برخی از کشورها با استفاده از درجه حرارت چک برای کوروناویروس. دیگران را خسته نکنید. در اینجا به همین دلیل است.

استپان Franko سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

متوسط چک در ورود به دفتر ریاست جمهوری ساختمان در کیف در مارس 13.

شما را دیده ام تصویر: خسته مسافران در حال انتظار برای یک دماسنج اشاره در سر خود را.

وجود دارد متوسط چک در فرودگاه, نمایش فیلم در خارج از مغازه های مردم را متوقف و مورد بررسی قرار گرفت در حالی که آنها راه رفتن در خیابان.

دو ماه به این بیماری همه گیر با اضطراب در حال اجرا بالا, بسیاری از مردم می خواهم بدانم: نباید همه ما بود ما متوسط چک ؟

پاسخ به گفته کارشناسان است.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر کوروناویروس]

متوسط چک یک ابزار مهم است که می تواند موثر در زمینه های بسیاری از جمله دفتر پزشکان و بیمارستان ها. اما وقتی که می آید به مهار گسترش جهانی از کروناویروس که باعث covid-19 درجه حرارت غربالگری دارای محدودیت های جدی و همراه با هزینه های.

آنچه می توان از دست رفته

بزرگترین مشکل این است که متوسط غربالگری می توانید موارد ناخواسته ارسال افراد بیمار از طریق. آن را نیز می تواند ارائه مثبت کاذب به طور بالقوه ارسال سالم مردم به فضاهای که در آن دیگران به طور جدی بیمار است.

Jan Hetfleisch

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک دکتر در دنده محافظ کنترل دما از یک راننده در برننر عبور از مرز میان اتریش و ایتالیا در مارس 10.

برای برخی از حوزه های قضایی آن را گران و دشوار است و برای به دست آوردن اندازه کافی غربالگری تجهیزات و آموزش پرسنل به استفاده از آن. به این دلیل برخی از دولت ها در حال انتخاب به تمرکز بر اقدامات دیگر به خصوص اگر منابع کمیاب هستند.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

“یک دماسنج اگر کالیبره شده و اگر مناسب تشخیص تب. بزرگ. ما همه خوشحال در مورد آن گفت:” اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی تورنتو. “اما آن را یک روش موثر برای غربالگری افراد برای covid-19 عفونت است ؟ جواب این است: هیچ.”

استفاده از درجه حرارت غربالگری در پاسخ به این coronavirus شده است پر از لکه تا کنون با برخی از کشورهای رفتن تمام و دیگران فرمان روشن است.

چین به عنوان مثال ساخته شده است که استفاده گسترده از متوسط غربالگری راه اندازی ایستگاه های بازرسی نه فقط در فرودگاه اما در خارج از ساختمان و حتی در فروشگاه ها. هند است که همه تست های بین المللی ورود در فرودگاه. کره جنوبی و روسیه و دیگران در حال غربالگری ورود از مکان های خاصی.

بسیاری از متغیرها در خوانش

کشورهای دیگر را خسته نکنید. حتی با شیوع خشمگین در, ایتالیا, آلمان, مقامات بهداشت استدلال کرده اند که فرودگاه متوسط نیز موثر هستند.

دلایل متعددی وجود دارد که متوسط غربالگری موثر است نه در خود آن.

برای شروع در شرایط بحرانی افراد ممکن است با استفاده از ابزار نامناسب و یا استفاده از ابزار سمت راست نادرست منجر به اشتباهات.

Ulet Ifansasti

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مدرسه رسمی کنترل درجه حرارت از دانش آموزان قبل از آنها وارد بین المللی مدرسه اسلامی در یوگیاکارتا, یوگیاکارتا اندونزی, در تاریخ 4 مارس.

“ما در حال دیدن عکس های از مردم با استفاده از درجه صنعتی مادون قرمز دماسنج برای اندازه گیری دمای اما این ابزار نه به معنای اندازه گیری دمای بدن انسان گفت:” جیم Seffrin متخصص در دستگاه های مادون قرمز در Infraspection موسسه در نیوجرسی.

