کارولینای جنوبی اولیه زندگی می کنند: بایدن به خوبی انجام می دهند در نظر سنجی خروج به عنوان برگ برنده می گوید حامیان دموکرات ها را ‘خود را آزادی’

رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی در حال رفتن به پای صندوق های رای برای انتخاب یک نامزد حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر.

جو بایدن انتظار می رود که به ادعای خود برای اولین بار اصلی پیروزی در آنچه که دیده می شود به عنوان یک باید برنده برای او. پس ناامید کننده اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر و دور دوم-پایان محل در نوادا آخر هفته گذشته معاون سابق رئیس جمهور نیاز به نشان می دهد او هنوز هم یک مدعی.

او بوده است که منجر سنجی در دولت اول با یک قوی سیاه رای دادن. هر ناراحت خواهد به طور جدی آسیب چشم انداز خود را, اگر چه او خواهد امید به جبران زمانی که 14 بیشتر کشورهای رفتن به پای صندوق های رای در چهار روز زمان در سه شنبه.

برنی ساندرز تا کنون فراری رهبر بسته شده است رای گیری در جایگاه دوم با یک سوم برای تام Steyer میلیاردر زیست محیطی فعال بوده و آشنائی آفریقایی آمریکایی رای در کارولینای جنوبی با ده ها تن از ظاهر و میلیون ها صرف شده در تبلیغات.

کارولینای جنوبی یک آزمون جدی برای دیگر نامزدهای انتخاباتی نیز هست. پیت Buttigieg است که تا کنون منجر متوسط و مشتاق است به تحکیم موقعیت که در هزینه از آقای بایدن, Mike Bloomberg (که نه در انتخابات تا سه شنبه) و ctq.

الیزابت وارن آقای ساندرز’ رقیب اصلی برای مترقی رای خواهد بود به امید او قوی اجراهای اخیر دموکراتیک بحث خواهد ایستاد و او را در جا خوب پس از شکست به از طریق شکستن در گذشته مسابقات.

ما باید نتایج به عنوان آنها را از طریق آمده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ ما به بار

Clyburn تایید حمل عمده وزن سنجی می گویند

به نظر می رسد که جیمز Clyburn را نسبتا دیر تایید جو بایدن مهر و موم شده سرب خود را در کارولینای جنوبی پس از دولت زمان کنگره اعلام کرد خود را انتخاب کنید فقط چند روز پیش.

با توجه به خروج زود هنگام انتخابات تقریبا نیمی از رای دهندگان گفت که Clyburn تایید شد, یک عامل مهم در رأی خود.

Clyburn که سیاه و سفید است, سومین رتبه بندی دموکرات در خانه که در آن او است که اکثریت ، منطقه خود را شامل بزرگ اکثریت آفریقایی مناطق چارلستون و کلمبیا.

خروج نتایج نظرسنجی نشان می دهد پشتیبانی قوی برای بایدن

جو بایدن دیدن است قابل پیش بینی منجر شود در کارولینای جنوبی نظرسنجی های خروج با یک ساعت به سمت چپ برای رای دهندگان به انتخاب خود در پای صندوقهای رای است.

واشنگتن پست گزارش می دهد که سه چهارم ابتدایی رای دهندگان قرار گرفت معاون رئیس جمهور مطلوب.

با توجه به CBS خروج سنجی اولیه رای دهندگان می گویند که مراقبت های بهداشتی اهمیت بسیاری در انتخاب خود را با دو نفر از پنج رای دهندگان رتبه بندی این موضوع به عنوان مهم ترین زیر توسط نابرابری درآمد و روابط به عنوان دومین-مهم ترین است.

