برخی از خرده فروشان در حال گسترش سیاست بازگشت خود را به ویندوز

میسی که گفت: آن بسته شدن فروشگاه ها از طریق 31 مارس گفت: در یک ایمیل که در آن است را گسترش سیاست بازگشت 30 روز. فاصله گفت: آن را گسترش بازگشت آن پنجره به 1 جولای برای همه خرید در طول سه ماه اول سال در حالی که J. Crew است که بسته شدن فروشگاه ها تا 28 مارس گفته است که گسترش آن بازگشت پنجره از 30 تا 60 روز برای سفارشات قرار داده شده با شروع از آوریل 1.

دیگر خرده فروشان که باز مانده است گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تغییرات به سیاست بازگشت. Home Depot گفت: این فروشگاه هنوز اصلاح آن 90 روز بازگشت سیاست (یک سال اگر خریداری با یک فروشگاه کارت اعتباری) می کند و در حال حاضر اجازه می دهد فروشگاه خرید به بازگشت از طریق پست. “البته این بسیار سیال است که وضعیت ما در حال تماشای از نزدیک” یک سخنگوی سارا گورمن گفت: در یک ایمیل.

تحلیلگران می گویند خرده فروشان شده اند تا مصرف فوری سوال در مورد اینکه آیا برای بستن فروشگاه ها و چه در مورد کارگران که آنها ممکن است هنوز متمرکز بر مسائلی مانند گرداند.

“من فکر نمی کنم آنها در اطراف آن بدست عین حال گفت:” نیل استرن خرده فروشی مشاور با McMillanDoolittle.

در حالی که بسیاری از خرده فروشان یکپارچه اجازه می دهد تا بازگشت به فروشگاه ها برای خرید آنلاین ساخته شده و برعکس همیشه درست نیست وقتی که می آید به پستی در بازگشت از اقلام خریداری شده در فروشگاه ها گفت: Sucharita Kodali یک خرده فروشی تحلیلگر Forrester.

“فروشگاه سیستم های همیشه آشتی با سیستم های آنلاین” گفت: Kodali که گفت بیشتر خرده فروشان گسترش خود بازگشت سیاست است “اجتناب ناپذیر است.”

دیگران او گفت: ممکن است آمده تا با راه حل دستی مانند یک اسکلت خدمه ساعتی کارگران در بسته فروشگاه های فیزیکی پردازش می گرداند پس از ملاقات با مشتریان فردی در درب. “این ممکن است به رفتار مانند این که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>