کارولینای جنوبی اولیه زندگی می کنند: جو بایدن آگهی های نظر سنجی به عنوان مهم آزمون به صورت دموکراتیک نامزد می شود

رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی در حال رفتن به پای صندوق های رای برای انتخاب یک نامزد حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر.

جو بایدن انتظار می رود که به ادعای خود برای اولین بار اصلی پیروزی در آنچه که دیده می شود به عنوان یک باید برنده برای او. پس ناامید کننده اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر و دور دوم-پایان محل در نوادا آخر هفته گذشته معاون سابق رئیس جمهور نیاز به نشان می دهد او هنوز هم یک مدعی.

او بوده است که منجر سنجی در دولت اول با یک قوی سیاه رای دادن. هر ناراحت خواهد به طور جدی آسیب چشم انداز خود را, اگر چه او خواهد امید به جبران زمانی که 14 بیشتر کشورهای رفتن به پای صندوق های رای در چهار روز زمان در سه شنبه.

برنی ساندرز تا کنون فراری رهبر بسته شده است رای گیری در جایگاه دوم با یک سوم برای تام Steyer میلیاردر زیست محیطی فعال بوده و آشنائی آفریقایی آمریکایی رای در کارولینای جنوبی با ده ها تن از ظاهر و میلیون ها صرف شده در تبلیغات.

کارولینای جنوبی یک آزمون جدی برای دیگر نامزدهای انتخاباتی نیز هست. پیت Buttigieg است که تا کنون منجر متوسط و مشتاق است به تحکیم موقعیت که در هزینه از آقای بایدن, Mike Bloomberg (که نه در انتخابات تا سه شنبه) و ctq.

الیزابت وارن آقای ساندرز’ رقیب اصلی برای مترقی رای خواهد بود به امید او قوی اجراهای اخیر دموکراتیک بحث خواهد ایستاد و او را در جا خوب پس از شکست به از طریق شکستن در گذشته مسابقات.

ما باید نتایج به عنوان آنها را از طریق آمده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ ما به بار

اولیه وقوع است در برابر پس زمینه از coronavirus بحران است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او را نگه دارید و یکی دیگر از کنفرانس خبری 1.30 بعد از ظهر به وقت EST ( 6.30 ساعت زمان انگلستان) به بحث در مورد آخرین تحولات.

اعلام می آید بعد از سه بیشتر موارد اعلام شد و در سه West Coast متحده – کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن است. در هر سه مورد افرادی که آزمایش مثبت تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده به دیگران با ویروس کشنده و تا به حال در سفر به چین نشان می دهد گسترده تر انتقال از قبلا شده بود دیده می شود.

در اینجا داستان کامل:

نظر سنجی شده اند قرار دادن جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور مراتب جلوتر معنی ناراحتی هنگام اعلام نتایج بعد از آن را تشکیل می دهند ،

سه نتایج ناامید کننده تا کنون – در آیووا و نیوهمشایر و نوادا را ترک کرده اند یک علامت سوال حلق آویز بر سر شکل محبوب شده است که تسلط بر نظر سنجی های ملی برای ماه می باشد. برنی ساندرز تبدیل به دونده جلو.

یک نظرسنجی به طور متوسط Real Clear Politics قرار می دهد بایدن در 39.7 درصد ساندرز در 24.3 تام Steyer در 11.7 پیت Buttigieg در 11.3 الیزابت وارن در 6 Amy Klobuchar در 5.7 و Tulsi Gabbard در 2.3.

هزاران نفر از مردم شده اند رفتن به پای صندوق های رای در ایالت کارولینای جنوبی در چهارمین آزمون برای دموکرات ها رقابت برای حق به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر. نظر سنجی باز در 7 EST خواهد شد و در 7 بعد از ظهر به وقت EST (نیمه شب زمان انگلستان).

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>