صاحبان کسب و کار کوچک می گویند که آنها می تواند اجرا از پول قبل از کمک به وارد

SBA هشدار داد در آن زمان است که هر دولت باید به دنبال و دریافت یک فاجعه اعلامیه از سازمان قبل از آن می توانید شروع به اعطای وام به آن کشور است. کارآفرینان می گویند که روند توسط قانون مورد نیاز است نگه داشتن همه چیز.

از وضعیت وخیم برخی از کسب و کار روبرو هستند تأکید چگونه نزدیک به استخوان بسیاری از کارآفرینان تابع. چند روز تاخیر نمی خواهد موضوع را به یک شرکت بزرگ اما آن می تواند باعث شکستن و یا یک کسب و کار کوچک آنها گفت.

“مردم هنوز هم گرفتن صورتحساب از حساب من و من پول ندارم در آینده گفت:” جیسون اسمیت که به استخدام هفت نفر در M&M مرکز مراقبت از خودرو در مرریللویلل, Ind. “این رفتن به تنگ واقعا سریع است.”

اسمیت گفت که همسرش به نام SBA روز دوشنبه پس از شنیدن در مورد برنامه وام. او در انتظار برای یک ساعت و 40 دقیقه قبل از گرفتن قطع شده او گفت:.

زن و شوهر نیز سعی SBA سایت. در اول سایت “سقوط” اسمیت گفت. بعد از آن روز او دیده سایت و در ایندیانا به حال نشده است اعطا فاجعه-منطقه وضعیت.

اسمیت گفت: او با اشاره انگشتان دست. “من درک می کنم بسیاری از آشفتگی در رفتن با مردم در تلاش برای کشف کردن آنچه به انجام,” او گفت:. او تخمین زده است که او نیاز به یک وام حداقل 50000 دلار به پرداخت صورتحساب خود را و کارکنان برای چند ماه آینده.

Fredo Alcantar, left, and Ian Turak look up parts at M&M Car Care Center. “With us being so slow, we’ve got to be able to find a way to feed our families,” Alcantar said. (Youngrae Kim for The Washington Post)
Fredo Alcantar چپ و ایان Turak نگاه کردن قطعات در M&M مرکز مراقبت از خودرو. “با ما بودن خیلی آهسته ما باید قادر به پیدا کردن یک راه برای تغذیه خانواده های ما” Alcantar گفت. (Youngrae کیم برای واشنگتن پست)

SBA بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در چهار شنبه. روز سه شنبه آژانس گفت که کاهش برنامه های مورد نیاز برای فعال متحده به دریافت اضطراری اظهارات سریع تر است.

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم (R) چهارشنبه اعلام کرد که دولت درخواست کرده بود یک فاجعه اعلامیه از SBA.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال همکاری با کنگره جمهوری خواهان در شرایط اضطراری بسته محرک است که اختصاص اضافی $300 میلیارد سمت کمک به کسب و کارهای کوچک جلوگیری از اخراج های دسته جمعی واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا SBA خواهد نقش بازی که در اعطای وام.

کسب و کارهای کوچک با استفاده کمتر از 500 نفر کمک حدود 44 درصد از تولیدات ناخالص کشور را شاغل و حدود 48 درصد از نیروی کار در سال 2014 با توجه به SBA و اداره آمار آمریکا. کسب و کار با کمتر از 20 نفر از کارگران 18 درصد از کارگران آمریکایی است که در سال.

تماس برای محافظت از کسب و کار کوچک در حال رشد ضروری تر به عنوان نشانه ای از اخراج رشد در سراسر کشور است.

مری مک نامارا صاحب کوهستان بورس یک فروشگاه عتیقه جات در کداک دنیاست. گفت: او همچنین متوجه شد که او هنوز واجد شرایط برای وام SBA چرا که او دولت را دریافت نکرده یک فاجعه اعلامیه هنگامی که او بررسی می شود صبح روز چهارشنبه.

