Virpi Koskela در Yli-li ایجاد کرد گفت: “شاید به این خاطر که اجداد من در اینجا زندگی می کردند به طوری که این احساس می کند مانند خانه است. شاید.” (يانه Korkko)

سد و رنگین کمان. “این یک بزرگ و تغییر ناگهانی هنگامی که ماهی قزل آلا ناپدید شد. چه خوب است آن را به ارمغان آورد? قیمت آن چقدر است ؟ ” می پرسد يانه Korkko. (يانه Korkko)

زندگی اببس و جریان به طور مداوم در حال تغییر. ما می بینیم که در بسیاری از راه های که آیا آن creaks و گونه های بدن ما احساس آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند و یا خاطرات ما محو و متزلزل. رو به جلو شارژ از زمان آشکار در بسیاری از راه. حتی زمین زیر پای ما را در خدمت به عنوان یک یادآوری ثابت. همه چیز ظاهر و سپس ناپدید می شوند. بلوک شما بزرگ شده در تغییرات; شهرستانها رشد و یا کوچک و سنت ها برگزار شد به و یا ناپدید می شوند. این همه بخشی از زنده بودن. آن جهانی است.

در مرکز فنلاند وجود دارد یک روستای کوچک Yli-li, nestled در برابر یک رودخانه به نام Iijoki است که تسلیم شدن به واقعیت های زندگی مانند بسیاری از جاهای دیگر. این جایی است که اسیر منافع فنلاندی عکاس يانه Korkko که در زمان عکس از روستا و رودخانه تدوین تغزلی و دقیق پرتره از یک جای تلاش برای مقاومت در برابر زندگی اجتناب ناپذیر آنتروپی. Korkko همراه بود تحصیلی آلیس Virpi Koskela که در جمع آوری مصاحبه ها با مردم است.

به عنوان او در پروژه خود Korkko یافت که اگر چه این روستا شروع به ناپدید می شوند, مردم در حال تلاش برای نگه داشتن آن در حافظه زنده است. و رودخانه است که هنوز رفتن قوی. بله تغییرات در زندگی, اما نیز وجود دارد انعطاف پذیری است. به نوعی برخی از راه ما را در گرد آوردن همراه است.

Korkko گفت: در چشم کمی بیشتر در مورد پروژه “آهنگ از رودخانه”:

“رودخانه باید رودخانه حقوق را به عنوان به خوبی به عنوان انسان دارای حقوق بشر است. مردم جوامع محیط و طبیعت را عمیق مرتبط می کند. یک اتصال است که پیچیده تر از مالکیت زمین ماهیگیری مجوز یک کلبه در کنار رودخانه یا زیبا از غروب آفتاب در ساحل مقابل رودخانه است. نام رودخانه ای در این عکس ها است Iijoki. نام آن از کلمه باستانی از سامی (iddja, ijje) که به معنی شب است. بنابراین نام این رودخانه شب است. شب رودخانه جریان از طریق Yli-Ii یک روستا تبدیل شده است که بخشی از Oulu یک شهر بزرگتر. این به این معنی وجود دارد هیچ خدمات عمومی در هر Yli-li. روستای ناپدید شده است.

“شب رودخانه پر از آهنگ, خاطرات و دستها پر از مردم با این خاطرات. برخی از آنها مقدس سکوت و یا حتی بی حد و حصر. معمولا به نظر می رسد که هیچ کس می خواهد به یاد داشته باشید این آهنگ از unforgotten ایجاد کرد. … اما برخی از این آهنگ ها هنوز زنده هستند و یا آنها در حال بیدار شدن از طریق افرادی که شروع به یاد داشته باشید این آهنگ از وحشی رایگان-جریان رودخانه است.

“چشم انداز روستا و تنوع و اکولوژی طبیعت تغییر کاملا در طول دهه 1960 هنگامی که رودخانه dammed — و بسیاری از نیروگاه های برق آبی ساخته شده در آن است.

