برخی از شرکت های انرژی که در حال حاضر در تلاش گرفتن تاسیسات در چک وام. اما این موقتی است.

چند تا از شرکت در مالی جدی تنگه; برای آنها وام ها حداقل به طور موقت تاسیسات, اما نه یک راه حل برای مشکلات خود را. آنها می آیند در برابر باد سر تیز سهام کاهش میلیون ها دلار ضرر در سال گذشته و بزرگ جهانی مازاد نفت و زغال سنگ و گاز است.

وام دهندگان به طور معمول نمی انجام کسب و کار با شرکت هایی که ممکن است در جاده ها به ورشکستگی است. اما وام اضطراری, تلاش — به نام چک حفاظت برنامه — متفاوت است.

هدف آن است که به پمپ پول به اقتصاد نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و ساخت آن را ممکن است برای کسب و کار به پرداخت صورتحساب خود را و زنده ماندن چه خواهد شد نسبتا کوتاه مدت دوره از از دست دادن درآمد گفت: Ann Marie Mehlum یک اوباما-عصر رسمی از اداره کسب و کار کوچک است که اداره وام. یک PPP وام با توجه به حامیان مالی مراقبت عمل می کنند که ایجاد این برنامه است که در اصل قرار بود یک کمک هزینه تمدید, با این انتظار که آن بخشوده خواهد شد.

یک گیرنده — یک معدن ذغال سنگ شرکت با نام کرگدن منبع همکاران از Lexington, Ky. — اطلاع کمیسیون بورس و اوراق بهادار در گزارش سالانه خود برای سال 2019 است که آن را نمی ممکن است قادر به زنده ماندن تا پایان سال 2020 است. قیمت سهم آن دارای حفره حفره و ضرر و زیان خود را نصب شده است. در آوریل 29, آن را دریافت حداکثر 10 میلیون دلار وام اضطراری به لطف PPP تلاش است.

چند شرکت دیگر از سوی دیگر باید دریافت وام حتی در حالی که کسب و کار به نظر می رسد به دنبال.

قابل توجه است که در گروه خلیج فارس جزیره ساخت هوستون که در دریافت 10 میلیون دلار PPP وام به عنوان آن را نیز بسته شدن در $129 میلیون نیروی دریایی قرارداد برای ساخت دو بکسل نجات و کشتی نجات.

این شرکت نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“در این چالش و نامشخص زمان PPP وام درآمد حاصل از ارائه نقدینگی لازم برای تامین حقوق و دستمزد و سود هزینه ها از جمله به حداکثر رساندن توانایی ما برای حفظ نیروی کار ما اجرای فعلی ما جمع شدن و رقابت برای پروژه جدید جوایز” خلیج فارس جزیره مدیر عامل ریچارد Heo نقل عنوان کرد و گفت در یک شرکت انتشار اخبار. “ما در حال حاضر استفاده می شود بخشی از وجوه قرض گرفته شده به بازگشت تعدادی از کارمندان ما تا به حال furloughed در شروع این بیماری همه گیر است و ما باید حفظ کارکنان اضافی ما را مجبور به کردند و یا فسخ بدون چنین بودجه.”

برای سه ماه اول این سال به عنوان همه گیر بود تنظیم در این شرکت گزارش شده است $5.9 میلیون دلار درآمد $78.6 میلیون درآمد.

و UR-انرژی, اورانیوم, شرکت مستقر در Littleton, Colo., اهدا شد $893,000 وام هر چند نقطه ای, قیمت اورانیوم شروع به پریدن کرد 30 درصد واردات هستند و تقاضا ثابت است. نیروی کار آن باقی مانده است “سالم و به طور کامل به کار” شرکت گفت.

وام می آید به عنوان برگ برنده دولت حرکت کرده و به ساحل تا داخلی اورانیوم میباشد.

هدف از PPP وام برای حمایت از دو ماه ارزش اشتغال در میان coronavirus بیماری همه گیر. اگر شرکت صرف حداقل 75 درصد از پول وام در حقوق و دستمزد و مزایا و بقیه در شرایط عادی سربار هزینه تا 100 درصد از وام بخشوده خواهد شد. راهنمایی توسط وزارت خزانه داری اخطار می دهد که دریافت کنندگان را به نشان می دهد که وام لازم است برای ادامه عملیات وجود دارد و آن در دسترس نیست جایگزین.

