Son Heung-min: خوزه مورینیو در تقابل با اسپرز او به عنوان قوانین رو به جلو را برای بقیه فصل

خوزه مورینیو رفته در برابر تاتنهام را تشخيص Son Heung-حداقل بازو آسیب با این ادعا که او نمی رود, از جلو به بازی دوباره در این فصل ترک اسپرز رئیس به شدت کوتاه در حمله به گزینه های.

تاتنهام اعلام کرد که روز سه شنبه به کره جنوبی بین المللی را تحت عمل جراحی بر روی بازوی راست خود را پس از تحمل یک شکست در دقیقه اول از روز یکشنبه 3-2 پیروزی آستون ویلا که در آن پسر را به ثمر رساند و دو بار از جمله پیروزی در 94 دقیقه است.

اما در سخنرانی خود در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از تاتنهام در لیگ گذشته-16 پا برای اولین بار در برابر RB لایپزیگ مورینیو در زمان به مراتب جدی تر با رویکرد مخالفت با خود را مسئول مطبوعات ،

“این باشگاه نوشت: یک بیانیه است. اگر به من بود به نوشتن بیانیه من از نوشتن متفاوت است. ما او را از دست ندهید.

“این وضعیت نمی تواند بدتر. که آشکار است. وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید.

“ما در حال رفتن به بازی با بازیکنان ما در دسترس است. من نگران نداشتن حمله گزینه های روی نیمکت در حال حاضر من مجبور به حمله به گزینه های روی زمین است.”

اما زمانی که تحت فشار قرار دادند در چه مدت او معتقد است که 27 ساله خواهد شد و حکومت کردن به مورینیو نشان داد او انتظار ندارد او را به بازی دوباره در این فصل به معنی سه ماه املا در حاشیه حداقل.

“اگر او نقش یک یا دو بازی به این دلیل است که او خوشبین است و من امیدوارم که او (باشگاه مطبوعات افسر) درست است من امیدوارم که او حق است” مورینیو اضافه شده است. “اما در ذهن من نه من نیستم به فکر کردن در مورد آن است.”

مورینیو را وحی می رود در برابر آنچه این باشگاه را تنها دو ساعت قبل از آن به نظر می رسد نشان می دهد که پسر خواهد بود برای هفته نه ماه پس از عمل جراحی در اواخر این هفته. “Son Heung-min است تحت عمل جراحی این هفته پس از متحمل یک شکست به بازوی راست” خواند.

“از کره جنوبی, بین المللی دچار آسیب در طول پیروزی ما در برابر استون ویلا در روز یکشنبه.

“پس از عمل جراحی, پزشکی ما کارکنان باید بررسی گزینه های مدیریت برای پسر توانبخشی با بازیکن انتظار می رود به کنار می شود برای چند هفته.”

خبر تلخ برای اسپرز داده شده که آنها در حال حاضر بدون-انتخاب مهاجم هری کین است که انتظار می رود به بازگشت به عمل تا اواسط ماه مه در اولین و که او نیز در خطر از دست رفته بقیه از مبارزات انتخاباتی.

پسر را از دست بقیه فصل با توجه به اسپرز مدیر خوزه Mourinhho (ایسنا)

مورینیو وزن تا دو قابل ملاحظه موانع با یکی از منحصر به فرد شباهتها با پرتغالی اعتراف به این که ثابت مشکلات آسیب در حال برگزاری به پیشرفت خود در این مسابقه را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

“شما می دانید که من دوست دارم شباهتها و گاهی اوقات من فراموش آنهایی که خوب و گاهی اوقات من فکر احمقانه آنهایی که – من فکر می کنم در این مورد من سعی به انجام یکی برای شما.

“هنگامی که ما وارد شدیم در منهای-طبقه 12th ما بر روی پله ها و ما شروع به بالا رفتن. اما بلافاصله در ابتدای پله ها را شکست تا ما دچار مشکل بودند و ما قادر به پیدا کردن یک راه به سعی کنید برای به دست آوردن.

“ما در بر داشت راه را با مقدار زیادی از کار و تلاش زیادی است و ما شروع به رفتن و رفتن و رفتن و هنگامی که ما می رسند در طبقه چهارم بود که که در آن ما می خواستیم برای رسیدن به کسی آمد و در زمان پله ها دور است.

“بنابراین در حال حاضر ما دچار مشکل هستند. در حال حاضر ما باید دو گزینه.

“یکی به ما سقوط خواهد کرد و به طور معمول مرگ – چون طبقه چهارم. راه دیگر این است که به مبارزه با آنچه که ما هیچ پله ها اما اسلحه. بنابراین ما در حال رفتن به در که در بالکن مبارزه با همه چیز است که ما داریم.”

خوزه مورینیو معتقد است تاتنهام خواهد بود بدون پسر برای بقیه فصل (خبرگزاری گتی ایماژ)

از مدیر تاتنهام نیز خواسته شد که آیا پسر نبود بیشتر را ارائه می دهد اولین-تیم شانس به تروی پروت و رایان Sessegnon اما او در سمت چپ کمی در شک و تردید با پاسخ.

“پروت است آماده” مورینیو گفت: انعکاس نظرات مشابه که او ساخته شده در ماه گذشته. “Sessegnon است که یک مهاجم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>