پلیس راه اندازی یک تعقیب قاتلان نه کارگران معدن بودند که سنگسار در آفریقای جنوبی.

نه لسوتو اتباع بودند که بنا به گزارش های درگیر در استخراج غیر قانونی بودند به قتل در ژوهانسبورگ در روز جمعه در یک حمله ظاهرا انجام شده توسط همکار “زما-zamas” – آفریقای جنوبی مدت برای افراد درگیر در این تجارت غیر قانونی را.

بازداشت 87 نفر برای بازجویی بیش قتل, به گفته پلیس آفریقای جنوبی این سرویس (SAPS) اما مقامات هنوز هم جذاب برای شهود.

اجساد نه نفر از کارگران معدن در بر داشت دروغ گفتن در خیابان های Matholeville غربی منطقه از شهرستان و یک دهم نفر پیدا شد به طور جدی زخمی در بعد از ظهر جمعه و به یک بیمارستان محلی.

این حمله یک روز پس از سپهبد الیاس Mawela, Gauteng استان کمیسر پلیس به رهبری یک حمله در این منطقه است.

“متهمان در حال حاضر متهم متوفی از درگیر شدن در فعالیت های جنایی که جذب پلیس را در استخراج غیر قانونی عملیاتی فضا” گفت: بیانیه صادر شده توسط بینند.

“این را بهانه ای نیست مظنون اقدامات به عنوان قانون اجازه نمی دهد هر کسی که قانون را به دست خود.”

پلیس قول داد آنها “نمی خواهد خواب” تا زمانی که همه مظنون مرتبط با قتل قرار گرفته و دستگیر شد.

ضمن محکوم کردن این حمله وحشیانه و ما اطمینان حاصل شود ما را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در ساخت مردم Matholeville و رودپورت احساس امن” سپهبد Mawela گفت.

“مظنون دستگیر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و پلیس نمی خواهد خواب تا زمانی که ما آنها را پیدا کنید.”

این کمیسر پلیس نیز به نام “آرامش و همکاری” از جامعه در Matholeveille در حالی که تصادفی جستجوهای انجام شده در این منطقه است.

استخراج غیر قانونی در حال افزایش بوده است در آفریقای جنوبی اغلب در معادن متروکه با توجه به مواد معدنی شورا.

“بسیاری از هزاران نفر از مردم در حال حاضر تخمین زده می شود که در استخراج غیر قانونی هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم” صنعت سازمان سایت متحده است.

“کارگران معدن وارد عمدتا رها شفت سفر به عنوان آنجا که 4 کیلومتر زیر زمین جایی که آنها زندگی می کنند ممکن است برای چند روز در یک زمان خطر زندگی خود و زندگی دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de