گروه کوچکی از معترضان با تجمع در شهرستانها ایالات متحده روز شنبه خواستار فرمانداران بازگشایی اقتصاد آمریکا تشویق رئیس جمهور تهمت که شکایت کرده است که برخی از فرمانداران بود “و بعد فورا رفت واز دور” با محدودیت های طراحی شده برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

بحث در مورد زمان و نحوه بازگشایی این کشور تشدید کرده است در روزهای اخیر به عنوان رئیس جمهور ارسال سیگنال های متضاد اصرار آن را به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که به لغو محدودیت در حالی که در همان زمان فشار آنها را به باز کردن کسب و کار.

“آمریکا را آزمایش قابلیت و ظرفیت به طور کامل کافی برای شروع باز کردن کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری — اعلام به شدت در تقابل با فرمانداران در نیویورک و جاهای دیگر که می گویند عدم گسترده تست باعث می شود بازگشایی کسب و کار مخاطره آمیز. رئیس جمهور با نام بردن از حزب دموکرات میشیگان فرمانداران و ویرجینیا است.

“من فقط فکر می کنم که برخی از فرمانداران بدست دور انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دبورا Birx که خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: بستری شدن در بیمارستان افتاده بود — تشویق نشانه ای از “پیشرفت ما در حال ساخت در سراسر کشور در برابر این بیماری است.”

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

به نظر می آمد در یک روز زمانی که مرگ و میر در سراسر کشور در صدر 34,000, از جمله بیش از 1700 روز شنبه به تنهایی.

در حالی که coronavirus داده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها یک مورد بد از کابین تب نسبتا کمی نشان داد تا در آخر هفته تظاهرات به تقاضای فوری برای پایان دادن به محدودیت های اعمال شده به عنوان فرمانداران خواست صبر و هشدار داد که توقف آنها را بیش از حد به زودی می تواند باعث موارد به موشک وار رفتن.

ده ها تن از مردم جمع آوری شده در Austin در روز شنبه برای یک “شما نمی توانید نزدیک آمریکا” تجمع سازماندهی شده توسط یک میزبان از Infowars یک وب سایت است که منتشر تئوری های توطئه است. معترضان را محکوم طیف گسترده ای از اهداف دموکراتیک از فرمانداران به بنیانگذار شرکت مایکروسافت و بهداشت عمومی نیکوکار بیل گیتس به 5G تلفن همراه فن آوری است.

در یک نقطه, جمعیت شعار می دادند “آتش Fauci,” اشاره به Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که گرفته شده یک نقش پیشرو در دولت coronavirus پاسخ.

[آلودگی در CDC آزمایشگاه تاخیر در اجرای آزمون]

محافظه کار آزادیخواه و دیگر گروه های سازمان یافته حوادث مشابه در پایتخت دولت در مریلند اوهایو و کنتاکی, ویسکانسین, نوادا و کشورهای دیگر. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به تشویق چنین تظاهرات با تعداد انگشت شماری از تمام کلاه توییتهایی به “آزاد” ویرجینیا در ایالت مینه سوتا و میشیگان.

روز یکشنبه تظاهر کنندگان انتظار می رود برای جمع آوری در المپیا, پایتخت ایالت واشنگتن که در آن اقامت اجباری در خانه محدودیت در اثر هستند تا زمانی که ممکن است 4.

تایلر میلر که سازماندهی این رویداد گفت واشنگتن پست که تظاهرکنندگان باید پوشیدن ماسک و ایستاده شش فوت از هم جدا اما که او را از “رفتن به رفتن در اطراف با یک حیاط چوب.”

او گفت: جمع آوری خواهد گسترش ویروس “نه بیشتر و یا کمتر از رفتن به محل کار و یا به فروشگاه مواد غذایی و یا هر فعالیت دیگر که ما را در زندگی ما است.”

“این است که نمی از مد افتاده آبله مرغان, پارتی, که در آن ما در حال تلاش برای رسیدن بیمار به دریافت بیش از آن” او گفت:. “ما قصد دارد به دنبال تمام دستورالعمل CDC تا آنجا که عملی در حالی که در همان زمان نه فدا کردن ما اصول اساسی آزادی و قانون اساسی.”

چنین گردهمایی نمی شد نقض stay-at-home سفارشات در بسیاری از کشورهای. در نیوجرسی مقامات متهم کیم بت پرست یکی از سازمان دهندگان از برنامه ریزی اعتراض در ترنتون با نقض اضطراری سفارشات.

در کلرادو آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلی رفتم جلو اما با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. فارغ التحصیلان نشسته در صندلی هشت پا از هم جدا. آنها راه رفتن به دریافت دیپلم. هیچ مهمانان اجازه داده شد.

معاون رئیس جمهور پنس سفر به صحبت در این مراسم گفتن فارغ التحصیلان آنها جمع شده بودند در زمان بحران ملی.

“مردم آمریکا را ملاقات کرده اید این لحظه با انعطاف پذیری و شجاعت و قدرت است. . . . این قدرت که انجام خواهد داد که ملت ما را از طریق به چالش کشیدن این زمان به قوی تر از همیشه قبل از,” او گفت:.

فلوریدا بود که در میان کشورهای که در آن محدودیت های در حال شروع به استراحت. روز جمعه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) اعلام کرد برخی از پارک ها و سواحل می شود برای فعالیت های ضروری مانند ورزش است.

جکسون سواحل بودند دوباره باز شب جمعه برای محدود ساعت در صبح و شب, در درجه اول برای ورزش است. “این می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی” شهردار این شهرستان Lenny کاری (R) در بیانیه ای گفت.

در عین حال در دیگر مناطق فلوریدا نقل مکان کرد و به طول خاموش کردن با DeSantis اعلام روز شنبه که مدارس دولتی باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی.

در نیویورک است که سخت ترین ضربه از coronavirus در ایالات متحده آمریکا و مقامات شده اند به مراتب بیشتر محتاط است, خواستار صبر و هشدار داد که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند باعث بحران بهداشت و درمان به مارپیچی خارج از کنترل است. روزانه مرگ و میر در کشور شنبه بود 540, مقامات گفت: بالاترین رقم در دو هفته. اما هنوز هم وجود دارد حدود 2000 بیماران جدید از یک روز راه رفتن به بیمارستان و یا اینکه تشخیص داده covid-19 بیماری coronavirus باعث می شود به این معنی که نیویورکی ها هنوز هم یک راه دشوار جلوتر از آنها.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو (D) که sparred در اوایل این هفته با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش فدرال و ایالتی مسئولیت در این بیماری همه گیر در پاسخ هشدار داد که دوزهای سنگین سیاست را از وضعیت بدتر است.

“احساسات در این کشور است که به عنوان بالا به عنوان من می توانم به یاد” کومو گفت: تصدیق کرد که بسیاری از مردم می ترسند و عصبانی است. “چگونه این وضعیت بدتر و بدتر سرعت ؟ اگر شما سیاسی است که همه احساسات” و اضافه کرد “ما نمی رفتن وجود دارد.”

یکی وجود دارد نسبتا با نشاط حاضر در کومو را به روز رسانی روزانه — زمانی که او اعلام کرد که زوج در ایالت نیویورک به لطف یک فرمان اجرایی جدید می تواند ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس.

“وجود دارد هیچ بهانه ای” کرک فرماندار. “شما می توانید آن را با زوم.”

دانلود رایگان مقالات