Seffrin گفت: درجه صنعتی ابزار کالیبره برای اندازه گیری چیزهایی مانند لوله. استفاده از آنها برای اندازه گیری پوست انسان دما می تواند منجر به اعداد است که با تا 7 درجه فارنهایت است.

همچنین این مسائل از کجا و چگونه شما آنها را استفاده کنید. مردم شده اند با استفاده از دماسنج مادون قرمز بر روی مردم ایستاده در خارج در زمستان سرد است. از آنجا که این نوع اقدامات دستگاه سطح متوسط, نه هسته درجه حرارت بدن است که می تواند به معنای از دست رفته یک تب.

مثبت کاذب نیز ممکن است. “یک فرد می تواند نشان می دهد تا با یک بالاتر از میانگین دمای سطح چرا که آنها فقط به بیرون رفت برای تنه زدن و یا آنها ممکن است ایستاده در نزدیکی حرارت لامپ باعث آنها را به گرم” Seffrin گفت.

مشکل دیگر: مردم از مصرف دارو به ماسک خود را تب.

حتی اگر به درستی انجام حرارت چک لزوما به اندازه کافی به دقت اشاره کردن به سمت راست موارد است.

‘تا حدی موثر’

Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی گفت: متوسط چک ممکن است گرفتن کسی که با تب ناشی از آنفلوانزا در حالی که احتمالا گم شده و کسی که آلوده شده است با covid-19 اما هنوز بروز علائم ،

“غربالگری می تواند تا حدی موثر است اما نمی تواند موثر باشد به صورت بدون علامت حامل,” او گفت:.

پدرو پردو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سلامت پرسنل بررسی درجه حرارت از یک مسافر در بنیتو جوارز فرودگاه بین المللی در شهر مکزیک در آوریل 13.

هوانگ با اشاره به تحقیقاتی که مرز غربالگری در این بیماری همه گیر H1N1 شناسایی شده کمتر از یک سوم از موارد.

بیشتر مطالعات اخیر همچنین اثر فرودگاه-نوع غربالگری را زیر سوال.

محققان در مرکز اروپایی برای پیشگیری از بیماری و کنترل نشان داد که سه چهارم از مسافران ترک چینی شهرستانها با covid-19 خواهد تشخیص داده نمی شود با ورود غربالگری.

ورود و خروج غربالگری “بعید است که برای جلوگیری از عبور از آلوده مسافران به کشورها یا مناطق که در آن آنها ممکن است دانه های محلی انتقال” با توجه به مطالعه توسط یک گروه در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است.

سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل نشان می دهد که دماسنج می تواند بخشی از یک استراتژی گسترده تر از جمله مصاحبه و جمع آوری اطلاعات در مورد سفر اخیر و تماس با ما.

برای کشورهای با منابع و تجهیزات دما چک نیز می تواند یک نقطه شروع برای آموزش عموم مردم در مورد آنچه در جریان است, چگونه برای ایمن ماندن و چه کاری انجام دهید اگر آنها مریض است.

بخشی از آنچه غربالگری می کند این است که سیگنال که بله مقامات در حال انجام چیزی و که مهم ،

“اگر جامعه فکر می کند شما در حال انجام چیزی که آنها در حال رفتن به خرید را به خود دیگر خط مشی های بهداشت عمومی مانند اجتماعی فاصله اقدامات است که هر کس باید به کارگیری در مقیاس انبوه در حال حاضر گفت:” Bogoch این متخصص بیماری های عفونی.

“اپتیک واقعا مهم است.”

Min Joo Kim در سئول جوانا اسلاتر در دهلی نو و Loveday موریس در برلین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

چگونه از کشورها در سراسر جهان تلاش کرده اند برای جلوگیری از coronavirus

هنگ کنگ که از سارس. می تواند ایالات متحده یادگیری از هنگ کنگ?

Coronavirus منحنی نشان می دهد بسیاری از اروپا می تواند ایتالیا-مانند افزایش در هفته

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>