سی ان ان در اوایل خروج نظرسنجی نشان می دهد که 55 درصد از رای دهندگان آمریکایی های آفریقایی تبار و نزدیک به 30 درصد بیش از 65. تقریبا 40 درصد از رای دهندگان در نظر گرفته خود را تعدیل می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن: دموکرات ها می خواهند به دور خود را به آزادی”

در ضمن در CPAC دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله دموکرات ها را متهم کرده که آنها را تبدیل به یک “مقیاس بزرگ ونزوئلا” که قصد “خود را دور خود دین است.”

تبلیغات

مقامات حزب پیش بینی های سنگین مردم در انتخابات پس از تعداد زیادی از غایب رای

رای گیری مقامات در کارولینای جنوبی پیش بینی قوی مشارکت مردم در انتخابات پس از دولت به جمع آوری بیش از 75,000 رای غیابی, پیش از روز انتخابات.

در سال 2016 حزب دموکرات جمع آوری شده تقریبا 55,000 غیابی.

دولت حزب دموکرات صندلی Trav رابرتسون نسبت مشارکت بالا پیش بینی برای ثبت نام رای دهندگان تلاش با حدود 70,000 رای دهندگان ثبت نام شده در چند ماه گذشته.

با متنوع ترین رای دهندگان در اولیه فصل و در عین حال دولت در حال حاضر بیش از یک میلیون nonwhite ثبت نام رای دهندگان.

خواهد کارولینای جنوبی به تام Steyer تقویت او نیاز دارد ؟

پس از صرف بیش از $23m در تبلیغات در کارولینای جنوبی به طور موثر در جاری شدن سیل امواج رادیو و تلویزیون با نام و چهره و ساخت ده ها تن از ظواهر در سراسر کشور پرچین-صندوق میلیاردر تام Steyer به نظر می رسد آماده برای نشان دادن در حالت اولیه پس از به طور موثر در آینده در گذشته در سه اولیه متحده است.

یک جشن Steyer روی صحنه ظاهر شد با رپر نوجوان شب گذشته به او یکی از آخرین ویروسی تقویت قبل از انتخابات افتتاح شد و به این چرخه انتخابات دیگر مرزی انقباض غیر ارادی ماهیچه موسیقی لحظه به اضافه کردن به شمع:

بلومبرگ به هوا coronavirus پیام در روز یکشنبه

میلیاردر مایک بلومبرگ خریدم زمان در دو شبکه به درجه سه دقیقه نشانی در طول پنج شنبه ساعات پر بیننده در هر دو CBS و NBC با هدف حمله به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus پاسخ در حالی که propping تا انتخابات ریاست جمهوری است. او در انتخابات در کارولینای جنوبی است.

تبلیغات

آیووا نتایج ارسال به DNC

در حالی که رای گیری در جریان است در کارولینای جنوبی آیووا حزب دموکرات مبنی بر تایید رای-در-این-ملت اولیه که صورت گرفت حدود یک ماه پیش و پس از شکست های فنی خطاها و دیگر مسائل منجر به یک مشکل شروع به انتخابات.

این نتایج در نهایت جایزه 14 نمایندگان به پیت Buttigieg و 12 به برنی ساندرز که تا به حال به دست آورده که بیشترین آرا. هر دو نامزد شد و عملا در “هيئت دولت معادل.”

این حزب رای دادند 22-13 به ارسال نتایج به کمیته ملی حزب دموکرات.

در بیانیه این حزب گفت: “امروز آیووا حزب دموکرات دولت مرکزی کمیته رای به تایید نتایج 2020 آیووا قفقاز. نتایج در حال حاضر به کمیته ملی حزب دموکرات. دولت ادامه خواهد داد به پیروی از قوانین و روش های مشخص شده در DSP بر این اساس در هر یک فرایند مداوم است.

“حوزه نمایندگان منتخب در جلسه شب را به شهرستان کنوانسیون در 21 مارس سال 2020 است. نمایندگان منتخب در شهرستان کنوانسیون را به کنگره منطقه ای کنوانسیون مارس 25 سال 2020 و دولت کنوانسیون در تاریخ 13 ژوئن سال 2020 است.”

