سه ماه بعد فروشگاه تاسیس شده توسط نویسنده و فعال مارک لمانت تپه است که فروش فیزیکی کتاب آنلاین از طریق یک سرویس به نام کتابفروشی و فروش کتاب های صوتی با یک شرکت به نام برج میزان.fm. این میزبانی زوم مبارک ساعت, سلامتی مذاکرات و مجازی حوادث با نویسندگان است. و در چند هفته گذشته آن شاهد افزایش در کسب و کار آنلاین از افرادی که مایل به حمایت از سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها و جزئیات بیشتر در مورد ضد نژاد پرستی. هنوز کتابفروشی را تا حد زیادی تکیه بر وام و افزایش مبارزه برای زنده ماندن تا زمانی که آن را بازگشایی.

“شما همیشه می توانید کتاب های ارزان تر در آمازون سریعتر در آمازون” مدیر کل جاستین مور گفت. “مشتریان در حال بیرون رفتن از راه خود را به نه تنها خرید کتاب از کتابفروشی های مستقل خود را دارد اما به تشویق دوستان خود و همکاران به انجام آن را به عنوان به خوبی. آن بوده است بسیار جامعه-رهبری ابتکار.”

با وجود گسترده شیفت به خرید آنلاین, نزدیک به 90 درصد از تجارت ایالات متحده صورت می گیرد در جهان فیزیکی است. کسب و کارهای کوچک از جمله رستوران ها و کتابفروشی ها و استودیو یوگا به مدت طولانی به دست آورده خود را نگه دارید از طریق آجر و ملات عملیات ساخته شده بر روی جذب مشتریان به در آمده جمع آوری معاشرت و صرف پول است.

اما همه گیر تغییر کرده است که مجبور کسب و کار را در آغوش فن آوری به حرکت آنلاین. بسیاری از شهرهای بزرگ که به نوعی از مستند در محل خطر دور دیگری از خاموش شدن ناگهانی بافندگی به عنوان covid-19 موارد سنبله در برخی از مناطق. یکی در پنج کسب و کارهای کوچک گزارش دادند که به طور موقت تعطیل پس از همه گیر آغاز شده, با توجه به U. اتاق بازرگانی است.

به عنوان خریداران در برخی از مناطق مردد هستند به بازگشت به عادات روزمره و پر کردن یک اتاق برای یک کتاب خواندن و یا کلاس ورزش است که غیر قابل تصور برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک مانند عمو بابی را امیدوار هستند که گذار به فروش آنلاین ممکن است کمک به نگه داشتن آنها را شناور آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی شده است.

“ما هرگز می خواهید به جای این تجربه زمانی که شما راه رفتن به فروشگاه ما” مور گفت. “شما آمده به شما اقامت شما صحبت کردن با شما دیدار با برخی از دوستان شما برخی از پاپ در گفتگو است.”

در پاسخ به خاموش شدن ناگهانی رستوران ها بسته شده و ناهارخوری و خراشیده توسط وانت و تحویل سفارش از طریق نرم افزار. مغازه های کوچک است که فروش محصولات فیزیکی مانند لباس و کتاب که راه به لیست محصولات آنلاین و در برخی موارد ایجاد وب سایت برای اولین بار. فروشگاه که فروش هنوز از مکان های فیزیکی در حال تغییر هستند و چگونه به آنها پرداخت می شود در حال حرکت به دور از ریسک پول نقد و حتی کارت اعتباری فیزیکی سیستم های پرداخت به پیش پرداخت فاکتورها و تماس با ما گزینه های. تکنولوژی فرزندخواندگی است که انتظار می رود در سال اتفاق افتاده در هفته.

“یک شبه انجام کسب و کار در فرد بود و نه واقعا یک گزینه دیگر تا هر کس درهم برای دریافت آنلاین گفت:” دیوید Rusenko سر از تجارت الکترونیکی در پرداخت همراه شرکت مربع است. “ما شاهد سه سال تصویب چرخه فشرده به مدت سه هفته.”

هنوز, آن ممکن است به اندازه کافی. بسیاری از کسب و کارهای کوچک بودند و در حال حاضر تلاش به عنوان خارج شده و آمازون تبدیل شده اند رفتن به مقصد برای خریداران. OpenTable پیش بینی یک در چهار رستوران نمی بازگشایی شده است. بیش از 100 ، 000 کسب و کارهای کوچک را تعطیل دائم از ماه مارس با توجه به مطالعه از دانشگاه ایلینوی دانشکده کسب و کار هاروارد, دانشگاه هاروارد و دانشگاه شیکاگو است.

