کره جنوبی شناسایی مشکوک رهبر جنسی باج حلقه

چو Joo-bin, مرکز, متهم پیشرو آنلاین تجاوز جنسی حلقه در کره جنوبی است, احاطه شده توسط روزنامه نگاران در حالی که راه رفتن را از یک ایستگاه پلیس به او منتقل شده است به یک ایرباس برای تحقیقات بیشتر در سئول چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (Kim Hong-Ji/استخر عکس/AP)

سئول — کره جنوبی پلیس در زمان نادر مرحله از شناسایی و راهپیمایی مشکوک رهبر جنسی باج حلقه در مقابل مطبوعات و معترضان در روز چهارشنبه پس از مورد باعث ملی داد و بیداد.

پلیس پرسید که دادستان در روز چهارشنبه به متهم 24 ساله چو Joo-bin به اتهام تهدید حداقل 74 نفر از جمله 16 افراد زیر سن قانونی به تولید بیماریهای اهانت آمیز ویدئوها از خود و سپس ارسال در پرداخت-به-مشاهده اتاق های چت.

این اتهامات باعث اعتراض ملی در کره جنوبی بیش از یک رشد موجی از آنلاین پست های غیر قانونی جنسی تصاویر به دست آمده از طریق باج خواهی و یا فیلم برداری مخفیانه — یک عمل است که منتقدان می گویند که تشدید عدم احترام به زنان و ضعف قوانین و مجازات است.

بیش از 1.8 میلیون نفر با امضای یک طومار درخواست از ریاست جمهوری خانه آبی به انتشار هویت اعضای یک گروه-چت شبکه که در آن فیلم شده بود ارسال شده است. رسانه های محلی گفت: این شبکه تا به حال 260,000 اما پلیس گفت: برخی از آنها دو بار شمارش است و دیگران نمی شد پرداخت اعضای.

یکی دیگر از طومار خواستار مظنون اصلی به عموم رژه در perp پیاده روی جذب بیش از 2.5 میلیون امضا کنندگان پس از دستگیری او در هفته گذشته. این آژانس پلیس ملی گفت: این تصمیم به عموم انتشار چو هویت به امید جلوگیری از جرایم مشابه. آن ذکر شده “خود مخرب و تکراری جنایی روش که مجبور جنسی سوء استفاده جنسی از زنان بخواهد با برچسب بردگان است.”

“ما تصمیم به انتشار نام او سن و صورت پس از بررسی چگونه آن را در خدمت منافع عمومی در مورد حق مردم به دانستن و پیشگیری از مشابه جنایات از تکرار” آژانس روز سه شنبه گفت.

اجرای قانون مقامات در کره جنوبی معمولا خودداری از شناسایی متهمان در زمینه حفظ حریم خصوصی در حقوق و اثرات ممکن است در اعضای خانواده خود را.

چو به نظر می رسد در دستبند شنبه در خارج از سئول پلیس که در آن او مواجه شد با گروهی از خبرنگاران و معترضان قبل از حمل و نقل به دفتر دادستان است.

“با تشکر از شما برای متوقف کردن زندگی یک دیو است که نمی تواند متوقف کند” چو گفت او به عنوان همراهی دور به عنوان دوربین دیدم و معترضان فریاد زد. او عذرخواهی به “تمام افرادی که صدمه دیده اند من” اما او جواب نداد سوال در مورد اتهامات او مواجه است.

چو متهم از برگشتاندن زنان از طریق جعلی تبلیغات برای شغل با درآمد بالا و پس از آن تهدید آنها را به ارسال تصاویر جنسی از خود, رسانه های محلی گزارش با استناد به پلیس.

او گفته به دست آمده از اطلاعات شخصی در زنان با کمک از کارگران در دولت های محلی و دفاتر و سپس با استفاده از اطلاعات به تهدید زنان به فیلمبرداری جنسی تحقیر آمیز از تصاویر خود در رسانه های محلی گزارش.

رئیس جمهور ماه Jae-در روز دوشنبه دستور داد یک تحقیق کامل از تمام اپراتورها و کاربران از چت-اتاق شبکه آن را “ظلم و ستم از بین می برد که زندگی یک فرد است.”

تحت نام مستعار “دکتر” چو ارسال شده تصاویری از “بردگان” در dehumanizing اعمال جنسی به فقط کاربران اتاق چت در رمزگذاری نرم افزار پیام رسانی تلگرام با توجه به پلیس.

او گفته شارژ معادل تا 1200 $در cryptocurrency هر فرد برای مشاهده فیلم.

“‘دکتر اتاق چت’ حادثه یک داستان کوتاه و تکان دهنده جرم است که برخورد بسیار مخربی به زندگی کودکان نوجوانان و گفت:” حداقل فاصله-ryong, کمیسر کل آژانس پلیس ملی. “از طریق بررسی دقیق, ما پایان دادن به بی تفاوتی اجتماعی به سمت آنلاین سوء استفاده جنسی و ریشه کن کردن چنین جنایت از به دست آوردن جای پایی در جامعه ما است.”

پلیس باید دنبال 124 مظنون و بازداشت 18 نفر از سال گذشته در حالی که تحقیق در رابطه جنسی-سوء استفاده از شبکه های در تلگرام و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

Lee Jung-ok, کره جنوبی, وزیر برابری جنسیتی گفت: دولت در حال کار بر روی تقویت چارچوب قانونی برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی آنلاین از 2017.

“با این حال نوع جدیدی از دیجیتال جنایات جنسی در حال ظهور با پیشرفت در فن آوری اطلاعات راه اندازی نیاز به اقدامات بیشتر در سریع شیوه” لی گفت. او گفت: دولت به زودی تقویت محکومیت استانداردهای آنلاین جنایات جنسی.

ادامه مطلب

رسوایی جنسی لکه پاک برش تصویر از کره جنوبی K-pop

این زنان کره ای در خارج از کشور رفت به ازدواج. سپس یکی صحبت کرد و واکنش آغاز شد.

K-pop خواننده Goo Hara مرده یافت برجسته فشار بر زن ستاره

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>