اجتماعی فاصله خوب است برای بهداشت عمومی است اما سخت برای کسب و کارهای کوچک

راج کاپور, صاحب, ایتالیایی, لذیذ دلی در L خیابان می گوید: غذا سقوط او به معنی از دست دادن یک سوم از درآمد خود را.

“ما بسیار نگران بودن در کسب و کار هفته آینده” کاپور گفت: به عنوان یک کارمند پیچیده زیر برای تنها یک مشتری در طول پنج شنبه ساعت ناهار.

مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار آمریکایی ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus از طریق اجتماعی فاصله منجر به انزوا اقدامات نهان در زمان های اخیر. فرهنگی و ورزشی در حال لغو شدن در سراسر کشور, دانشگاه ها تعطیل و ساختمان های اداری بزرگ در حال تخلیه به طوری کارکنان از خانه کار می کنند. زیر رهبری چندین ایالت d. C. مدارس برای روز دوشنبه.

همه که جدایی حیاتی برای بهداشت عمومی است اما وحشتناک برای کسب و کار در تمام سطوح اقتصاد — اولین و مهمترین برای کارآفرینان که تکیه بر ترافیک پا و گردهمایی های اجتماعی به پایان می رسد دیدار.

“ما در مورد به انجام یک گرند آزمایش در ایالات متحده است. ما در حال رفتن به کشف کردن دقیقا هر کار که بخشی از کار است که می تواند از راه دور انجام می شود گفت:” جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM یک حسابرسی و مشاوره شرکت. “کوچک و متوسط شرکت های این شرکت است که به احتمال زیاد نیاز به رفتن به طور موقت پل تامین مالی…برای زنده ماندن تیز و البته گذرا کاهش در فعالیت های اقتصادی است.”

کوچک کسب و کار دولت است گفت: آن را آماده برای ارائه وام های کم بهره تا 2 میلیون دلار به شرکت های کوچک و صدمه coronavirus شیوع. “این وام ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت ثابت بدهی حقوق و دستمزد, حساب های پرداختنی و سایر لوایح که نمی تواند پرداخت به دلیل فاجعه تاثیر” SBA در بیانیه ای گفت.

در یک آدرس تلویزیونی سه شنبه شب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره برای اختصاص اضافی 50 میلیارد دلار به وام SBA برنامه.

کسب و کارهای کوچک با استفاده کمتر از 500 نفر کمک حدود 44 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور شاغل و حدود 48 درصد از نیروی کار ایالات متحده در سال 2014 با توجه به SBA و اداره آمار آمریکا. کسب و کار با کمتر از 20 نفر از کارگران 18 درصد از کارگران آمریکایی است که در سال.

Brusuelas برآورد اختلال وابسته به اجتماعی فاصله را هشت تا 10 هفته بر اساس شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا. اما هیچ کس نمی داند برای اطمینان و عدم اطمینان تند کارآفرینان.

“طرح تغییر لحظه به لحظه برای ما” گفت: هیو گرانت-Chapman یک سرور در Mikko کافه در نزدیکی DuPont Circle در واشنگتن است. مردم هنوز هم در آینده به ناهار خوردن در این هفته اما غذا کسب و کار است که کمک بسیاری از Mikko درآمد بوده است “نابود” او گفت:.

بنابراین بسیاری از حوادث لغو شده اند در آخرین لحظه که آشپزخانه پر از مواد غذایی هیچ کس می خواهد, او گفت:. “من فقط تو را دیدم آنها را دور انداختن کل چیزی که از عدس,” او گفت:. “ما در حال کاهش ساعت برای همه. پذیرایی تیم هیچ ربطی به.”

چند درب را سریع خشک, پاک کننده است “مبارزه” گفت: صاحب دانیل در. “اگر شما کار نمی کند, شما نمی نیاز به تمیز کردن خشک,” او گفت:. “من نمی خواهم به من بگویید کارمندان به سر کار آمده چرا که من آنها را می خواهید به قادر به ارائه برای خانواده خود گفت:”. “اما من نمی توانم مردم در آمده و هیچ چیز,” او اضافه شده است. در با توجه به درخواست صاحبخانه خود برای تخفیف در اجاره خود را.

در Peregrine, اسپرسو, در 14th Street, مشتری ترافیک به پایین است که توسط یک سوم این هفته با توجه به barista جنیفر هنری. در لئون به طور معمول محبوب ناهار نقطه در نزدیکی فرگت میدان تخلیه از نزدیکی ساختمان های اداری به کشته شدن یک رویداد تبلیغاتی در روز پنج شنبه به معنای جدید معرفی آیتم های منو.

“وجود دارد و قرار است به 30 نفر اینجا. ما دو نفر” گفت: مدیر بازاریابی Carlen دیکرسون, حرکتی به سمت جداول خالی. “بسیاری از دفاتر در اطراف در اینجا از راه دور در حال حاضر.”

هالی وید مدیر تحقیقات در فدراسیون ملی کسب و کار مستقل یا NFIB گفت: همان صحنه در حال پخش در سراسر کشور.

مشکلات حاد به خصوص در رستوران ها و کیترینگ گروه و هر کسب و کار است که “عموم” او گفت:. اما NFIB نیز شنیده می شود از دیگر کسب و کار, گزارش, تاثیر, در سراسر کشور است.

یک پلاستیک تولید کننده در پنسیلوانیا می گوید یک کنفرانس کارکنان آن قرار بود برای حضور در لغو شد, در آخرین لحظه, هزینه شرکت در پول و زمان کار. صاحب یک پارکینگ در نزدیکی فرودگاه گفت: کسب و کار پایین است.

جان بیلی صاحب یک منشور-شرکت اتوبوس استخدام 50 نفر در York Pa. گفت: 50 گروه باید لغو سفر در هفته گذشته با بیشتر مطمئن به لغو در هفته های آینده به عنوان کالج, ورزشی, مدارس و دانشگاه ها تعطیل. او پیش بینی اختلال خواهد شد و هزینه خود شرکت صدها هزار نفر از دلار است.

در یک کنفرانس تلفنی با اعضای پنسیلوانیا, اتوبوس, انجمن, جمعه بیلی شنیده مقدار زیادی از دیگر وخیم داستان. یک صاحب هتل گفت: گروه تور لغو شد به اواسط ماه مه. “این فقط اتاق هتل که لغو می شود,” بیلی در مصاحبه ای گفت:. تور گروه “غذا خوردن در رستوران ها آنها را به نشان می دهد که اتوبوس را متوقف می شود استراحت آنها در حال خرید سوخت در امتداد جاده. همه چیز فرسوده در اتوبوس و شما رو برای خرید قطعات” او گفت:. “این رفتن به یک اثر موج دار شدن در اقتصاد است.”

پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11, کسب و خشک برای حدود سه هفته و سپس همه چیز تقویت بیلی گفت. “با این یکی هیچ پایان تاریخ” او گفت:.

David Wilcox یک اقتصاددان در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد گفت: ساعتی کارگران در کسب و کارهای کوچک می تواند به صورت قابل توجهی درد. تغییرات خود را و درآمد ممکن است قطع شود اما آنها نمی خواهد از لحاظ فنی از کار و واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

و بدون پرداخت مرخصی استعلاجی در بسیاری از نقاط کشور برخی از کارکنان را احساس تحت فشار برای نشان دادن کار حتی اگر آنها احساس ناخوشی یا کسی را برای مراقبت از.

“این رفتن به بسیار دشوار تجربه به صورت نیمه پایین از کار نردبان” ویلکاکس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>