“این یک مقدار زیادی از پول, اما از آن است که تفاوت بین ماندن و بودن قادر به ماندن باز” کارلین گفت.

رئیس جمهور تهمت امضا اندازه گیری جمعه ریختن اضافی $310 میلیارد دلار به این برنامه به عنوان بخشی از یک بزرگتر $484 میلیارد coronavirus هزینه های لایحه. کوچک کسب و کار دولت گفت: از آن آغاز خواهد شد برنامه های کاربردی پذیرش دوباره در 10:30 صبح دوشنبه, تنظیم کردن یک دیوانگی در میان وام دهندگان و کسب و کارهای کوچک به حرکت شبیه چمچه زنی تا بودجه.

برنامه اصلی خارج اشکالات متعدد در میان وام دهندگان که بسیاری از آنها آماده بودند به قبول برنامه های کاربردی زمانی که برنامه راه اندازی شده و تکرار گزارش می دهد که مدیریت کسب و کار کوچک سیستم های کامپیوتری در تلاش بودند تحت سیل.

این بار وام دهندگان می گویند که هزاران نفر از برنامه های کاربردی و برخی از توسعه فن آوری های جدید به آن را آسان تر برای بارگذاری برنامه های کاربردی وام به SBA سیستم های کامپیوتری به امید به دست آوردن یک مزیت است. جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا دو کشور از بزرگترین بانک ها گفت: آنها ده ها هزار نفر از برنامه های کاربردی آماده شده است.

برخی از مدیران بانک می گویند که آنها در حال آماده شدن برای پول به اجرا ظرف 48 ساعت و در حال برنامه ریزی برای اقامت تا تمام شب هنگامی که SBA شروع به در نظر گرفتن برنامه دوباره.

“بزرگترین نگرانی من این است SBA قادر به رسیدگی به مبلغ وام در تلاش برای پردازش و آمریکا کسب و کارهای کوچک نا امید شدن و حتی بیشتر از آنها امروز گفت:” ریچارد شکار جمهور از مصرف کننده انجمن بانکداران.

چک حفاظت از برنامه تبلیغ به عنوان یک تاسیسات به ایالات متحده’ 30 میلیون کسب و کار کوچک صاحبان ارائه وام تا 10 میلیون دلار خواهد بود که ببخشند اگر شرکت مورد استفاده بسیاری از پول برای حفظ کارکنان است. اما نزدیک به 80 درصد از کسب و کارهای کوچک است که برای یک وام اعمال شود هنوز در انتظار پاسخ از مارس 17 روز پس از این برنامه از پول و بسیاری نمی دانند که در آن آنها ایستاده بود در فرآیند برنامه با توجه به فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شیدا Tellez, co-owner اجرایی خدمات خودرو در لس آنجلس بود بنابراین مطمئن شوید که ولز فارگو را به سرعت تصویب خود را از $100,000 درخواست وام که به او پرداخت می شود حقوق خود را هشت رانندگان از طریق اواسط این ماه حتی اگر آنها دیگر کار می کند. سپس توسط مشتریان در حال حاضر آغاز شده لغو سواری طریق ممکن است اما Tellez گفت: او با اعتماد به نفس, شرکت ایده آل متقاضی پس از آن تا به حال شده است به طور مستقیم تحت تاثیر تحول اقتصادی.

اما ولز فارگو چپ او را در یک الگوی برگزاری Tellez گفت و در زمان او قادر به اعمال این صندوق از پول است. “ولز فارگو اجازه نمی دهد ما را به اعمال قبل از آن خیلی دیر شده بود,” او گفت:. “آنها واقعا به ما اجازه دهید پایین.”

درخواست خود را هنوز هم در حال بررسی و Tellez است سنجاق آینده این شرکت در تامین وام این زمان در اطراف. بدون آن او می تواند همچنان به کارکنان پرداخت. Tellez گفت او امیدوار است: “من اجازه پایین.”