به گفته شرکت تحقیقاتی eMarketer فروش در فروشگاه های فیزیکی در آمریکا کاهش خواهد یافت و 14 درصد یا $4.2 تریلیون دلار از این و آن می تواند به مدت پنج سال برای این صنعت برای جستن به عقب به طور کامل. خرید و فروش آنلاین در حالی که نیست به اندازه کافی به را تشکیل می دهند.

صاحبان کسب و کار کوچک به طور خاص گفت: این به اندازه کافی به خود بسته فیزیکی فضاهای خرده فروشی. خرید و فروش آنلاین به طور معمول کمتر سودآور در بخشی به دلیل هزینه های تحقق و تحویل به علاوه می گرداند. به جای بسیاری از آنها با تکیه بر وام و کمک های مالی و upswell در حمایت عمومی است.

“ما Gen Z و افراد جوان در قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است” گفت: باربارا کان استاد بازاریابی در مدرسه وارتون. “در حال حاضر مردم فکر می کنم از کل معامله از آنچه آنها برای پرداخت. که ارزش پایدار معاملات در حمایت از جامعه محلی است که بیش از و بالاتر از ارزش کالا.”

بسیاری از کسب و کار مجبور به گرفتن خلاق به استفاده از آن شدند.

در اوکلند کالیفرنیا نوار شراب و فروشگاه Ordinaire متوجه مثال آن موجودی گسترده ای از شراب حاضر عملی نیست. به جای آن اضافه شده گزینه ای را برای مشتریان به پر کردن یک فرم با شماره مورد نظر خود را از بطری بودجه و چه سبک شراب آنها “در خلق و خوی برای.” فروشگاه کارکنان میدارد بهترین شراب برای آن منظور می فرستد و یک آنلاین فاکتور به مشتری.

“این نوع از چگونه ما همیشه عمل به عنوان یک فروشگاه شراب. اگر کسی می آید ما یک گفت و گو و گفتگو در مورد آنچه که آنها به دنبال” گفت: Alex لئوپولد یک مدیر وجود دارد. نوار شراب دیده است کمی دست انداز در خرده فروشی اما نه به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای بسته شدن. این برنامه برای نگه داشتن گزینه های آنلاین پس از بار و فروشگاه های بازگشایی شده است.

پله به خالی شرکت های فن آوری در حال آمدن است تا با ابزار جدید برای کسب و کارهای کوچک. مربع است بهترین و شناخته شده برای خود اعتباری کارت خوان که شمع را به گوشی های تلفن همراه, اما آن را در حال حاضر ارائه می دهد ابزار برای سایت-ساخت و صورتحساب. زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده و این شرکت اضافه شده گزینه های جدید برای نرم افزار خود را مانند منظقه وانت و تماس تحویل.

“ما شاهد بسیاری از مردم آنلاین در دو روز و سه روز” گفت: میدان را Rusenko. “در حال حاضر که برخی از مناطق در حال بازگشایی آنها در واقع قادر به مدیریت هر دو.”

کتابفروشی, سایت عمو بابی و بیش از 700 کتابفروشی های مستقل استفاده برای فروش و تحقق راه اندازی در فوریه. آن را به فروش می رسد $50,000 ارزش کتاب که برای اولین بار در ماه است. در حال حاضر آن به طور متوسط حدود 250.000 دلار در یک روز و رفته است به عنوان بالا به عنوان $500,000 در یک روز, با توجه به بنیانگذار اندی شکارچی. که شامل افزایش قابل توجهی از افزایش علاقه به کتاب در مورد نژادپرستی نظاممند.

این سایت همچنین دستگیره های فیزیکی کار فروش و حمل و نقل کتاب. کتابفروشی های مستقل راه اندازی یک صفحه در Bookshop.org با عناوین آنها معمولا فروش و کتابفروشی با این نسخهها کار بزرگ ملی عمده برای بسته بندی و کشتی آنها را به طور مستقیم. کتابفروشی خود را ندارد به لمس کتاب و یا نگرانی در مورد موجودی اما جیب حدود 30 درصد از قیمت پوشش. کتابفروشی همچنین دارای گزینه های برای فروشگاه ها که می خواهند به خود را اداره کنند. شکارچی می گوید این شرکت نیست و یک برش از سود حاصل از فروش آن به جای ساخت آن پول در بازاریابی فروش و یا مردم به خرید به طور مستقیم از خود سایت اصلی.

مانند بسیاری از کسب و کارهای کوچک, عمو بابی را در مورد کارکنان خود را هنگامی که آن را تعطیل. مور مدیر راه اندازی یک GoFundMe برای کمک به فروشگاه 18 کارگران و او برای اعمال مختلف کمک های مالی و وام. این GoFundMe خود پیشی گرفته است $50,000 هدف و وام از جمله چک حفاظت از برنامه در دسترس هستند. از خرید و فروش آنلاین راه اندازی شده است تنها برای چند هفته در حال کمک به جزر و مد کسب و کار بیش از. فروشگاه در حال برنامه ریزی برای بازگشایی, به زودی.