“این وجابجا رودخانه یکی از بزرگترین فجایع زیست در منطقه شمال فنلاند ، اما آن را نیز فاجعه بار برای کل جامعه ایجاد کرد و آن خانواده در بسیاری شاید هنوز هم ناشناس و ناخودآگاه راه. امروزه محیط زیست فاجعه است که هنوز هم اتفاق می افتد از طریق پاک کردن و برش باتلاق فرار.

“اما دوم طولانی ترین رودخانه در فنلاند — با آن 150 رپیدز — هنوز زنده است و تحت همه ساخت و ساز و تخریب بستر رودخانه ها و سد برق آبی. آن زندگی می کند نیز در مردم ذهن و بدن در چشم خود و سرنوشت و شاید در خود پنهان ترین خاطرات است. آن است که آواز منحصر به فرد آن آهنگ است.”


(يانه Korkko)

تشک Pahkala گفت: آلیس Virpi Koskela, “میهن که ریشه آنها در جایی وجود دارد در حافظه. بهترین لحظه ها برای ماهی وقتی که شب می آید و غروب خورشید — و آزاد شود.” (يانه Korkko)

(يانه Korkko)

Arja و یک خروس است. (يانه Korkko)

“زمان در گذر است و سایه رول می گوید:” يانه Korkko. (يانه Korkko)

یک مرد ناشناس خواندن روزنامه گفت: آلیس Virpi Koskela “من نمی خواهم این چشم انداز در حال حاضر آن را بیدار نمی شود هر گونه احساسات اما لازم بود به آن را تغییر دهید …” (يانه Korkko)

(يانه Korkko)

Ritva Korkko عکاس را. (يانه Korkko)

Sakari Heinikoski صرف 10 سال مراقبت از مادر خود. او نمی تواند تحمل به فکر رها کردن او. (يانه Korkko)

“در سال 1970 من شنیده ام که من همکلاسی من در روستا به مدرسه رفت و به هیئت مذهبی برای شکستن خانواده تلویزیون با تبر. من هرگز جرأت بپرسید اگر آن درست بود. اما تلویزیون در نظر گرفته شد گناه” گفت: يانه Korkko. (يانه Korkko)

Hannu Tunturi با جغد گفت: آلیس Virpi Koskela “من اغلب تعجب می کنم که در مورد معنای کل زنگ از پرندگان به دلیل تخریب تنوع زیستی دیده می شود روزانه. من فکر … که نابودی نوع بشر می تواند یک چیز خوب است. و آن را آسان خواهد بود اگر وجود دارد کسی که مقصر است.” (يانه Korkko)

“سدها فقط ساختار آنها ابدی است. در یک Iijoki رویداد قایقرانی را در سال 2019 ما آموخته است که در اروپای مرکزی و تخریب نیروگاه در حال حاضر آغاز شده در یک شتاب سرعت. و در حال حاضر از آن اتفاق می افتد در فنلاند است ، شاید Iijoki جریان خواهد شد در آینده می گوید:” يانه Korkko. (يانه Korkko)

“برخی شب در رویاهای من, من هنوز در سفر از طریق رودخانه. آن را نمی تواند من را از گرفتن آن است. این تصمیم را من به خانه. من تقریبا وجود دارد. زمانی که من در بالا بردن چشمان من به دیدن کل نظر من ممکن است ببینید که در آن من هستم که من هستم” گفت: يانه Korkko. (يانه Korkko)

در چشم است واشنگتن پست وبلاگ عکاسی به صورت بصری روایت است. این پلت فرم ویترین قانع کننده و متنوع تصاویر از کارکنان و عکاسان آزاد, اخبار سازمان های و آرشیو. اگر شما علاقه مند در ارائه یک داستان در چشم لطفا با تکمیل این فرم.

بیشتر در چشم:

این ناشناس عکس ها نشان می دهد که چه زندگی بود که از چند دهه پیش

رویا عکس از کودکان ساکن در مرز بین فانتزی و واقعیت’

دلخراش عکس ها نشان می دهد مهاجران سفر از طریق بوسنی در جستجوی یک زندگی بهتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de