برخی ممکن است به مرگ برای نجات اقتصاد ؟ چگونه در مورد ارائه تست و حمایت های اولیه?

چگونه در مورد ما صبر کنید به بحث در مورد چگونه بسیاری از مرگ و میر قابل قبول هستند که در میان انواع مردم — بزرگان? افراد مبتلا به آسم? — تا بعد از ما گرفته ام حس مشترک اقدامات برای جلوگیری از قابل پیشگیری است. مانند یک ramped تا ملی تست و سیستم ردیابی که اجازه می دهد آمریکایی ها را مشروع شخصی-ارزیابی ریسک و کاهش احتمال شیوع بیماری های جدید را به عنوان آنها بازگشت به کار و به روز. مردم نیاز به کار — اما آنها همچنین نیاز به می دانم که آنها نمی خواهد انجام این ویروس در صفحه اصلی.

آن را به نام رضایت آگاهانه. و در حال حاضر ما آن را ندارید. هیچ یک از ما. تنها حدود 1 درصد از آمریکایی ها تست شده اند به عنوان رویکرد ما بازگشایی.

خاموش شدن درمان ممکن است “بدتر از بیماری” کاخ سفید پیشنهاد کرده است. استرس های مالی می تواند تولید وثیقه مرگ با خودکشی و مواد مخدر و الکل, مسمومیت نامیده می شوند توسط کاخ سفید و عناصر عملیاتی خود را به عنوان “مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.” آن را در چنین زمینی که دکتر Oz استدلال در فاکس که “باز شدن مدارس ممکن است فقط ما هزینه 2 تا 3 درصد از مجموع مرگ و میر” و پس از آن “ممکن است یک تجارت برخی از مردمی را در نظر بگیرید.” به طور مشابه, Oklahoma State football مربی مایک Gundy گفت: آن را به ارزش خطر بازگشت بازیکنان فوتبال به پردیس به دلیل “آنها توانایی مبارزه با این ویروس خاموش” و نیاز به “اجرای پول از طریق ایالت اوکلاهما.” سپس تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک (R) که به سادگی پیشنهاد سالمندان باید مایل به رها کردن زندگی خود برای اقتصاد و “برای نگه داشتن امریکا که امریکا دوست دارد.”

در حال حاضر این است که با قرار دادن یک سبد از بدن مرده جلوتر از اسب. چرا باید شهروندان خواست می شود برای sacrificially عجله به عقب به طور بالقوه عفونی شرایطی که در ورزش به معنی خوشه بندی در محله های نزدیک مانند, رختکن, وزن, اتاق, خوابگاه ها و سالن های غذاخوری — بدون اطلاعات کافی از تست و به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی? اگر مبارزه با کروناویروس یک جنگ به عنوان رئیس جمهور تهمت است گفت: پس از بازگشت به کار بدون یک سیستم منسجم برای منزوی کردن و کاهش شیوع بیماری های جدید مانند ارسال سربازان به نبرد بدون سلاح مناسب و معقول و یا حتی یک قطب نما.

“فقط اجرا وجود دارد با هیچ گلوله یا جلیقه یا کلاه و یا نقشه برای کشور خود.”

آنچه که در این جهان جنگ من ؟

این crudity کاخ سفید در پاسخ به این ویروس شبیه هیچ چیز به اندازه است که شپشو جنگ — ابتدایی ماهر آشفته زباله با نیازی قتل عام رهبری بیهوده martinet قیصر با عجیب مو که هرگز پا در یک سنگر. “او هیچ چیز” نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (د) به اتهام جمعه. “او پیاده روی در سر یک رژه.”

