حرکت هوشمند برای فروشندگان صفحه اصلی در بازار در حال حاضر و یا در حاشیه در طول همه گیر

فروش یک خانه به اندازه کافی سخت است در طول زمان عادی اما آن را کاملا ترسناک هنگامی که شما در حال تلاش برای انجام این کار در طول زمان نامشخص مانند یک بیماری همه گیر و یا یک رکود است.

“من نگران عجله برای قرار دادن خانه ما در بازار به دلیل این است که قلمرو ناشناخته برای همه” دیو فرانکو که در تلاش است خود را به فروش خانه های تک خانواده در Penderbrook جامعه گلف در Fairfax County, Va., گفت: پست در ماه آوریل است.

همین دلیل است که آن را قابل فهم بسیاری از مردم تصمیم گرفتند در این بهار به جلو و خانه های خود را از بازار و منتظر شرایط برای بهبود جای حرکت به جلو با برنامه های خود را. با توجه به روشن MLS تعداد فروشندگان در واشنگتن به طور موقت در نظر گرفتن خانه های خود را از بازار افزایش یافت 112 درصد در طول 23 مارس-آوریل 19 دوره در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

این که آیا شما به طور فعال فروش در حال حاضر و یا به طور موقت در حاشیه املاک و مستغلات کارشناسان می گویند وجود دارد حرکت هوشمند شما می توانید در حال حاضر به طور بالقوه خود را بهبود نتیجه در بازار است.

اگر شما در حال تلاش برای فروش, کارشناسان ارائه توصیه های زیر:

  • حرکت از اموال اگر شما می توانید. اگر شما نمی تواند تخلیه محل در تمام تورهای.
  • از بین بردن nonserious خانه شکارچیان با اصرار دارد که تمام خریداران بالقوه ارائه وام-preapproval اطلاعات قبل از دیدن خانه خود را.
  • پیشنهاد چت تصویری زنده, تور و تورهای مجازی.
  • ارائه مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب ضد عفونی کننده برای فرد بازدیدکننده داشته است. نگه داشتن درب باز و سوئیچ نوری در به حداقل رساندن نیاز برای بازدید کنندگان به لمس سطوح. ضد عفونی کردن خانه قبل و بعد از هر دیدار است.
  • مطمئن شوید که شما و خریداران بالقوه نشانه covid-19 ضمیمه اجازه می دهد تا برای ویروس های بالقوه مربوط به تاخیر می اندازد.

اگر شما در حال امید بستن به صبر کنید تا تابستان یا پاییز در حال حاضر زمان مناسبی برای یادگیری و یا نقد و بررسی اصول فروش و همه چیز را در سفارش برای هنگامی که زمان مناسب است.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید بدانید از آماده سازی برای قرار دادن خانه خود را در بازار در پایان مقابل به مذاکره با خریداران در ارائه و رفع در پایان به عقب:

انتخاب یک عامل

انتخاب عامل مناسب مهم است, اما شما می توانید صرفه جویی در هزاران بدون.

یکی از بزرگترین تصمیم گیری های شما را انتخاب عامل مناسب برای کمک به شما به فروش خانه خود را. (میشل Kondrich برای واشنگتن پست)

یکی از اولین تصمیمات شما می خواهید مطمئن است که آیا برای استفاده از یک عامل املاک و مستغلات. شما می خواهید برای پیدا کردن کسی است که تجربه فروش خانه در محله خود را — ترجیحا فروش حجم بالا خانه در محله خود را — و کسی که با آنها شما می توانید یک رابطه دوستانه.

مطمئن شوید که شما به طور کامل درک که آیا نماینده خود را خواهد کرد تا منافع خود را (این است که یکی از شما می خواهید) و نه خریدار علاقه. همچنین می دانیم که عوامل ” کمیسیون نرخ متفاوت — به طور کلی از 1 تا 6 درصد است. را انتخاب کنید که دارای هزینه است که با شما راحت ترین.

اگر شما انتخاب کردن “برای فروش توسط مالک” (FSBO) مسیر شما می توانید خودتان صرفه جویی در هزاران دلار است. اما شما باید مطمئن شوید که شما به طور کامل آموزش خود را در واشنگتن-منطقه بازار مسکن است. شما باید به بازار خانه, مرحله, این, برنامه, خانه های باز و هماهنگ با شکارچیان خانه در نمایش. و یا شما می توانید استخدام یک شرکت مانند موشک خانه اجرا می شود که وب سایت ForSaleByOwner.com, برای کمک به عکاسی و یا دیگر یک جداجدا سفارش داده شده خدمات است.

اغلب مردم به فروش خانه های خود بدون عامل خود را یک مهلت; اگر آنها قادر به فروش خانه در یک مقدار مشخصی از زمان استخدام آنها یک عامل.

آماده سازی

تعمیر در منزل شما و یا فروش آن را به عنوان است که بستگی به قاب زمان خود.

احتمالا مهم ترین decisionto را این است که آیا پول بیشتری به سرمایه گذاری در خانه خود را به آن را تعمیر و یا فروش آن را به عنوان است.

اگر شما آن را تعمیر کنند شانس هستند شما می توانید جذب خریداران بیشتر و درخواست دلار بالا برای آن است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد شما بازگشت سرمایه گذاری خود را.

فروش آن را به عنوان ممکن است خوب اگر شما در عجله هستید و نمی خواهید به سرمایه گذاری در بازسازی. “ادامه مطلب

مرحله بندی

مرحله بندی مهم تر از شما فکر می کنم.

مرحله بندی می تواند کمک به خانه خود را wow عامل بهتر جذب خریداران. (ساناز Hockstein برای واشنگتن پست)

خانه خود را با دادن یک وای عامل می تواند آن مجموعه جدا در بازار است. کارشناسان می گویند بهترین راه برای انجام این کار به مرحله آن است.

به یاد داشته باشید خریداران اغلب مشاهده صفحه اصلی خود را با انتظارات غیر منطقی — آنها به دنبال یک HGTV-خانه آماده است. آنها می خواهید به بلافاصله خود را در صفحه اصلی داشته باشد پریشان نشود و وسایل شخصی خود و سبک خود را که آنها ممکن است در نظر منسوخ شده است.

انجمن ملی از Realtors تخمین می زند که فروشندگان می توانید یک چهارگانه بازگشت برای هر دلار صرف آنها را بر روی چوب بست. “ادامه مطلب

لیست قیمت

لیست خانه خود را بیش از حد بالا می تواند ارسال پیام اشتباه به خریداران.

پیدا کردن قیمت مناسب برای خانه اغلب احساس می کند مانند یک متعادل کننده عمل می کنند. (میشل Kondrich برای واشنگتن پست)

فروشندگان بزرگترین ضربه ای است که قیمت آن را به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است. اما که می تواند نتیجه معکوس; اگر شما قیمت خانه خود را بیش از حد بالا آن را در بازار است. خریداران در حال حاضر دسترسی به داده های تاریخی در صفحه اصلی خود را — از جمله آنچه شما برای آن پرداخت می شود. همیشه فرض کنیم که خریدار حداقل یک برآورد از ارزش اموال و هدف برای “گلدیلاک” قیمت گذاری نیست که بیش از حد بالا و یا پایین با توجه به املاک و مستغلات خبرنگار میشل لرنر.

وجود دارد چند اشتباه بزرگ شما باید به جلوگیری از قرار دادن عکس بد از خانه حاضر و عدم تعمیرات لازم. “ادامه مطلب

ارائه می دهد

ارزش ارائه در بازار بستگی دارد و طیف وسیعی از عوامل است.

بیایید می گویند شما اول خود را ارائه و آن را نه کاملا آنچه شما می خواهید. آیا شما آن را? آیا شما رد آن ؟ و یا آیا شما سعی به مذاکره این بالاتر ؟ پاسخ بستگی به طیف وسیعی از عوامل از جمله شرایط بازار سرمایه گذاری خود را در اموال و مقدار پول شما نیاز به اطمینان از فروش به خرید یکی دیگر از خانه.

تصمیم به قبول یا رد پیشنهاد اول بستگی به این دارد که آیا شما آن را دریافت اولین روز آن در بازار رفت یا سه هفته پس از آن در بازار رفت. “شما نیاز به دانستن آنچه در بازار است که مانند چه مدت مشابه خانه ماندن در بازار و چگونه بسیاری از نمایش شما تا به حال قبل از این پیشنهاد می گوید:” کاتالینا Sandoval, یک عامل املاک و مستغلات با Coldwell Banker مسکونی کارگزاری. “ادامه مطلب

آشکار

همیشه افشای نقص به خریدار است.

اگر شما خوش شانس شما می توانید نه تنها از اوایل ارائه دهد اما چند بزرگ ارائه می دهد. هر فروشنده امید برای یک جنگ مناقصه وضعیت — که در آن خریدار است پس از جان گذشته برای خانه خود را که آنها نه تنها به شما پیشنهاد بالاتر از قیمت درخواست بلکه چشم پوشیدن از حق خود برای بازرسی. حتی در صورتی که مورد, شما نمی کردن قلاب از افشای نقص در صفحه اصلی.

شما می توانید در مشکل بزرگ اگر آن را یک مشکل گران: خریدار می تواند شکایت شما اگر آنها می تواند به اثبات می دانستم در مورد مشکل و در عین حال آن را مخفی می کردند از آنها.

“اگر شما واقعا نمی تواند رفع این مشکل شما باید با افشای این مشکل برای خریدار و سپس مطمئن شوید که قرارداد خود را نیز بیان می کند که شما را افشا این مشکل” با توجه به Ilyce Glink و Samuel J. Tamkin نویسندگان املاک و مستغلات مسائل ستون. “شما هنوز هم ممکن است ترساندن برخی از خریداران اما حداقل آنها باید قادر به بازگشت و شکایت شما برای افشای این موضوع به آنها.” “ادامه مطلب

مجریان

اگر صفحه اصلی شما به فروش نیست مال شما است ؟

می توان آن را دشوار است به ویژه برای آماده سازی به فروش یک خانه به ارث رسیده از مرحوم پدر و مادر است. (iStock) (Romolo Tavani/گتی ایماژ/iStockphoto)

نه همه فروشندگان در حال قرار دادن خانه های خود را در بازار است. اغلب پس از مرگ بسیاری از مردم با آن مواجه هستند نیاز به فروش خانه پدر و مادر. مردم در این موقعیت نه تنها باید تعیین کند که آیا به آن را تعمیر و یا فروش است بلکه تصمیم می گیرید چه چیزی را در مورد یک عمر از وسایل وجود دارد. (ما می خواهیم به شنیدن از شما.)

کسانی که تصمیم گیری می تواند حتی بیشتر قلب wrenching زمانی که هیچ وجود دارد. بهترین کاری برای انجام این است که به خوبی مشاوره حقوقی و بررسی امکان استخدام یک شرکت برای کمک به شما با فروش املاک برای پاک کردن صفحه اصلی.

جزئیات بیشتر در املاک و مستغلات::

چگونه به نفوذ در محل سکونت خود مدیره

صفحه اصلی تامین مالی ‘ضربه طوفان کامل” با ویروس ها و رکود اقتصادی

همه گیر دهید مبتکر روش برای فروش خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>