شرکت باید تا پایان روز دوشنبه به بازگشت وام در صورتی که تصمیم آنها می تواند برآورده نمی کنند که استاندارد است. یک شرکت انرژی Dawson, ژئوفیزیک, از میدلند Tex., اعلام کرد که آن را بازپرداخت $6.4 میلیون وام دریافت کرده اند در ماه آوریل است.

UR-انرژی گفت: در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است که “ما معتقدیم که ما قادر خواهد بود برای دیدار با [وام] برنامه های مورد نیاز.”

بسیاری از دیگر شرکت های انرژی مورد بررسی توسط پست را بطور قابل توجهی ضعیف تر چشم انداز و مبارزه برای تضمین اعتبار اضافی به عنوان سرمایه گذاران را تا حد زیادی تبدیل به دور از این بخش است.

PPP برنامه به عنوان یک نتیجه است و قرار است دولت فدرال در موقعیت funneling پول به شرکت های با قطعا مشکل ساز ترازنامه است. و اما یکی از 21 شرکت در نظر سنجی دریافت بطور قابل توجهی بیش از متوسط وام برای تمام بخش های که در دور اول در آوریل $206,000. یازده شرکت دریافت بیش از 5 میلیون دلار است که آنها را قرار می دهد در سه ماهه بالای 1 درصد از وام.

دو شرکت — ENGlobal شرکت هوستون و Profire انرژی از لیندون یوتا — مطلع شده است که قیمت سهام آنها کاهش یافته بسیار پایین است که آنها را در مجموعه ای به delisted نزدک ارز. تقویت انرژی هوستون شده است به طور مشابه مطلع بازار بورس نیویورک.

Profire یک میدان نفتی شرکت فن آوری کردم $1.1 میلیون وام. ENGlobal یک خدمات مهندسی شرکت هشدار داد که در پایان سال 2019 است که آن را بدون دسترسی به اعتبار دریافت $4.9 میلیون نفر است. تقویت نفت و گاز تولید است که دیده می شود سهام خود را رها 88 درصد در 52 هفته گذشته رو 5.5 میلیون دلار. آن را از دست داد 35 میلیون دلار در سال گذشته درآمد حاصل از $276 میلیون و حتی آن را به عنوان هزینه 26 میلیون دلار در سهام بیع متقابل.

یکی دیگر از شرکت انرژی که خرید خود سهام در سال گذشته استقلال قرارداد حفاری از هوستون با این وجود شاهد آن قیمت سهم کاهش 80 درصد منجر به شروع این بیماری همه گیر. آن را دریافت 10 میلیون دلار PPP وام.

کرگدن منابع شرکای این شرکت که هشدار داده بود آن را نمی ممکن است قادر به ماندن در کسب و کار به اجرا در معادن زغال سنگ در آپالاچیا ایلینوی و یوتا و آن را با چکش قیمت پایین رقابت گاز و تیز نزول تقاضا برای زغال سنگ. بین آن نقطه بالا در سال 2019 و فوریه. 13 زمانی که بازار سهام شروع به سقوط قیمت سهم برای این شرکت در حال حاضر کاهش 65 درصد است.

“شرکت در وحشتناک مالی شکل قبل از سقوط تقاضای زغال سنگ و گاز قیمت; قیمت گذاری فعلی محیط زیست تنها تشدید این مسئله” آنتونی کمپگنا جهانی مدیر تحقیقات بنیادی در ISS اوا یک شرکت تجزیه و تحلیل شرکت نوشت: در یک ایمیل. “شرکت کرده است و نه پایدار به دست آورده و بالاتر از آن هزینه سرمایه (ایجاد ارزش اقتصادی) در نزدیک به یک دهه.”

تا سال 2014 آن اجرا شده توسط David Zatezalo در حال حاضر معاون وزیر کار مسئول ایمنی معدن و اداره بهداشت و درمان. دفتر خود گفت: او هیچ زمان اتصال به این شرکت را در هر مکالمات و مکاتبات مربوط به PPP وام.

در پی تماس تلفنی کمپگنا گفت: “آنها در حال گرفتن آمار از تمام زوایای. خونریزی پول نقد. این زیبا نیست.”

کرگدن لیست اشتغال در 605 کارگران, اما از آن است idled حداقل برخی از آن معادن. (حد استاندارد برای دریافت وام SBA است 500 کارمند اما شرکت های استخراج معدن و برخی از شرکت های دیگر می تواند بالاتر از آن است.)