جامعه پزشکی و سیاست دو حزبی کارشناسان متفق القول هستند که گسترده ملی تست برای هر دو ویروس و آنتی بادی های حیاتی برای اجتناب از ویرانگر دوم و سوم امواج. اما برگ برنده دولت همچنان به بلک ظاهرا به دلیل آن را نمی خواهند مسئولیت سیاسی از سختی پروژه ای است که نیاز به تامین مالی و هماهنگی است. به جای تهمت است فشار برای تکه تکه re-دهانه است و از جمله ورزش رهبران در بحث های خود را به دلیل “ما باید به دریافت ورزشی بازگشت” و او خسته از بیس بال reruns. شما می خواهید به صحبت در مورد مرگ با ناامیدی ؟ چگونه در مورد داشتن برای انجام این کار همه را دوباره و دوباره در سال آینده ؟

یک covid-19 کاغذ سفید از دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق معتقد است که عدم سرمایه گذاری در تست های ملی “را به عنوان یکی از افراطی ترین نمونه در تاريخ پنی عاقلانه و پوند-احمقانه است.” مشابه استدلال از مرکز آمریکایی پیشرفت متحده “هیچ درگیری بین تهاجمی بهداشت عمومی اقدامات که صرفه جویی در زندگی و رشد اقتصادی است.” یک مطالعه در سال 1918 آنفولانزای همه گیر شهرستانها نشان داد که مداخله زودتر و بیشتر به شدت در حال رشد اقتصادی سریع تر پس از همه گیر تر از آن است که نیست.

یک نقشه راه برای بازگشایی همکاری برای American Enterprise Institute توسط اسکات Gottlieb تهمت سابق غذا و داروی صندلی توصیه می کند ملی ویروسی نظارت تلاش 750,000 آزمون روزانه است. گوتلیب اشاره کرده است که حامل ممکن است خود را بسیار عفونی قبل از آنها حتی نشان دادن نشانه هایی از بیماری های ساخت و تست یک جزء حیاتی برای نگه داشتن محل کار مثلا و در نتیجه باز است. فون میلر یک linebacker با Denver Broncos هیچ ایده چگونه او این ویروس پس از مصرف هر احتیاط و محدود کردن تعاملات خود.

اگر ما می رویم به استفاده از اجتماعی فاصله ما به عنوان روش اصلی برای جلوگیری از شیوع بیماری ما نیاز به “اطلاعات بهتر به شناسایی مناطق گسترش و میزان قرار گرفتن در معرض و ایمنی در جمعیت” گوتلیب می نویسد. فعلی تمرکز و “نابرابر اجرای” اقدامات در سراسر کشور نیست که انجام می شود.

چه کسی توصیه می کند که تکه تکه فکر نشأت گرفته از کاخ سفید ثابت کلامی switchbacks و سر تقلبی در مورد اینکه آیا تست است و حتی لازم است همراه با هر شکلی از blustering قیصر-مانند گفتار — اگر شما تا به حال به نوشیدن هر بار که او گفت: “قوی” و یا “قدرتمند” شما می خواهم در یک پشته روی زمین — که چیزی بیش از یک coverup برای سردرگمی.

ورزشی, کمیسیون, تیم, صاحبان, مربیان و بازیکنان باید یک برنامه به طور بالقوه قدرتمند نقشی در این وضعیت. آنها می توانند به ما نشان می دهد چگونه آن را انجام داده است. اول لیگ ها و تیم ها باید با استفاده از امکانات فوق العاده ای خود و صرف هر آنچه در آن طول می کشد به موسسه سریع در همان روز تست های تشخیصی برای کارکنان خود را به محل کار خود را مدل برای بازگشت امن. وجود دارد, قابل حمل, سریع, تست, سیستم های خرید است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد آن را به امن برای تمرین و بازی بدون تماشاگر. دوم آنها باید انجام هر کاری که آنها می توانند برای حمایت از توده تست در جوامع خود از جمله کمک های کوچک اما ضروری در کسب و کار است که نمی توانیم تست سیستم مانند فروشگاه های مواد غذایی.

وجود دارد چیزی است که عمیقا شک دارم در مورد این عجله به سمت مرگ قربانی به خاطر دلار آمریکا این فریم از تماس حاشیه به عنوان ارزش در حال مرگ ، است البته وسط وجود دارد: برای استفاده جمعی ما ممکن است و صرف سرمایه ما در هماهنگ preventatives. “مرگ با ناامیدی” استدلال است فقط یک منطق با مردم خیلی دست پاچه با چشم انداز نابود ثروت است که آنها نمی تواند متوقف به فکر می کنم و برنامه را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات