کره جنوبی coronavirus سنبله مربوط به روز قیامت فرقه با مسیحایی رهبر

Ahn Young-Joon AP

کارگران پوشیدن لباس های خاص برای محافظت در برابر coronavirus قرار گرفتن در معرض در یک ایستگاه مترو در سئول در فوریه. 21, 2020.

سئول — یک کلیسا در کره جنوبی با یک مسیحایی رهبر شناخته شده به عنوان یک چشمه از coronavirus موارد به وقوع رشد می کند در نقاط کشور.

رهبر فرقه Lee Man-hee گفت: همه مجالس شده اند به حالت تعلیق پس از مقامات بهداشتی مرتبط لی پیروان به بیش از دو سوم از تمام تایید coronavirus موارد در کره جنوبی.

لی محکوم کرد coronavirus به عنوان یک “شیطان عمل” برای جلوگیری از رشد کلیسا که extols لی به عنوان یک پیامبر مانند شکل که می تواند رمزگشایی معانی پنهان در کتاب مقدس قبل از آمدن آخرالزمان. منتقدان توصیف لی شبکه به عنوان یک فرقه است.

کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: 144 از کره جنوبی 204 تایید coronavirus موارد ترسیم شد به لی مرموز جنبش مذهبی به نام Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت.

61 سال که با حضور Shincheonji شعبه در جنوب شهر Daegu شناخته شده به عنوان “بیمار صفر” توسط مقامات بهداشتی. این زن در ابتدا حاضر پزشکان درخواست که او آزمایش می شود برای این ویروس بر این اساس است که او تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی KCDC مدیر Jung Eun-kyeong گفت: در یک جلسه. قبل از او در نهایت مورد آزمایش قرار گرفت او در بازدید از یک هتل یک بیمارستان و یا کلیسا با حضور برخی از 1000 عضو دارد.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز coronavirus شیوع]

این KCDC مدیر به خبرنگاران گفت که Shincheonji خدمات که اغلب جمع آوری پیروان در فضاهای شلوغ احتمالا منجر به جرم انتقال.

دولت کره جنوبی ماه Jae-in به نام برای یک تحقیق کامل به انتقال خوشه در Shincheonji کلیسا در Daegu و در یک مراسم تشییع جنازه در Cheongdo شهرستان است.

“تحقیق کامل از خدمات کلیسا و مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان لازم است” ماه گفت: در جلسه با مشاوران اوایل جمعه.

از اعضای کلیسا با حضور در مراسم تشییع جنازه این Cheongdo بیمارستان گزارش 15 coronavirus موارد از جمله در روز پنج شنبه, کره جنوبی اولین مرگ نسبت داده شده به این ویروس است. دوم coronavirus مرگ که از یک زن در 50s تحت مراقبت در بیمارستان نیز در Cheongdo بود روز جمعه گزارش داد.

لی که تاسیس این کلیسا در سال 1984 گفت از توده عفونت است “شیطان عمل برای جلوگیری از رشد سریع Shincheonji” با توجه به پیام های داخلی انجام شده توسط کره جنوبی را Yonhap News Agency.

Shincheonji گفت: در یک بیانیه عمومی جمعه است که به آن بسته و ضد عفونی آن 74 کلیساها در سراسر کشور.

در یکی دیگر از بیانیه اواخر جمعه, Lee گروه را تکذیب کرد “جعلی اخبار و گزارشات” که پیروان آن بودند دستور به گسترش این ویروس به دیگر کلیساهای مسیحی به عفونت مسیحیت گسترده ای مشکل است.

کلیسای فکر این است که بیش از 200 ، 000 پیروان در سراسر کشور است. پیروان برابر لی با آمدن دوم عیسی به ارائه مؤمنان از قریب الوقوع پایان روز.

ادامه مطلب:

Coronavirus آلوده به آمریکایی ها خانه پرواز در برابر CDC مشاوره

نقشه گسترش coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>