“خانواده من شده است در کسب و کار از سال 1955” او گفت: پست. “نمای ما گره خورده است به فصل گردشگری در کوه های اسموکی. مارس زمانی است که ما با دیدن یک چشم انداز مثبت در فروش پس از هوازدگی ناب ماه های زمستان. با تقریبا همه چیز بسته اینجا را حداقل تا اوایل ماه مه معنادار وجود دارد امکان خانواده ما را از دست دادن کسب و کار ما.”

“ما صاحبخانه شده اند هرگز حاضر به جای ما در گذشته هستند و برخی از آنها نمی خواهد در حال حاضر” مک نامارا گفت.

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی (R) روز چهارشنبه گفت که او درخواست کرده بود این فاجعه اعلام شده است.

برخی از شرکت ها نمی خواهد واجد شرایط برای وام SBA. “یک صاحب کسب و کار احتمالا به نشان می دهد آنها در حال اجرا یک کسب و کار موفق قبل از coronavirus. این است که قطعا نه فقط پرتاب پول در یک مشکل” گفت: Chris Hurn مدیر اجرایی کسب و کار کوچک وام دهنده سرچشمه تجاری پایتخت است که آشنا با SBA مورد نیاز است.

کمک برداشت تا در دیگر محله های. Facebook این هفته گفت: توزیع 100 میلیون دلار کمک مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک صدمه دیده از بحران بهداشت و درمان.

تیم واتسون صاحب یک منشور-شرکت اتوبوس در اندیکت n. y. گفت: او همچنین قادر به درخواست برای وام SBA که از بعد از ظهر چهارشنبه به دلیل نیویورک دریافت کرده است و نه یک ایالت فاجعه اعلام شده است. مقامات دولتی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شرکت خود شفر تور & منشور استخدام 30 نفر تا آن را مجبور به اخراج بسیاری از رانندگان از چند هفته پیش و پس از مشتریان لغو سفر.

“ما, اتوبوس, پرداخت, بیمه, پرداخت, پرداخت وام مسکن” واتسون گفت. “ما به دنبال در تمام هزینه های ما و نگاه صفر و جریان نقدی. ما حتی شروع یک موتور در یک هفته دیگه احتمالا.”

“ما به دنبال نجات هواپیمایی یا کروز صنعت به دنبال دارد. … ما فقط به دنبال نوعی جایگزین برای ورشکستگی,” او گفت:.

در 70 سال خود را متعلق به خانواده کسب و کار وجود داشته است پول همواره تنگ او گفت: که ماهیت کسب و کار کوچک.

“اگر همه چیز رفت و کاملا در همه زمان ها آن را نمی خواهد در حال اجرا به عنوان نزدیک به عنوان آن است. اما پس از آن انتقال می رود یا چیزی اتفاق می افتد و تمام بودجه خود را می رود از پنجره بیرون را,” او گفت:. “شما بستگی دارد هفته آینده کسب و کار به پرداخت این هفته صورتحساب.”

Smith leans against a floor jack at M&M Car Care Center. (Youngrae Kim for The Washington Post)
اسمیت خم در برابر جک سوسماری در M&M مرکز مراقبت از خودرو. (Youngrae کیم برای واشنگتن پست)

اسمیت گفت همان درست است از خودکار-کسب و کار تعمیر در ایندیانا است. او بسیار کمتر قدرت خرید برای قطعات خودرو از فروشگاه های زنجیره ای انجام ساخت و هزینه های خود را بسیار بالاتر است.

او نیز فراهم می کند بیمه درمانی برای کارکنان خود را پوشش 100 درصد از هزینه های, او گفت:. فقط چند ماه پیش او باز دوم خود را خودکار تعمیر فروشگاه, ساخت زمان بحران به خصوص بد است.

روز چهارشنبه اسمیت خریداری ناهار برای کارکنان خود را از یک رستوران محلی است که همچنین در زمان های سخت کاهش یافته است. “هر کس فقط در تلاش برای کمک به همه از,” او گفت:.

مشتریان عمدتا متوقف آمدن به مغازه ها و کسانی که ایستاده شش فوت دور از ضد اسمیت گفت. “گوشی نه زنگ. مردم از ترس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de