فوتبال در نهایت در مواجهه اجتناب ناپذیر آن خاموش کردن. آن چالش بعدی این است که چگونه به راه اندازی مجدد آن است.

این مسابقات که تا به حال برگزار شده است و هر چهار سال یکبار از سال 1960 کار خود را آغاز کرده است 12 ژوئن در رم و به این نتیجه رسیدند 12 جولای در لندن است. آن را در حال حاضر شروع به 11 ژوئن 2021 و دنبال همان برنامه.

به عنوان مربی ایتالیایی روبرتو مانچینی گفت: “در حال حاضر اولویت این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

آمریکای جنوبی, فوتبال, مقامات در زمان مشابه با خود را جواهر کوپا امریکا هل دادن آن را به تابستان آینده. آرژانتین و کلمبیا به طور مشترک میزبان.

این تصمیم ادامه داد: لازم است توقف فعالیت در فوتبال است که بین المللی ترین ورزش هر دو در fandom و رقابت است.

با داخلی ترین لیگ های سنگ زنی به توقف و لیگ قهرمانان اروپا را در خود نگه دارد — یورو 2020 شد بعدی. یوفا رد پیشنهادات از برگزاری این مسابقات در پشت درهای بسته.

“فوتبال نشاط بخشی است و نیروی قدرتمند در جامعه” UEFA رئيس جمهور الکساندر Čeferin گفت. “فکر جشن پان اروپایی, جشنواره فوتبال در خالی stadia با ترک فن مناطق در حالی که این قاره در خانه نشسته است در انزوا است سیاه و یکی یکی ما را قبول نمی کند برای جشن سالگرد 60 از رقابت.”

بدون شک بلیط بازپرداخت و دیگر منافع مالی به معادله است.

پلی آف برای تعیین نهایی شکافها در مسابقات شده اند و موقت تحت فشار قرار دادند از این ماه به ماه ژوئن است.

دلیل اصلی برای به تعویق انداختن یورو 2020 شد نگرانی های بهداشتی. اما یوفا همچنین می خواستم به ارائه زمان این تابستان اگر پزشکی, آب و هوا را بهبود می بخشد برای لیگ خود را به صورت کامل فصل است. بیشتر برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در اواسط ماه مه.

بدون قهرمانی اروپا و کوپا امریکا کشیدن بازیکنان به تیم ملی کشورشان, لیگ برتر, بوندسلیگا و دیگران را حداقل یک ماه دیگر برای بازی — و دیدار با آنها سودآور تلویزیون تعهدات قرارداد.

بدون قطعنامه که مشخص نیست چه لیگ را انجام دهد. رها این فصل ؟ اعلام زمان رهبران به عنوان قهرمانان و ترویج و تعصبی بر اساس منجمد جدول رده بندی?

لیگ قهرمانان نیز حل نشده: چهار quarterfinalists مجموعه هستند اما چهار دور-از-16 سری باقی مانده در برزخ. نهایی شد به جای 30 مه در استانبول.

تمام فعالیت های باشگاه را متوقف 30 ژوئن — که زمانی که بازیکن قرارداد و حمایت مالی معاملات به طور معمول به پایان می رسد. علاوه بر این بازیکنان نیاز به زمان قبل از فصل رزومه در ماه اوت است.

یوفا گفت: آن را ایجاد کرده است یک گروه کاری با مشارکت لیگ و نمایندگان باشگاه “به بررسی تقویم راه حل که اجازه می دهد برای تکمیل فصل جاری و هر گونه نتیجه گیری” ساخته شده و روز سه شنبه.

این موکول قهرمانی اروپا را با هم همپوشانی دارند قبلا با رویدادهای برنامه ریزی شده هر چند فیفا قصد دارد به reschedule گسترش 2021 باشگاه جام جهانی (24 تیم به جای هفت) که در ابتدا برای راه اندازی 17 ژوئن در چین و اجرا برای 18 روز.

یوفا زنان قهرمانی برای تیم های ملی است را در سال آینده در 10 استادیوم در انگلستان هر چند آن را نمی میله میله برای شروع تا جولای 7, پنج روز قبل از این رویداد رقابت به پایان می رسد در ورزشگاه ومبلی. بدون زنان مسابقات را در محل یاد تا Aug. 1 final.

مردان تیم ملی در اروپا برای آغاز مراحل مقدماتی برای 2022 جام جهانی سال آینده است. هیچ matchdays به طور مستقیم در تضاد با موکول قهرمانی اروپا اما تیم ها به بازی در هفته اول ماه ژوئن 2021. سازمان ملل لیگ است که به جام جهانی نیز در ترکیب است.

شاید این مسئله بیشتر این است که تقاضا در بازیکنان به نام برای مسابقات قهرمانی اروپا (هفته از تجمع و تا یک ماه از مسابقه) و مسابقات مقدماتی جام جهانی در طول اجباری تماس تا دوره های پراکنده از طریق 2021. خود باشگاه کارفرمایان نمی خواهد که به خوبی.

فوتبال یک اکوسیستم پیچیده اما این زمان فوق العاده ای است که نیاز به فداکاری و انعطاف پذیری.

“ما در راس یک ورزش است که تعداد زیادی از مردم زندگی می کنند و تنفس شده است که کم گذاشته توسط این نامرئی و حرکت سریع حریف” Čeferin گفت. “این است که در زمان مانند این است که فوتبال در جامعه نیاز به نشان دادن مسئولیت, وحدت همبستگی و نوع دوستی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de