله راجر کلمنس گرگ Swindell و پیت Incaviglia. این لنکستر Barnstormers میزبان یک سری فیلم در ورزشگاه و در حال مذاکره برای بازی در نیویورک انقلاب که همچنین برنامه ای برای پخش فیلم ها بر روی آن تصویری هیئت مدیره و نگهداری فضای باز ناهار خوری حوادث. سامرست میهن پرستان برنامه ریزی برای میزبان محلی بیس بال بازی ها, رانندگی, فیلم, آتش بازی نشان می دهد و فارغ التحصیلی است.

در یک ورزش شناخته شده برای استحکام آن از اقیانوس اطلس لیگ استفاده شده است به عنوان یک میدان آزمایش برای آزمایش ایده های جدید برای پیشبرد بازی از طریق سه سال و قوانین همکاری با MLB. در آن بازی همه ستاره در تابستان گذشته اقیانوس اطلس لیگ شد اولین آمریکایی لیگ بیس بال برای استفاده الکترونیکی strike zone برای تماس با توپ و اعتصابات در رسمی بازی.

روز بعد آبی خرچنگ outfielder تونی توماس شد بازیکن اول به “سرقت” پایه اول. این قانون اساسا گسترش اصل در حال اجرا بر روی یک کاهش یافته است-سوم-اعتصاب به همه می شمارد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات