آفریقای جنوبی وارد مستند به عنوان مورد شناخته شده فراتر از 1000

http://www.washingtonpost.com/video/world/security-forces-deployed-across-south-africa-to-enforce-21-day-lockdown/2020/03/27/dcb5358d-10b4-47e0-b3f7-cb63c3cffa35_video.html

نایروبی — به آفریقای جنوبی را 57 میلیون نفر وارد سه هفته مستند در روز جمعه و در زمان سهام از یک استارک واقعیت جدید این کشور را وزارت بهداشت اعلام کرد دو coronavirus مربوط به مرگ و میر و گفت: موارد شناخته شده اند در صدر 1,000 — برای اولین بار در قاره آفریقا.

آفریقای جنوبی تنها کشور آفریقایی به آزمایش گسترده تجویز بیش از 20 ، 000 آزمون پس از اولین مورد و تعداد فزاینده ای از نتایج مثبت تحت فشار قرار دادن رئیس جمهور سیریل Ramaphosa به تصویب اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن جنبش و تجمعات.

در یک سخنرانی در اوایل این هفته بود که به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته برای آن وضوح و اعتقاد Ramaphosa اعلام قریب الوقوع مستند که در طی آن مردم خواهد بود و مجاز به ترک خانه و تنها برای خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های جمع آوری رفاه کمک های مالی و یا پیاده روی خود را. در حال اجرا, سگ پیاده روی و حتی خرید سیگار و الکل ممنوع شده است.

در روز پنج شنبه Ramaphosa خطاب به ملت این بار با پوشیدن ارتش خستگی یک ژست نمادین ساخته شده است هرگز قبل از سابق اجرایی کسب و کار. ارتش و پلیس و نیروهای امنیتی در سراسر کشور برای به اجرا درآوردن این مستند اما او خواست آنها را به یک “نیروی محبت” در یک کشور است که هنوز دوره نقاهت بعد از تروما دهه نظامی-اجرا آپارتاید به پایان رسید که در سال 1994.

AFP

گتی ایماژ

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa پوشیدن, نظامی, خستگی, مذاکرات به سربازان ملی آفریقای جنوبی نیروی دفاع در Doornkop پایگاه نظامی در سووتو در روز پنج شنبه به عنوان آنها آماده برای حفظ نظم عمومی در طول ملی مستند.

کیم Ludbrook

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

اعضای ملی آفریقای جنوبی نیروی دفاع استقرار ساعت قبل از اعلام 21-روز ملی مستند زیر رئيس جمهور سیریل Ramaphosa اعلامیه از یک فاجعه ملی.

ماموریت آنها این است که “مهم ترین در تاریخ کشور ما,” او گفت:. “ما مردم وحشت زده در حال حاضر و ما نباید هر چیزی را به وضعیت آنها بدتر است.”

آفریقای جنوبی یکی از ترین در جهان نابرابر کشورهای. Gleaming شیشه حوزه های کسب و کار و حومه pocked با استخر شنا در مقابل به شدت با پر بسته بندی شده “شهرک” و hardscrabble مناطق روستایی که در آن اکثریت مردم زندگی می کند. تصاویر گردش در رسانه های محلی و نشان دادن صف های طولانی در سوپر مارکت های متعدد در شهرستان.

سوء مدیریت است hobbled این کشور دولتی آب و برق شرکت های ترک بسیاری از ساکنان نگران است که آنها می تواند marooned در خانه بدون خدمات ضروری در طول مستند. آفریقای جنوبی در حال حاضر در رکود مبتلا به مزمن بیکاری تاثیر می گذارد که حدود یک سوم از جمعیت مشغول به کار و همچنین به عنوان گسترده بیکاری در یک اقتصاد است که حداقل 50 درصد رسمی — یا خاموش کردن کتاب.

جروم تاخیر

AP

پلیس آفریقای جنوبی افسران اجرای مستند در مرکز شهر ژوهانسبورگ در روز جمعه.

“اول من از کار بنابراین هیچ پول گفت:” هکتور Manyike یک راننده تاکسی در ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی بزرگترین شهرستان. “و پس از آن من در خانه بماند و ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد در سه هفته. این ویروس ممکن است در همه جا. مردم می ترسند. آن است که بسیار دشوار است برادر من.”

اکثر آفریقای جنوبی موارد در آن اکثر جمعیت استان که شامل شهرهای بزرگ ژوهانسبورگ, پرتوریا, دوربان و کیپ تاون است.

آفریقای جنوبی lockdown یکی از دقیقترین در جهان است و می تواند presage اقدامات مشابه در دیگر کشورهای آفریقایی. همسایه بوتسوانا رئیس جمهور گفت: شهروندان وجود دارد به آماده شدن برای یک اطلاعیه به زودی. رواندا است که در حال حاضر در lockdown; اوگاندا را ممنوع کرده است حمل و نقل عمومی; اریتره بسته شده است اکثر نهادهای عمومی; نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا دارای ممنوع سفر بین کشورها.

روز جمعه کنیا شد برنامه ریزی برای شروع یک نامعلوم شب حکومت نظامی که مورد انتقاد قرار گرفته به صورت بالقوه ایجاد شرایطی که در آن جمعیت را تشکیل می دهند. کینشاسا پایتخت کنگو و یکی از آفریقا بزرگترین شهرستانها با حداقل 14 میلیون نفر آغاز خواهد شد و چهار روز-سه-روز-خاموش مستند چرخه شروع شنبه.

دو دوجین کشورهای آفریقایی به طور کامل مرزهای خود را بسته و 10 بیشتر خود را بسته اند فرودگاه بین المللی ترافیک.

جروم تاخیر

AP

ساکنان پرجمعیت Hillbrow محله از مرکز شهر ژوهانسبورگ محدود در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus موج ایستاده و از بالکن در روز جمعه.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de