کوچک پزشکی و شیوه های مبارزه برای زنده ماندن — و یا برای دریافت وام های فدرال — در میان همه گیر

حتی قبل از coronavirus همه گیر برخی از مردم در آلاسکا سفر صدها مایل به دریافت درمان های پزشکی. “و آن را به بدتر زمانی که این همه انجام می شود” پیش بینی جان کالن یک پزشک خانواده در والدز, 300 مایل از نزدیکترین بیمارستان است.

او ترس خود را کوچک عمل می تواند یکی از کسانی که به زیر بروید.

کالن صرف ماه اول همه گیر تعمیرات اساسی عمل خود را به طوری که او می تواند بسیاری از بیماران تقریبا. او همچنین ساعت اختصاص داده شده به پر کردن کاغذ بازی امیدوار است برای یک وام از اداره کسب و کار کوچک.

تا کنون او تا به حال هیچ شانس.

“در زمان ما آن را نمیفهمد پول بود همه رفته” کالن گفت: از بودجه فدرال در دسترس ساخته شده برای کسب و کار مبارزه با کنگره است. اعمال او دوباره زمانی که پول بیشتری در دسترس ساخته شده است اما شنیده نمی شود به عقب; آخرین بار او را در اتاق مدیر همه او بود در پاسخ به خنده.

کوچک بسیاری از پزشکان شیوه های مانند کالن را در حال مبارزه برای زنده ماندن به عنوان بسیاری از بیماران پناهگاه در خانه و قرار است رایزنی برای همه اما ضروری ترین مسائل است. اگر چه آنها هنوز هم در حال خدمت به بیماران در میان یک بحران بهداشتی آنها بوده است قادر به دریافت وام زیر چک قانون حمایت از تصویب به عنوان بخشی از coronavirus بسته امداد در اواخر ماه مارس است.

یک نظرسنجی انجام شده توسط Richmond-بر اساس گروه حمایت برای مراقبت های اولیه پزشکان به نام Larry A. سبز مرکز یافت می شود که نیمی از پزشکان که به دنبال چنین وام ناموفق بودند. از 2,774 پزشکان که در پاسخ به این بررسی 19 درصد گفت: آنها تا به حال به طور موقت به بستن شیوه های خود را به دلیل مشکلات مالی; 42 درصد تا به حال به اخراج کردند یا کارکنان. حدود 10 درصد می گویند که آنها را مجبور به بستن در ماه آینده به دلیل کمبود مالی.

“مراقبت های اولیه بوده است underresourced و undersupported برای چندین دهه در ایالات متحده گفت:” ربکا Etz این مرکز همکاری مدیر.

مستقل پزشکان می گویند آنها منحصر به فرد فشرده — مجبور به رقابت برای کمک های مالی در برابر بزرگتر شیوه ها و بیمارستان ها و یا در برابر دیگر کسب و کارهای کوچک برای وام آنها اعتراف آنها بعید است که قادر به بازپرداخت.

بدون بودجه کالن ممکن است به زودی قادر به پرداخت دو پزشکان جوان که برای کار خود عمل هر دو آنها زین با صدها هزار دلار در وام های دانش آموزان.

برخی عصبانی هستند گرفتاری های آنان نادیده گرفته شده است توسط فدرال قانونگذاران در حالی که پول نقد گرسنگی بیمارستان ها میله میله برای دریافت 100 میلیارد دلار در دولت تسکین. حدود 3.9 میلیارد دلار از استخر که رفته به شیوه های 10 یا کمتر پزشکان با توجه به آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده اما آن را به طور کلی پرداخت می شود به مراتب کمتر از انجمن کسب و کار کوچک وام.

“اگر کسی حاضر به مرگ برای شما حداقل پرداخت آنها را به اندازه کافی برای باز بماند گفت:” جوزف Valenti یک متخصص زنان متخصص زنان در دنتون Tex.

پزشکان با شیوه های مراقبت های اولیه می گویند که آنها تلاش کرده ام برای سال ها با رکود بازپرداخت بیمه و نرخ بالای سر بالا. برخی از پزشکان امیدوارند بحران را تحریک یک حساب که اختصاص ارزش بیشتری به آنچه انجام می دهند. اما بسیاری از ترس آنها نمی خواهد آخرین طولانی به اندازه کافی به آن را ببینید.

در حالی که پزشکی از راه دور شده است تبلیغ به عنوان بخشی از پاسخ به بقای خود, بسیاری از پزشکان در خدمت جوامع روستایی با اندک یا بدون دسترسی به اینترنت است. دیگران مانند کالن را آغاز کرده اند انجام می دهند مجازی بازدیدکننده داشته است اما در حال نا امید شده توسط بیمه پرداخت آنها می گویند در حال نیش و آهسته می رسند. کالن گفت: او هنوز پرداخت نشده است هر چیزی برای مشاوره با telehealth زیرا او فرستاده شده اشتباه کدهای به شرکت های بیمه.

