‘کسی باید شکایت خود, کون کردن’: مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب در مورد استیضاح whistleblower

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده whistleblower که شکایت منجر به استیضاح در سال گذشته گفت: “کسی باید به شکایت خود است.”

صحبت های روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus مطبوعاتی رئیس جمهور خواسته شد تا در مورد تصمیم خود را به آتش مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل که گذشت whistleblower گزارش به کنگره است.

آقای ترامپ گفت که آقای اتکینسون انجام داده بود “خیلی کار” و شکایت کرده است که این گزارش جعل حتی اگر آن را بعد از اثبات توسط یک تلفن با مشتقات جزئی متن منتشر شده توسط کاخ سفید و با شهادت تعدادی از خدمت و یا سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

رئیس جمهور گفت: این جلسه: “”آن مرد ننگ به IGs. اجازه دهید بروید. بعدی. او در مجموع رسوایی است.” او گله و شکایت که آقای اتکینسون تا به حال هرگز به دیدن او اضافه کرد: “او یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن, من می توانم به شما بگویم که.”

آقای ترامپ سپس با انتقال به whistleblower. با اشاره به خبرنگاران گفت: “شما می دانید که خلاف کاران است و پس از شما انجام دهد و بنابراین هر کسی در این اتاق و پس از انجام I. همه می دانند.

“اما آنها به این whistleblower یک وضعیت است که او را سزاوار نیست. او جعلی و خلاف کاران. و رک و پوست کنده کسی باید به شکایت خود است.”

موسس است که از نظر قانونی مجاز به گمنامی است که تصور می شود یک عامل سیا که مشغول به کار در کاخ سفید هنگامی که اعضای ستاد ابراز نگرانی به او بیش از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن 25 جولای تماس با همتای اوکراینی خود ولدیمیر Zelensky.

در تماس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست به راه اندازی تحقیقات خود را احتمالا دموکراتیک حریف در ماه نوامبر انتخابات جو بایدن و پسرش هانتر بایدن. او همچنین به نظر می رسد به تهدید سفیر سابق آمریکا در اوکراین, ماری Yovanovitch بود که پس از اخراج ظاهرا ایستاده در راه یک طرح توسط رئیس جمهور وکیل شخصی رودی جولیانی برای بی اعتبار ساختن Bidens.

آقای ترامپ با اشاره به او به عنوان “زن” گفت: “او را برای رفتن را از طریق برخی از چیزهایی.”

این افشاگر اطلاعاتی گزارش باعث یک سری از خصوصی و عمومی کنگره جلسات که رهبری به آقای ترامپ بودن استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. اما او تبرئه در آن اتهامات توسط متحدان جمهوری خواه در مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im