ولز فارگو گفته است که این کار به سرعت به عنوان ممکن است در مشتریان برنامه های کاربردی وام و بسیج است هزاران نفر از کارکنان به کار بر روی این برنامه است. این بانک در ابتدا قطع برنامه های کاربردی تنها چند روز پس از برنامه راه اندازی شد و گفت: محدود شد و یک کلاه بر روی رشد آن اعمال شده توسط تنظیم کننده فدرال. فدرال رزرو به طور موقت آرام کلاه و ولز فارگو شروع به گرفتن برنامه دوباره.

کاتلین فولی-Hughes باز آدا کافه در پالو آلتو کالیفرنیا بیش از پنج سال پیش به عنوان یک زمین آموزش برای کودکان معلول است. به عنوان اخبار از coronavirus گسترش او نگران شد که کارمندان بسیاری با زمینه ای شرایط پزشکی می تواند آسیب پذیر است. “من وحشت زده شد به طور مداوم تمیز کردن” او گفت:. “من فقط نگه داشته فکر یکی از کارکنان می تواند در نهایت در بیمارستان و هیچ کس می تواند با آنها وجود دارد.”

فولی-Hughes بسته غیر انتفاعی کافی نت در مارس 9, حدود یک هفته قبل از کالیفرنیا صادر شده خود را اقامت در خانه سفارش دهید. از آن پس در آدا کافه در ادامه به پرداخت برخی از آن 40, کارکنان, اما فولی-هیوز می گوید او نمی تواند استطاعت برای نگهداری در طولانی مدت.

زمانی که چک حفاظت از برنامه اعلام شد, او تماس گرفت او در بانک ولز فارگو اما ارسال نشده است یک نرم افزار تا زمانی که خیلی دیر شده بود. او پر کردن فرم در مارس 16 و مطلع شد توسط بانک ساعت بعد که صندوق از پول است.

“برای حدود یک ساعت من خیلی امیدوار پس امید من به سرعت برآب” فولی-هیوز گفت.

در حال حاضر فولی-هیوز در یک الگوی برگزاری با تنها دو هفته قبل از او خواهد بود و قادر به کارکنان پرداخت اجاره و یا لوایح دیگر. ولز فارگو است که در آن برنامه خود را ایستاده در صف اما فولی-هیوز برگزاری به امید. او خرید ماسک صورت از Etsy در آماده سازی برای بازگشایی و شروع به طرح برنامه های در حال اجرا 600 فوت مربع کافه در حالی که نگه داشتن مناسب فاصله فیزیکی بین کارکنان و مشتریان است.

“داشتن یک منفی ذهن-مجموعه نیست به شما کمک کند حرکت نمی کند هر چیزی رو به جلو” او گفت:.

در مصاحبه هفته گذشته نزدیک به یک ده کوچک-صاحبان کسب و کار گره خورده به سرنوشت خود شرکت ها برای تامین امنیت یکی از دولت وام. بسیاری می گویند که نا امید است که بانک ها به نظر می رسد به درمان ترجیحی به مشتریان بزرگتر در حالی که ترک mom-and-pop صاحبان کسب و کار در تاریکی.

برای کارلین که صاحب کارولینای شمالی, فروشگاه لباس وجود ندارد زمان زیادی باقی مانده است. او تخمین می زند او تا پایان ماه قبل از آن خیلی دیر خواهد بود به بهبود می یابند. سخت ترین بخش این است که “نمی دانستند چه گام بعدی این است که نمی دانستند اگر من رفتن به نیاز به فروش موجودی و” او گفت:. “بدون هیچ نوع حمایت و یا وام در آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای من برای خارج شدن از این.”

کنگره به اختصاص 60 میلیارد دلار از $310 میلیارد تزریق به برنامه برای بانک های کوچک با بیش از 50 میلیارد دلار در دارایی های امید که بیشتر از این پول را به مادر و پاپ کسب و کار و شرکت ها در مناطق روستایی است. اما تضمین نمی کند هر کس قادر خواهد بود برای تضمین وام صنعت مقامات می گویند.