“همه ما می خواهیم به نوعی بازگشت به حالت عادی از تعامل انسان; ما نه تنها از رفتن به عجله بازگشت به آن” مور گفت.

دیگران به طور کامل ایجاد وب سایت های جدید. Shopify ارائه می دهد که ارائه میشود وب سایت به فروش محصولات آنلاین گفت: آن را به حال 53 درصد افزایش در مردم ایجاد فروشگاه آنلاین جدید در ماه آوریل نسبت به ماه مارس است.

Asian-Veggies.com یکی از آنها است. یوسف و بو ایجاد سایت در مارس خود را برای کمک به پدر و سبزی فروشی, کسب و کار, فروش تولید و آن را دشوار است برای پیدا کردن مانند برف-نخود شاخه های چوی یو و شاهی.

پدرش کیان تای بو فروخته است سبزیجات در شهر نیویورک برای بیش از 28 سال اخیرا به عنوان یک عمده فروش با استفاده از قلم و کاغذ برای پیگیری تغییر قیمت. زمانی که این بیماری همه گیر آمار 90 درصد از درآمد خود را رفته بود. شرکت نسیم کالا باقی مانده بود با یک انبار در کوئینز پر شده با بیش از 70 نوع از میوه و سبزیجات و خشک محصولات محبوب در پخت و پز.

یوسف بو استفاده Shopify به سایت نرم افزار به نام OnFleet برای تحویل, تدارکات, آی فون خود را برای محصول عکس UpWork به استخدام کمک و Instagram و Facebook برای بازاریابی است. در دو ماه گذشته, آسیایی, سبزیجات تا به حال حدود 1,200 سفارشات آورده و در بیش از $100,000 به اندازه کافی برای کمک به کسب و کار اما نه جایگزین درآمد آن به طور کامل. آنها آن را به عنوان یک سود علاوه بر این آنها را حفظ خواهد کرد در حال اجرا پس از همه گیر و در حال حاضر بیشتر به دنبال انبارها به گسترش است.

یکی از چالش با فروش سبزیجات عملا به دست آوردن اعتماد مشتریان که استفاده می شود به دقت چیدن خود را. در حالی که این ممکن است غیر ممکن است برای ساخت که پایه مشتری قبل از همه گیر محدودیت های بسته فروشگاه ها و قوانین جدید در مورد لمس کردن سبزیجات در حالی که خرید در سمت چپ آنها را با گزینه های کمتر و یوسف و بو می گوید بسیاری از آنها غافلگیر شده است.

“برای نسل مسن تر آنها می خواهند به احساس سبزیجات قبل از آنها آن را خرید. آنها به آن نیاز به صحبت کردن با آنها و می گویند: “من یکی از,’ ” بو گفت. “این 100 درصد خواهد اتفاق نمی افتاد اگر همه گیر نشده بود اتفاق افتاده است.”

نه همه بسته فروشگاه محصولات فیزیکی آنها می توانید فروش. بسیاری از کسب و کار و حرفه ای نقل مکان کرده اند به ارائه نسخه های پرداخت خود را به خدمات معمول آنلاین. در زوم و FaceTime مربیان تربیت بدنی در حال اجرا مشتریان از طریق آموزش مدل مو در حال صحبت با مردم از طریق برش و مرگ خود و درمانگران در حال انجام افزایش نیاز به خدمات خود را ،

Gerrae سایمونز میلر است متعلق به فیلادلفیا, دلپذیر, ماساژ و یوگا برای 12 سال و 22 کارکنان. کسب و کار در درجه اول با تمرکز بر ماساژ, اما از چند هفته به این بیماری همه گیر او ارائه آنلاین کلاس های یوگا بیش از زوم. او با توجه به اضافه کردن پرداخت, پزشکی از راه دور-مانند قرار ملاقات برای هدایت مردم از طریق تمرین ماساژ درمانی بر خود و آزاد کردن نقاط فشار.

تصویری کلاس نمی آوردن پول به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای چه این شرکت در حال از دست دادن.

میلر کار کرده است سخت به وام امن برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور. شهرستان مقررات نیاز به پرداخت هزینه برای گسترده تر تمیز کردن در حالی که عامل در نیم معمول ظرفیت برای یک دوره از زمان.

“برای من, کلاس های آنلاین در حال رفتن به من به طرف دیگر آنها یک راه برای نگه داشتن من متصل به جامعه” سایمونز میلر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات