برخی از ورزش صاحبان پله تا در طول این بحران است. آن چه باید بکنند.

پس از این بود که حداقل پنگوئن می تواند انجام دهد. به عنوان نویسنده و طراح شهری رامی ال Samahy تاسف به CityLab “چه غرامت شما را به عنوان یک شهرستان به یک جمعیت و یک فرهنگ است که شما skewered?”

این یک یادآوری از مسئولیت است که یک میلیارد دلار pro ورزش باید به ما برای همه ما برای آن است. ترک خانه های ما. Forking بیش از بودجه. و آن را روشن تر کرد و با اشاره به عنوان این رمان coronavirus بیماری متاستاز به میان ما.

تا آنجا که ورزش صاحبان مانند لرنر خانواده که صاحب اتباع واشنگتن و تد Leonsis که صاحب واشنگتن پایتخت جادوگران و عرفا و دیگران مانند آنها را در سراسر کشور به علت تشویق برای متعهد به پرداخت ساعتی و پاره وقت کارگران که به طور ناگهانی نمی تواند کار به دلیل به تعویق افتاده و لغو رویدادهای ورزشی که مسئولیت خود را. آن چیزی است که صاحبان باید به انجام. آنها موظف.

“فراگیر اخلاقی وظیفه همان است که برای این مدیران/صاحبان آن را به عنوان برای رستوران ها و خرده فروشی و غیره است که اگر شما از این ظرفیت به مراقبت از خود را انجام دهید تا به بیشترین حد خود توانایی” برندان پدر و مادر, یک وکیل و ethicist که مدیر دانشگاه نیویورک ورزشی و برنامه های جامعه گفت: در یک ایمیل. “تفاوت مگا ورزش اشخاص باید ظرفیت بیشتری در نور از معافیت های مالیاتی و دیگر شاخص های طولانی مدت زنده ماندن با وجود سقوط اقتصادی کنونی.”

“خصوصي ورزشی به طور کامل بستگی به رسانه های تماشاگران کنندگان” هانس Westerbeek که می آموزد بین المللی ورزش های کسب و کار در دانشگاه ویکتوریا در استرالیا گفت: در یک ایمیل. “این است که در مورد علاقه خود را به نگه داشتن استادیوم و کارکنان خود را زنده. بدون آن آنها می توانند بازی و نه پول را برای صاحبان و در واقع خیلی در جامعه پول است که در آن در حال حاضر. بنابراین درست مانند بانک توسعه شرایط پرداخت و یا به تعویق انداختن پرداخت سود — خیریه نیست.”

ساختمان pro زیرساخت های ورزشی از مدتها پیش تبدیل به یک سرمایه گذاری سود آور بودجه به شدت توسط مجموعه های عمومی. دولت که ما برای پرداخت باید البته به نجات ما در طوفان از این کشنده نورد coronavirus است که ضربه زدن بیش از یک صنعت پس از دیگری و قطع زندگی می کند. اما ورزش حرفه ای باید کمتر تبرئه.

“در اینجا در [بریتانیا] … متعدد با مشخصات بالا ورزش برندها اعلام کرده اند انواع مختلف پشتیبانی به طور عمده برای جوامع محلی” Aaron Smith, دین در موسسه ورزشی کسب و کار در دانشگاه Loughborough لندن گفت: در یک ایمیل. “گری نویل [a former Manchester United player] و فوتبال خود را هتل درهای خود را به سلامت کارگران است. منچستر سیتی انجام داده است چیزی مشابه. چلسی و لیورپول ایپسویچ تاون و حتی رم FC در ایتالیا بیش از حد.

“حتی [فرمول یک] تیم گزارش خود را با استفاده از مهارت های مهندسی برای تولید هواکش. روشن است که این برندها به طور کامل درک عمیق و رابطه متقابل آنها با جوامع خود و طرفداران.”

مسئولیت اجتماعی شرکت ها متولد شد و در 1950s. ورزشی, مسئولیت اجتماعی شرکت ها در مراحل ابتدایی است. آن است که اغلب اشتباه گرفته با موسسه خیریه مانند شروع یک خیرخواه بازو و یا داشتن یک تیم بازدید از یک بیمارستان کودکان. کجا NFL آن معاون اول رئیس جمهور از مسئولیت اجتماعی? ترویج از معاون ریاست جمهوری از روابط اجتماعی و نوع دوستی به عنوان یک راکتیو اندازه گیری پس از ری برنج خشونت خانگی مورد.

اما مسئولیت اجتماعی برای ماشین آلات است که سود زیادی کردن عمومی باید تهاجمی تر از آن است. انسانی آشپز خوزه آندرس تماشا Superdome فاجعه آشکار شدن پس از طوفان کاترینا. که الهام بخش او برای دور کردن ارتش از آشپز به چتر نجات به طوفان ماریا زده پورتوریکو در سال 2017. آنها فرماندهی یک استادیوم ورزشی به تغذیه گرسنه است.

“هر کس فکر می کند در یک عرصه است که در آن یک تیم NBA بازی می کند. نه این یک دروغ” او گفت: NPR. “یک عرصه عظیم است رستوران اتفاق می افتد که [به] بازیکنان NBA برای سرگرمی. بنابراین هر عرصه به طور بالقوه یک رستوران. در آن طول می کشد تنها چند ساعت برای فعال کردن … عرصه در مواقع اضطراری است.

“من در عرصه [در پورتوریکو] برای استفاده به عنوان یک مادر برای استفاده به عنوان یک مکان برای جمع آوری تمام مواد غذایی که در حال اهدا تمام مواد غذایی ما خرید. و وجود ما ایجاد یک رویای دیوانه است. برای چند هفته من فکر می کنم آن را تبدیل به یکی از بزرگترین رستوران در جهان است.”

پیدایش و چه در پیتسبورگ یک جامعه توافق منافع یک نوع جدید از ورزش CBA که مراکز در احترام به کسانی که تحت تاثیر توسعه املاک و مستغلات به خصوص در محیط های شهری که در آن چنین پروژه های ترجمه به جابه جایی و gentrification. آنها متولد شدند در اطراف نوبه خود از هزاره طرح ساخت مرکز استیپلز در لس آنجلس. جدید استادیوم یانکی برگزار شد به یکی. پیتسبورگ قرارداد شامل وعده های آبیاری پایین تپه غذایی کویر و همچنین استخدام و پایین تپه کارگران در تاسیس دستمزد.

هنگامی که ما برای زنده ماندن این خاموش شدن جامعه و ورزش توسط یک تراژدی است که هیچ کس نمی تواند فرار CBA که محدود پیتسبورگ باید تبدیل به امری عادی در هر بودجه عمومی pro توسعه ورزش. و باید آن را تمدید برای محافظت از کارگران فقط به عنوان هر صنعت در حال حاضر نیاز به تمدید فدرال بیمه بیکاری برای نیروی کار.

ما را بیش از حد به ورزش حرفه ای برای همیشه تعجب که آیا آنها ممکن است بازگشت هر چیزی کمتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im