کسب و کارهای کوچک نگران $349 میلیارد اضطراری برنامه اعطای وام به اندازه کافی بزرگ نیست

کسب و کارهای کوچک که به استخدام نزدیک به نیمی از ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی, کارگران می گویند آنها روبرو هستند انتظار طولانی و رد آنها به عنوان تلاش برای امن وام از طریق این صندوق شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه. بسیاری از بانک ها در حال پذیرش برنامه های کاربردی تنها از مشتریان موجود و یا کسب و کار از یک اندازه خاص.

فشار بر برنامه است که می رود به ساخت بعد از این هفته که آن را به میلیون ها نفر از پیمانکاران مستقل از جمله فرفره اقتصاد کارگران مانند رانندگان. “برنامه اجرا خواهد شد از هفته آینده” Jaret Seiberg خدمات مالی تحلیلگر در Cowen واشنگتن گروه تحقیقاتی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

تقاضا برای این برنامه همچنین انتظار می رود افزایش به طور چشمگیری پس از SBA روز دوشنبه گفت که ایمان مبتنی بر سازمان خواهد بود واجد شرایط برای وام. “ایمان مبتنی بر سازمان همواره ارائه بحرانی خدمات اجتماعی برای مردم نیازمند و SBA را روشن است که این سازمان ها ممکن است دسترسی به این اورژانس پایتخت” SBA مدیر Jovita کررنزا گفت.

SBA و وزارت خزانه داری نمی بازگشت ایمیل به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا صندوق اضطراری خواهد اجرا از پول قبل از خسته کننده تقاضا از کسب و کارهای کوچک.

رئیس جمهور تهمت اذعان پتانسیل فشار بر برنامه است. “من بلافاصله درخواست کنگره برای پول بیشتر برای حمایت از کسب و کارهای کوچک تحت #PPPloan اگر پول اختصاص داده شده اجرا می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

که کوچک-صاحبان کسب و کار از جمله لایحه گریفیث نگران است. گریفیث برآورد خود شرکت گرجستان بر اساس نوآورانه ماشینکاری راه حل خواهد بود واجد شرایط برای $50,000 وام تحت برنامه کمک خود را حفظ پنج کارکنان.

او بارها و بارها به نام دیرین خود بانک ولز فارگو. اما سان فرانسیسکو بانک اعلام کرد که نمی تواند قرض دادن بیش از 10 میلیارد دلار آن در حال حاضر اختصاص داده شده به این دلیل که فدرال رزرو قرار دادن درپوش بر روی آن حجم بعد از مصرف کننده سوء استفاده لرزاند رگولاتور’ اعتماد به نفس در بانک.

گریفیث گفت که او نگران است که در زمان او متوجه می شود که آیا ولز فارگو را قبول درخواست خود را, از آن خواهد شد خیلی دیر به درخواست از طریق یکی دیگر از بانک. “آن را به آخرین طولانی او گفت:” از $349 میلیارد صندوق.

میشل Loewinger یک دندانپزشک در واشنگتن بسته دفتر او در ماه گذشته و گذاشته شدن سه تن از کارکنان. با وام Loewinger گفت: او می تواند rehire او کارکنان و پوشش اجاره برای دفتر او در ساختمان است.

او بررسی ولز فارگو وب سایت پس از یک ساعت برای روز انتظار برای قرار دادن در یک برنامه رسمی. هنگامی که او تا به حال مشکل گرفتن از طریق او تلاش بانک مرکزی آمریکا آموخته اما او واجد شرایط نیست, چرا که او نمی باید یک حساب کسب و کار وجود دارد. “هیچ بانک های دیگر آن را مگر اینکه شما یک حساب کاربری,” او گفت:.

Loewinger نگرانی که به خاطر ولز فارگو نیست در نظر گرفتن برنامه های کاربردی بیشتر او می تواند قفل از صندوق اضطراری در دسترس نباشد. “فقط به خاطر من اتفاق می افتد به استفاده از ولز فارگو من هیچ چیز و کارکنان هیچ چیز و اجاره گرفتن نیست, پرداخت,” او گفت:. “دو تا از بزرگترین بانک ها در جهان و نه خواهد شد را به یک وام.”

این برنامه دیده می شود به عنوان یک بخش کلیدی از کنگره 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی است که به منظور کمک به کسب و کار کوچک صاحبان خود را حفظ کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر. کسب و کار با کمتر از 500 کارمند واجد شرایط برای وام تا 10 میلیون دلار. وام بخشوده خواهد شد به این معنی که صاحبان کسب و کار نمی خواهد که به پرداخت آنها را به عقب در صورتی که شرایط خاصی از جمله با استفاده از 75 درصد از پول برای حفظ و یا rehire کارکنان.

این برنامه رو به یک راکی شروع جمعه. وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک نیست نسخه نهایی قوانین تا چند ساعت قبل از آن راه اندازی شد. بسیاری از کشور, بزرگترین بانک هنوز بررسی قوانین به عنوان هزاران نفر از کسب و کار کوچک صاحبان شروع به استفاده از.

توسط دوشنبه, مشکلات شد و تداوم است. برخی از بانک های بزرگ از جمله سیتی گروپ هنوز آغاز نشده پذیرش برنامه های کاربردی. جی پی مورگان چیس کشور بزرگترین بانک در زمان خود سایت پایین به طور خلاصه به “ضروری به روز رسانی” و ساده کردن آن نرم افزار است.

بسیاری از بانک ها را محدود کرده اند دسترسی به مشتریان موجود و می گویند که در حالی که آنها شروع پردازش وام آنها فاقد مناسب SBA کاغذ بازی به پایان این روند و تبدیل پول به کسب و کار.

صدها نفر از وام دهندگان هنوز در تلاش برای گرفتن تایید برای دسترسی به SBA سیستم به طوری که آنها می تواند روند وام Rebeca رومرو Rainey, رئيس جمهور و مدیر اجرایی مستقل جامعه بانکداران آمریکا گفت: در نامه ای روز شنبه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و Carranza. بانک ها در حال تجربه “عظیم تاخیر” باقی می ماند و “نا امید با هزاران پرسش های بی پاسخ” در مورد چگونگی روند کار است, او گفت:.

“بدون یک قوی تر فرایند مصرف, آمریکا, کسب و کارهای کوچک در بسیاری از نقاط کشور را دریافت خواهد کرد و استقرار بودجه در نظر گرفته شده برای آنها” Rainey گفت. “جامعه بانکداران در حال نا امید با شکست تکنولوژی لینک ها و پورتال.”

اریکا ورنر و هارون گرگ کمک به این گزارش.

باید یک نکته یا داستان ایده در مورد چگونه دولت است که دست زدن به مراقبت عمل می کنند و پاسخ خود را به اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس? ارسال یک ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de