یک سرباز تایلندی باقی مانده در اوایل صبح روز یکشنبه پس از کشته شدن دست کم 21 نفر در یک تیراندازی داد و بیداد, در شمال شرق کشور با توجه به کشور و وزارت دفاع. یک سخنگوی دولت گفت: پلیس و سربازان را نجات داد جان صدها نفر توسط طوفان به یک مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما. همچنین به عنوان شناخته شده Korat که در حدود 250 کیلومتر (155 مایل) از بانکوک پایتخت.

مشکوک مهاجم – نام و پلیس 32 ساله Jakrapanth Thomma – هنوز داخل ترمینال 21 مرکز که در آن یک عضو از خدمات امنیتی کشته شد و دو نفر زخمی شدند در یک اقدام حمله فرد مسلح را در موقعیت.

مردی که شناسایی توسط پلیس به عنوان مظنون به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن که “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” است. او همچنین نوشته شده یک تصویر که به نظر می رسد به او نشان دهد برگزاری یک سنگین کالیبر هفت تیر.

Jakrapanth Thomma (خبرگزاری گتی تصویر)

سرباز افتتاح شد آتش سوزی در تعدادی از مکانها در شهرستان سخنگوی پلیس Kissana Phathanacharoen گفت: در یک پیام به خبرنگاران گفت.

رسانه های محلی نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک مجموعه از عکس های ارسال به مردم در حال اجرا است.

ده ها تن از مردم دیده می شد در حال اجرا از مرکز خرید زنده تصاویر در محلی Amarin شبکه های تلویزیونی نشان داد. مردم بیرون آمد و در گروه حمل کودکان است. دیگر پشتیبانی افراد مسن حمل آنها را با یک نفر در هر طرف.

یک افسر پلیس که خواست برای شناسایی شود چرا که او بود مجاز به انتشار اطلاعات گفت: سرباز درگیر شده بود در یک بحث در مورد یک معامله زمین و دو نفر بودند که درگیر – یک سرباز دیگر و یک زن.

این مرد سپس در زمان یک اسلحه جدید از پایه که در آن او بود مستقر در خارج از شهر و سوار به بازار, عکسبرداری در مردم در طول راه. چند تای رسانه ها گزارش دادند که او در سفر یک وسیله نقلیه نظامی. مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم زخمی شدند.

تصویری گرفته شده خارج از مرکز و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد در افرادی که از پوشش در یک پارک ماشین به عنوان اثر شلیک گلوله زد بیرون.

بازار تعطیل شد و این خیابان خارج بسته در حالی که مقامات تلاش برای دستگیری فرد مسلح و نجات خریداران.

وزیر دفاع سپهبد Kongcheep Tantrawanich گفت: پلیس و واحدهای نظامی شده بازار و مناطق اطراف آن.

یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی از داخل یک خودرو قبل از تمام خیابان های اطراف آن تعطیل شد, نشان می دهد یک مرد در حالی که رانندگی یک زن فریاد میزند: “چه اتفاق می افتد ؟ چرا آنها در حال اجرا؟”

چند اثر شلیک گلوله شنیده می شود از آنها به عنوان درایو دور از مرکز و زن می گوید: “این یک سرقت؟”

ادعا تیرانداز Facebook عکس پروفایل او نشان می دهد که در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله.

در عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از خود در Facebook صفحه مشکوک دیده می شود پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

Korat یک hub برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است.

اندازه بازار مطرح می تواند یک چالش برای نیروهای امنیتی به عنوان آنها سعی می کنید برای گرفتن مسلح. آن را شامل هفت خرده فروشی اصلی طبقه, از جمله یکی در زیر سطح زمین و نمرات از مغازه ها و رستوران ها. همچنین خانه سینما در طبقه بالا.

فقط پس از 20.00 به وقت محلی [13.00 GMT] سلطنتی پلیس تایلند در توئیتر خود نوشت: “گانگستر در حال حاضر در منطقه از ترمینال 21 Korat و همچنان به بباد انتقاد گرفتن آتش و آتش در بازار است.”

مسلح به نظر می رسد مسلح با تفنگ حمله مبتنی بر دوربین های امنیتی تصویری پخش تایلندی رته تلویزیون.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de