این شرکت مورد بررسی قرار گرفت جریمه $411,000 سال گذشته برای نقض ایمنی. ترین — 191 — بودند “اتهام نقض سلامت و یا استانداردهای ایمنی است که می تواند به طور قابل توجهی و قابل ملاحظه ای منجر به آسیب جدی اگر چپ دارد.” دو تن از آنان برای بیشتر تهدید جدی برای ایمنی و برای به تأخیر انداختن جلو گیری از نقض. این معدن که ذکر شد اغلب این Riveredge معدن در Calhoun, Ky., رها شده بود در ماه نوامبر لورا McGinnis, سخنگوی, معدن, ایمنی و بهداشت دولت نوشت: در یک ایمیل.

نقض در دیگر شرکت معادن ادامه داد: در بهار امسال حتی به عنوان کرگدن شد, درخواست برای وام. در آن Hopedale معدن در اوهایو که در آن 125 معدن شاغل هستند تکرار بازرسی تحریک بالاتر از حد نرمال نشت گاز متان تبدیل شده تا 41 نقض طریق پایان ماه آوریل با توجه به سوابق معدن, ایمنی و بهداشت دولت.

درخواست های متعدد برای نظر از کرگدن بدون پاسخ مانده اند.

کمپگنا اشاره می کند که نقطه PPP وام است “نه به انتخاب برندگان و صدمه دیده بازنده” اما برای نگه داشتن کارگران شاغل.

می تواند کرگدن دریافت کرده اند عادی 10 میلیون دلار وام ؟ “البته که نه” او گفت:.

“SBA است پس از قانون آن را به عنوان اجرا PPP برنامه به عنوان تعریف شده توسط مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره” نوشته کارول Wilkerson سخنگوی اداره کسب و کار کوچک در یک ایمیل در پاسخ به یک سوال که مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از وام دادن پول به یک شرکت در حد مشکل به کرگدن.

یکی دیگر از شرکت زغال سنگ ایندیانا مبتنی بر Hallador دیدم آن قیمت سهام افت 79 درصد قبل از همه گیر رسید. به استخدام شرکت سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt به عنوان یک لابی گر در سال گذشته است. آن را بیش از حد دریافت حداکثر 10 میلیون دلار PPP وام.

از 21 شرکت در نظر سنجی یکی دیده است آن قیمت سهام بالا برود سال گذشته: EVO حمل و نقل و خدمات انرژی از پیوریا Ariz., که دارای قرارداد با ایالات متحده خدمات پستی به مسافت ایمیل در کامیون با سوخت های جایگزین. آن را دریافت $10 میلیون وام.

دیگر 20 شرکت خود را دیدم قیمت سهام کاهش به طور متوسط 47 درصد از سال گذشته بالا به آستانه همه گیر سقوط. در طول همان دوره به پایان Feb. 23 شاخص Dow Jones میانگین صعود نزدیک به 20 درصد است.

هنگامی که زمان PPP وام های اجرای خود را هشت هفته دوره زمانی در ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای این شرکت ها را در بهترین حالت به تعویق افتاد خود را مشکلات مالی و اقتصاد به طور کلی وعده داده می شود کمتر و سالم تر از آن بود که قبل از ویروس رسید.

“ما یک تاریخچه از عامل زیان و باید با استفاده از مقادیر قابل توجهی از پول نقد برای عملیات و به صندوق ما خریداری و سرمایه گذاری” بلوط انرژی از ویلمینگتون دلم., که صاحب نیروگاه های برق اعلام کرد در یک ثانیه پر کردن. “قیمت بازار مشترک ما سهام دارای نوسان قابل ملاحظه ای در گذشته است و به احتمال زیاد همچنان به شدت فرار و به نوسان های گسترده. در طول 2019, مشترک ما سهام معامله شده در قیمت به عنوان کم به عنوان $0.20 و به عنوان بالا به عنوان $0.45 هر سهم.”

بلوط دریافت $461,000 وام.

Capstone توربین از ون نویس کالیفرنیا هرگز ساخته شده سود سالانه از زمان تاسیس آن در سال 1988 در حال اجرا تا کسری از 879 میلیون دلار بیش از سال است. آن را به یک $2.6 میلیون وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>