هجده درصد از پزشکان در پاسخ به این نظرسنجی همچنین گفت: آنها شده بود را تکذیب کرد پرداخت به صورت مجازی بازدید داشته است.

در ضمن پزشکان خود را پیدا scrounging برای دنده محافظ در حالی که رفتن عمیق تر در بدهی.

مستقل پزشکان می گویند که آنها می خواهم دولت فدرال به تمدید پیشبرد مدیکر پرداخت به پایان رسید که در ماه گذشته و ارائه آنها را مستقیم کمک های مالی. وام در مقابل باید بازپرداخت شود اگر شرایط خاصی نیست ملاقات کرد و پزشکان می گویند الزامات مورد نیاز برای بخشش هستند بیش از حد پیچیده و دائما در حال تغییر است. آنها همچنین می خواهم برای دیدن گسترش مدیکر برنامه آزمایشی است که پاداش پزشکان برای نگه داشتن بیماران در خارج از بیمارستان.

اما شیوه های کوچک است که نمی بینیم بسیاری از بیماران مدیکر باید درخواست تجدید نظر به شرکت های بیمه فردی به شناور آنها پول و پرداخت آنها را به همان اندازه به صورت مجازی و یا تلفن قرار ملاقات برای فرد بازدیدکننده داشته است.

در حال حاضر پزشکان می گویند بیماران خود را در حال جمع آوری پول برای آنها را آنلاین فروتنی اما لازم است عمل خیریه و تکامل آنلاین جمع آوری اعانه که در حال حاضر به امری عادی برای مردم تجربه های اضطراری پزشکی. سبز مرکز نظرسنجی در بر داشت 236 پزشکان شده بود پشتیبانی شده توسط بیمار اهدا.

بسیاری از پزشکان می گویند آنها با مشکلات مالی مرتبط با این بیماری همه گیر هستند و تنها ترین استرس در سریع محو مدل مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده به عنوان بیمارستان های بزرگ و شیوه های خرید مستقل پزشکان — اغلب آوردن هزینه های بالاتر.

“هشت یا 1o هفته از هم اکنون شیوه در حال رفتن به در حال مرگ بود و مردم می گویند: چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند ؟ گفت: “فرزاد Mostashari سابق دولت اوباما سلامت رسمی که در حال حاضر اجرا می شود خصوصی و خدمات بهداشتی-درمانی شرکت. “وجود دارد یک صخره است که به سرعت نزدیک.”

در ویلمینگتون دلم., جیمز گیل آماده بود به درخواست برای وام خود را برای تمرین بعد برنامه باز می شود. اما خود بانک نیست. او صرف یک روز در انتظار PNC وب سایت آماده می شود و سپس بعد از دو هفته به طور مداوم چک کردن برای به روز رسانی.

نزدیک به دو هفته بعد او در نهایت پاسخ: آنها بیشتر مورد نیاز کاغذ را از او. او آن را بیش از. روز بعد او را دیدم او سناتور در اخبار اعلام برنامه شد از پول است.

زمانی که او سعی کرد دوباره پس از یک دوم قابلمه پول اعلام شد, بانک های دیگر به او گفت به چوب با PNC چرا که اگر او روشن او خواهد بود در پایان از لیست های خود را. او شنیده ام او بدست وام حدود یک روز قبل از او خسته $200,000 خط اعتباری.

“این وحشتناک است,” او گفت:. “یک کسب و کار مراقبت های بهداشتی در وسط یک بیماری همه گیر, شما در حال رفتن به اجازه دهید ورشکسته ؟ ما هزاران و هزاران نفر از بیماران که می تواند بالا و خشک است.”

Matteo Trisolini همچنین عمل به سرعت اما فایده ای نداشت: مالک جنوب شیب اطفال در بروکلین نشسته طراوت صفحه به درخواست انجمن کسب و کار کوچک وام از اولین لحظه او می تواند. او همچنین یاد گرفته از گزارش های خبری که این برنامه در حال اجرا از پول است. درخواست خود را برای دور دوم ملاقات با گیج کننده دستورات و در نهایت رد.

تنها پس از گفتن بيماران عمل در معرض خطر بسته شدن در چند هفته بود یکی از آنها اتصال Trisolini با یک موسسه مالی محلی که در نهایت به او کمک کرد تا تضمین وام. هواداران نیز حدود 30.000 دلار برای کمک به پرداخت حقوق اطفال کارکنان و به پوشش صورتحساب برای بیمارانی که نمی تواند.

“جامعه به نجات آمد,” او گفت:.

“ما نمی گوییم که دکتر دفاتر مهم تر از دلی درب بعدی. ما به همان اندازه مهم است و ما به همان اندازه نیاز به کمک از دولت است.”

اما او افزود: “ما باید اولین بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>