Snowpiercer نقد و بررسی: Netflix سازگاری ندارد, حرکت دیوانه وار از بونگ جون-هو را sleeper, آمار, اما هنوز هم یک پرچین سوار

قبل از Bong Joon-ho جایزه اسکار پیروزی با انگل هایخود را بهترین و شناخته شده فیلم در بریتانیا و آمریکا احتمالا این اکشن علمی تخیلی هیجان انگیز Snowpiercerاقتباس از رمان گرافیکی. مانند انگل, Snowpiercer است یک حکایت در مورد کلاس و سرمایه داری اما به جای دیواره قصرها و زیر زیرزمین آپارتمان سئول در آن طول می کشد به عنوان تنظیمات خود را جایگزین واقعیت زمین که در آن دانشمندان رفت و بیش از حد در تلاش خود را برای جلوگیری از گرمایش جهانی و سهوا باعث یخبندان. با درجه حرارت خارج از صدها درجه سانتیگراد زیر چند هزار بازماندگان زندگی می کنند در یک قطار بی وقفه circumnavigating جهان اجرا شده توسط یک سری سرمایه دار خیلی مهم به نام آقای Wilford.

بسیاری از سال را به سفر مسافران هستند طبقهای به طبقات بنابراین سخت است که آنها عملا طبقات است. در مقابل قطار کلاس اول برخوردار سوشی و درمان های آبگرم در حالی که کسانی که در پشت تغذیه مرموز توده سیاه و ژله و باید سلاح های خود را منجمد کردن اگر آنها گام از خط. (تصویر از یک تنگ بی پایان سفر از طریق زمین بایر پست آخرالزمانی ممکن است تحریک به جنوب راه آهن مشتریان.) با تغذیه درمان مردم در پشت شورش به رهبری کریس ایوانز. این یک تیره, خنده دار, خشونت, furious, فیلم, برکت وضوح آن جغرافیا. خوب بچه ها در پشت خائنانی هستند که در جلو و هیچ کس نمی تواند به خارج.

با همه غیر قابل اجتناب از تلویزیون مدرن جهان است که در آن هیچ محتوای خوب بود چپ unmolested, Snowpiercer تبدیل شده به 10 قسمت Netflix سریال با بونگ سرنشین (lol) به عنوان یکی از تولید کنندگان و همچنین به عنوان همکار مولف پارک چان-ووک در میان دیگران. گسترده سکته مغزی و طراحی شبیه به این فیلم اما با ساعت بیشتر برای پر کردن بر روی پلت فرم جدید (lmao) آن را بیشتر باهستگی و معناداری وجود دارد و خروج (rofl) از اصلی است.

Daveed را از دست Diggs stars as Andre لیتون سابق کارآگاه قتل که در حال حاضر یک “tailie” داشتن نشستن دور آن را به عنوان شبانه روزی. در انتهای دیگر این قطار کمتر خال جنیفر کانلی به عنوان ملانی Waters به “صدای قطار” که اعلام کرد آقای Wilford دستورات بیش از PA. به جز یک پیچ وجود دارد: ملانی آقای Wilford یک راز شناخته شده تنها به مهندسین. ملانی استخدام لیتون به بررسی یک قتل در طبقه سوم جایی که او با دروغ گفتن به خود, پیر شعله زهرا (شیلا وند).

با توجه به زمان دیگر در حال اجرا آن را تعجب آور نیست که Snowpiercer مجموعه تلویزیونی نمی تواند مطابقت با حرکت دیوانه وار از این فیلم وجود دارد اما غرامت. طراحی بزرگتر و جسورانه و اگر چه جدید رویه عناصر ربط کمی به آنها اجازه می دهد لیتون به کشف برخی از این تعجب می کنم-قطار هزار خودرو در جزئیات بیشتر. طبق معمول کلاس سوم به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده تر از اول است. ما می بینیم یک مزرعه یک آکواریوم یک کلوپ شبانه یک گاو, ماشین, قصاب و مرموز سردخانه-مانند تسهیلات است که در آن ستمكاران هستند زندانی در خواب-حالت سکون. با توجه به شرایطی قرار داده به خواب برای چند سال به نظر نمی رسد مانند بدترین گزینه است. حتی یک رابطه جنسی در قطار-در-این-یک نوع از ایمیل-راه آهن زیر کالسکه طبقه است. Diggs و کانلی بهترین قطعات خود را به خصوص کانلی به عنوان یخی میزبان فقط در مورد نگه داشتن آن را با هم. وجود دارد حساس حمایت نوبه خود توسط Mickey Sumner (دختر Sting & Trudie Styler) به عنوان Bess تا این Railman – نوع قطار پلیس – شارژ با نگه داشتن چشم در لیتون را به عنوان او انجام تحقیقات خود را.

من شک دارم لذت خود را از Snowpiercer تلویزیون نشان می دهد بستگی دارد چقدر دوست دارید ایده اصلی. شما می توانید این مورد که این ترسناک است, احمقانه, dystopian, علمی تخیلی, کمیک-کتاب ایده که از دست شدم. من فکر می کنم آن را افسانه فرض متوجه شدم در اینجا با خشم کمتر نسبت به فیلم, اما برابر با شوخ طبعی و تخیل و همان وضوح تنظیم. فصل دوم در حال حاضر در کار با Sean Bean گزارش پیوستن به بازیگران. من نمی خواهد می خواهید به شرط بندی در مورد اینکه آیا او باعث می شود آن را خاموش قطار زنده اما من اینجا هستم تا برای سوار شدن (roflmao).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de