یک سرباز تایلندی بزرگ باقی می ماند پس از کشته شدن حداقل 20 نفر در یک تیراندازی داد و بیداد, در شمال شرق کشور, وزارت دفاع گفته است.

یک سخنگوی دولت گفت: پلیس و سربازان را نجات داد جان صدها نفر توسط طوفان به یک مرکز خرید در شهر Korat که در حدود 155 کیلومتر از بانکوک پایتخت

او گفت: مظنون مسلح هنوز در داخل ترمینال 21 مرکز.

مردی که شناسایی توسط پلیس به عنوان مظنون به حال ارسال شده در Facebook صفحه در روز قبل از آن که “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” است. او همچنین نوشته شده یک تصویر از آنچه به نظر می رسد دست خود را برگزاری یک تفنگ.

سرباز بود و باز آتش در مکان های مختلف در شهرستان سخنگوی پلیس Kissana Phathanacharoen گفت: در یک پیام ارسال به خبرنگاران گفت.

رسانه های محلی نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک خودرو در مقابل یک مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس های ارسال به مردم در حال اجرا است. صدای شلیک گلوله شنیده میشد در این ویدئو.

ده ها تن از مردم دیده می شد در حال اجرا از بازار خرید زنده تصاویر در محلی Amarin شبکه های تلویزیونی نشان داد. مردم بیرون آمد و در گروه حمل کودکان است. دیگر پشتیبانی افراد مسن حمل آنها را با یک نفر در هر طرف.

یک افسر پلیس که خواست برای شناسایی شود چرا که او بود مجاز به انتشار اطلاعات گفت: سرباز درگیر شده بود در یک بحث در مورد یک معامله زمین و دو نفر که درگیر شدند; یک سرباز دیگر و یک زن.

این مرد سپس در زمان یک اسلحه جدید از پایه که در آن او است که مستقر در خارج از شهر و سوار به بازار, عکسبرداری در مردم در طول راه. چند تای رسانه ها گزارش دادند که او در سفر یک وسیله نقلیه نظامی. مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم زخمی شدند.

تصویری گرفته شده خارج از مرکز و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد در افرادی که از پوشش در یک پارک ماشین به عنوان اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند.

بازار تعطیل شد و این خیابان خارج بسته در حالی که مقامات تلاش برای دستگیری فرد مسلح و نجات خریداران.

وزیر دفاع سپهبد Kongcheep Tantrawanich شناسایی متهم به عنوان گروهبان Jakrapanth Thomma. او گفت که پلیس و واحدهای نظامی شده بازار و مناطق اطراف آن.

یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی از داخل یک خودرو قبل از تمام خیابان های اطراف آن تعطیل شد, نشان می دهد یک مرد در حالی که رانندگی یک زن فریاد میزند: “چه اتفاق می افتد ؟ چرا آنها در حال اجرا؟”

چند اثر شلیک گلوله شنیده می شود از آنها به عنوان درایو دور از مرکز و زن می گوید: “این یک سرقت؟”

یک انسان معتقد به مسلح ارسال شده به روز رسانی به Facebook صفحه طول داد و بیداد با اظهارات از جمله “هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” و “باید به من بدهید؟”.

در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.”

او تصویر پروفایل او نشان می دهد که در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله.

در عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از خود در Facebook صفحه مشکوک دیده می شود پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

Korat یک hub برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است.

اندازه بازار مطرح می تواند یک چالش برای نیروهای امنیتی به عنوان آنها سعی می کنید برای گرفتن مسلح. آن را شامل هفت خرده فروشی اصلی طبقه, از جمله یکی در زیر سطح زمین و نمرات از مغازه ها و رستوران ها. همچنین خانه سینما در طبقه بالا.

فقط بعد از ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی به پلیس سلطنتی تایلند در توئیتر خود نوشت: “گانگستر در حال حاضر در منطقه از ترمینال 21 Korat و همچنان به بباد انتقاد گرفتن آتش و آتش در بازار است.”

مسلح به نظر می رسد مسلح با تفنگ حمله مبتنی بر دوربین های امنیتی تصویری پخش تایلندی رته تلویزیون.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de