“این می تواند سوختگی نرخ از $30 [میلیارد], $40 میلیارد دلار در روز با همه این وام ها در حال حاضر در خط لوله گفت:” پل Merski یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مستقل جامعه بانکداران آمریکا است.

“همه برنامه های کاربردی در دست است که آماده برای رفتن به خط لوله” او گفت:. “اگر آن را در زمان دو هفته گذشته زمان برای رفتن از طریق تمام $349 میلیارد و من خواهد بود که برخی آن را کمتر از دو هفته برای دریافت از طریق سیستم این زمان.”

شهروندان بانک ادموند یک جامعه کوچک بانک در حومه شهر اوکلاهما در حال آماده سازی برای یک دیوانه راش. بانک امن حدود 15 میلیون وام 240 مشتریان با اولین استخر بودجه. اما که در سمت چپ کردن ده ها تن از شرکت هایی که اعمال کرده بود.

بیش از 100 سال بانک طرح توجیهی برای گرفتن وام بیشتر از طریق این زمان گفت: رئیس جمهور خود را جیل Castilla. به جای ارسال اطلاعات وام به SBA سیستم کامپیوتری به صورت دستی این بانک است که چگونه به طور خودکار فرآیند, او گفت:.

“انتظار ما این است که این پول است که نمی تواند در اطراف برای بیش از 48 ساعت” کاستیلا گفت. “ما در حال آماده به انجام هر کاری که ما باید.”

آزادی SBF از دست رفته پنجره به ارائه مشتریان برنامه های کاربردی اولین بار. به عنوان یک غیر بانکی وام دهنده آن را تا به حال به صبر چند روز پس از برنامه راه اندازی برای به دست آوردن دسترسی به صندوق گفت: آزادی مدیر عامل شرکت Alex کوهن. اما در آن زمان آماده بود پول را اجرا کرده بود, او گفت:.

آزادی آماده است برای دور دوم کوهن گفت: با بیش از 6 ، 000 برنامه های کاربردی برای 700 میلیون دلار در وام. وام دهنده ارسال خواهد شد به عنوان بسیاری از برنامه های کاربردی به SBA به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, اما آن را نیز قصد دارد آن را ارسال برخی از برنامه های کاربردی به بانک های بزرگ اگر آنها را غرق کرد. “اگر وجود دارد یک مقدار محدود از پول شما در حال رفتن به برآوردن هر فرد,” او گفت:.

در عین حال کوچک-صاحبان کسب و کار مانند سام دونالد صاحب قره قاط جزیره قایق حیاط در نزدیکی نوار بندر مین باقی مانده در برزخ. این شرکت متکی بر حفظ قایق از جزیره کوچک در تابستان ساکنان و همسایگان خود است. اما برخی از مشتریان در حال حاضر شروع به لغو و طرح نیست به بازحمت حرکت کردن در این سال است.

“در هر زمان وجود دارد که رکود اقتصادی ما آمار واقعا سخت در یک صنعت ما” دونالد گفت.

دونالد ارائه یک نرم افزار برای $30,000 وام در 9 آوریل روز پس از برنامه راه اندازی شد. پول می تواند کمک به حفظ شرکت و آن چهار کارکنان از طریق سخت تابستان فصل تعطیلات است. اما بانک Bar Harbor بانک و اعتماد نیست ارسال درخواست خود را در زمان دونالد گفت: به او گفته شد. این شرکت در صف برای دور بعدی از بودجه.

“بدترین قسمت در مورد آن است که عدم اطمینان و نمی دانستند که آیا من باید بگویم من خدمه آنها و یا همه آنها را باید به دریافت مجوز ماهیگیری خود را و یا چیزی است,” او گفت:. “اگر در تابستان می رود به شدت برای ما, من می تواند در مشکل واقعی بدون این وام.”

اصلاح

نسخه قبلی این گزارش به اشتباه با اشاره به کارلین در فروشگاه انگور و تاک و فولی-هیوز را ادا کافه به عنوان Aba است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات