Lee Jin-Man AP

انتخابات اعضای کمیسیون های انتخاباتی در سئول مرتب کردن بر اساس آراء شمارش در طول انتخابات پارلمانی در آوریل 15.

سئول — کره جنوبی حزب حاکم برنده تاریخی لغزش پیروزی در انتخابات مجلس تحویل داده و تا حد زیادی توسط دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور مون جائه در حزب دموکرات همراه با یک ماهواره کوچک, پارتی, برنده 180 کرسی از 300 کرسی مجلس ملی بزرگترین اکثریت هر حزب برنده است پس از گذار کشور به دموکراسی در سال 1987 اعلام نتايج پنج شنبه نشان داد.

مشارکت مردم 66.2 درصد بالاترین در انتخابات پارلمانی از سال 1992 به عنوان دولت در غلبه بر چالش های لجستیکی از برگزاری انتخابات در طول یک بیماری همه گیر و رای دهندگان مشخص نیست اجازه دهید به این ویروس جلوگیری از آنها را خود رای.

بسیاری از مردم در حال رأی گیری هفته گذشته طی دو روز اولیه رای گیری که کمک به کاهش جمعیت در نتایج رسمی انتخابات روز.

Park Sang-chul یک استاد سیاست در Kyonggi University گفت: coronavirus تبدیل به یک سیاسی برکت و رحمت برای ماه و حزب او.

“تنبل اقتصاد و رسوایی فساد شده اند که افتادن و هنگ کردن ماه دولت بودند به طور چشمگیری تحت الشعاع خود را مدیریت موثر از coronavirus بحران,” او گفت:. “این ویروس این است که زندگی یا مرگ مهم است.”

ماه انتقاد قرار گرفته بود در اوایل روز از وقوع برای به تأخیر انداختن ممنوعیت سفر از چین و کم اهمیت جلوه دادن بحران استدلال در اواسط ماه فوریه که coronavirus را “ناپدید می شوند قبل از اینکه طولانی,” فقط قبل از موارد رسید. یک درخواست اینترنتی تماس خود را برای استیضاح به خود جلب کرد بیش از یک میلیون امضا که در ماه است.

اما کره جنوبی پس از ظهور به عنوان یک مدل از نحوه آوردن coronavirus تحت کنترل از طریق یک سیستم گسترده ای از تست های ردیابی و نظارت است. بدون تحمیل یک مستند آن به ارمغان آورده است تعداد زیادی از عفونت های جدید را به کمتر از 50 روز از اوج 909 در اواخر فوریه.

در طول مبارزات انتخاباتی حزب حاکم بر دولت در پاسخ به کوروناویروس. مخالفان اعتبار و کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت حرفه ای در خط مقدم و همچنین مردم کره برای پیوستن به دستورالعمل های بهداشتی.

ماه, موفقیت, پارک گفت: ارسال پیام به دیگر رهبران سیاسی در سراسر جهان به عنوان آنها مبارزه با چالش های ناشی از کوروناویروس.

راه کره جنوبی به کار گرفته چالش های لجستیکی از برگزاری اولین انتخابات ملی در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس را نیز از نزدیک تماشا کردند.

در دومین روز از اجباری خود قرنطینه در چهارشنبه Jung Min-ji اجازه داده شد برای 100 دقیقه برای رای دادن.

او را در یک ماسک و راه می رفت به یک ایستگاه رای گیری تنها مجاز مقصد. او پیاده شد و محل سکونت ردیابی توسط دولت برنامه بر روی گوشی های هوشمند توسعه یافته برای نظارت بر قرنطینه شهروندان است. پس از رای دهندگان به طور منظم به حال چپ او وارد رای گیری غرفه بازیگران رای گیری و به خانه بازگشت و به ادامه او دو هفته انزوا.

http://www.washingtonpost.com/video/world/heres-how-south-korea-pulled-off-a-national-election-during-the-coronavirus-pandemic/2020/04/15/aba6c058-cf2d-42d8-8d74-505b4b117716_video.html

دولت را در مقدار بسیار زیاد از آماده سازی برای فعال 44 میلیون رای دهنده واجد شرایط برای بازیگران برگه های رای.