پرسید که چگونه به زودی ما سربازان شروع خواهد شد آمدن به خانه از افغانستان مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ: “امروز. آنها بلافاصله شروع می شود.”

بسته بندی خود را در کنفرانس خبری تهمت می گوید: “ما توان انجام این کار اغلب و شما در حفظ پهلو به پهلو از تمام حقایق” و اضافه کرد “ما خواهید بود بسیار شفاف”.

تبلیغات

“بازار تمام خواهد شد و دوباره … ما یک مشکل است و ما نیاز به این مشکل توجه است و می گوید:” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد تاریخی سقوط در بازار سهام طی هفته گذشته.

“تمرکز ما بر روی این است که مراقبت از خود است.”

او همچنین دوباره می گوید: “فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره برای کمک به تقویت کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس دفاع از دومی دست زدن به بهداشت عمومی بحران. زمانی که او فرماندار ایندیانا پنس متهم شده بود از بدتر شدن یک شیوع HIV با مسدود کردن یک سوزن ارز. او بازدید در پشت این اتهام گفت: ایالت ایندیانا اجازه نداد تعویض سوزن و او اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و ارز در دسترس برای کمک به حل این بحران است.

“من با افتخار این کار ما را در ایالت ایندیانا است.”

دکتر Anthony Fauci, یک متخصص بهداشت می گوید او بوده است نه “محدود” توسط دولت را زیر سوال به رئیس جمهور. آن را “نادرست” او می گوید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن calls سوال “بسیار نادرست”.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در مورد استفاده از کلمه “جعل” در مورد coronavirus می گوید او با اشاره به نحوه دموکرات ها بودند که با استفاده از بحران coronavirus خود را.

وزیر بهداشت الکس آذر اصرار دارد که کم خطر است اما می افزاید: “که می تواند به سرعت در حال تغییر.”

اما او می گوید: اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد این ویروس تنها تجربه علائم خفیف. یک اقلیت کوچک نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

اولویت این است که به محدود کردن سفر به بدترین مناطق آسیب دیده مانند بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی ذکر شده توسط مایک پنس زودتر.

مایک پنس می گوید وجود خواهد داشت اضافی محدودیت های مسافرتی ایران, گسترش موجود ممنوعیت سفر به هر کشور خارجی که در سفر وجود دارد در حالیکه در 14 روز.

او مشاوره در برابر ما سفر به مناطق در ایتالیا و کره جنوبی بیشترین خطر قرار داده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان دارد که آن را “به احتمال زیاد” است که وجود خواهد داشت بیشتر coronavirus موارد در ایالات متحده چیزی به او ابراز تردید در مورد اتفاق می افتد در آخرین کنفرانس مطبوعاتی در ماده و می گوید او را به ملاقات با شرکت های داروسازی در روز دوشنبه برای بحث در مورد کوروناویروس واکسن.

مایک پنس را گروه ضربت برای ملاقات دو ساعت و نیم رئیس جمهور می گوید و اضافه کرد که با حضور او در حالی که برای. او می گوید تیم او است “بنابراین با استعداد و کار دور ساعت” و می خواهد به گزارش “چگونه به خوبی انجام می دهیم تحت واقعا شرایط نامطلوب”.

او می گوید که “احترام می پرسد رسانه ها و سیاستمداران” نه برای برانگیختن وحشت.

او می گوید اقدامات خود را برای کنترل آن هستند تهاجمی ترین کشور در جهان – با وجود گفتن حامیان در یک تجمع در شب جمعه که آن را یک دموکرات “جعل” برای بی اعتبار کردن او را.

تبلیغات

او می گوید: 22 نفر را به کروناویروس در آمریکا و تایید می کند که یک نفر کشته و یک شبه – “پزشکی در معرض خطر بیمار در اواخر 50s”. این اشاره به فرد در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تیم او کار کرده اند “ساعت coronavirus. این یک دشوار است اما بسیاری از پیشرفت ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im