یک بسته گسترده ای از اقدامات ایمنی در محل قرار داده شد تا اطمینان حاصل شود که رای دهندگان می تواند به ترک خانه های خود و پیوستن به خطوط در ایستگاه های رای گیری بدون گسترش عفونت است.

روز چهارشنبه رای دهندگان در ماسک بود در سه پا فواصل برای ورود به انتخابات توجه لازم نمایند. مقامات خود را در زمان درجه حرارت در دروازه و کارگردانی هر کسی با خواندن بالای 99.5 فارنهایت (37.5 سانتی گراد) به یک جداگانه رای گیری در منطقه است. هر رای دهنده داده شد یک دستکش پلاستیکی قبل از ورود به انتخابات غرفه بود که ضد عفونی به طور منظم.

[چگونه ایالات متحده می تواند شکست coronavirus: توجه آسیا درس از گذشته شیوع]

برای بیش از 3,100 coronavirus بیماران در کشور و مقامات در hazmat مناسب راه اندازی مراکز رای دهی در هشت اصلی مراکز قرنطینه.

چانگ سونگ-Jun

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن با پوشیدن یک ماسک و دستکش های پلاستیکی بازیگران رای خود در یک مرکز رای دهی در سئول در 15 آوریل سال 2020 است.

60,000 کره جنوبی تحت قرنطینه در خانه های خود مانند یونگ داده شد یک زمان خاص اسلات در ایستگاه های رای گیری پس از انتخابات رسما بسته در 6 p. m. برای اطمینان از آنها می تواند رأی دهی بدون عبور از مسیرهای با رای دهندگان به طور منظم.

این بیماری همه گیر است مختل اولیه فصل در ایالات متحده مجبور انتخابات محلی به تاخیر در کشورهای اروپایی و باعث لهستان به طرح یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری است.

کره جنوبی را در انتخابات نشان می دهد هر دو چالش برای دموکراسی مطرح شده توسط coronavirus و چگونه آنها را می توان غلبه بر. این کشور هرگز با تاخیر یک انتخابات حتی در طول جنگ کره یا 2009 شیوع آنفلوانزای H1N1.

سئول دولت دارای اختیارات قانونی برای استناد به یک فاجعه ملی برای به تعویق انداختن انتخابات اما به تعویق انداختن بود “از این سوال برای کره جنوبی” گفت: Duyeon کیم کره کارشناس در گروه بین المللی بحران.

“کره جنوبی تروما از دو رژیمهای بین سال 1963 و در سال 1988 پس از انتخابات به خصوص ضروری به دموکراسی” کیم گفت: با اشاره به دوره پس از جنگ حکومت نظامی.

یونگ پرواز از سیدنی در اوایل این هفته پس از کار خود را از تعطیلات وجود دارد مختل همه گیر و او مطمئن ساخته شده او رو به عقب در زمان برای انتخابات. او بلافاصله در قرنطینه قرار داده شده.

“به خصوص در این زمان تلاش من احساس اهمیت حق رای” او گفت:.

[در کره جنوبی یک منطقه زده با کوروناویروس. اما هیچ چین به سبک مستند برنامه ریزی شده است.]

چانگ سونگ-Jun

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

از مقامات مرکزی انتخابات کمیته مدیریت و ناظران انتخابات شمارش آرا در سئول در 15 آوریل سال 2020 است.

ماه را تصویب امتیاز بود در 55 درصد در این هفته با توجه به یکی از نزدیک تماشا نظرسنجی, افزایش بیش از 10 درصد از ژانویه تاکنون است.

ادامه مطلب

Gangnam style: سابق کره شمالی دیپلمات اجرا می شود برای مجلس در سوانک منطقه سئول

چگونه ایالات متحده می تواند شکست coronavirus: توجه آسیا درس از گذشته شیوع

کره جنوبی در حال انجام است 10,000 coronavirus آزمون در روز است. ایالات متحده در تلاش برای حتی بخش کوچکی از آن است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

دانلود رایگان مقالات