کسب و کار کوچک بازپرداخت وام مهلت می گذرد با هیچ کلمه ای در مورد چگونه بسیاری از شرکت ها بازگشت PPP پول

در آوریل 23, نزدیک به سه هفته پس از آن راه اندازی اولین tranche از آنچه که تبدیل به یک $669 میلیارد کوچک-کسب و کار تلاش های امدادی شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه های وزارت خزانه داری گفت که عموم شرکت های معامله “با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازارهای سرمایه” بودند و نه در نظر گرفته شده دریافت کنندگان مالیات دهندگان حمایت وام. در آن زمان اولیه $349 میلیارد مجاز برای برنامه اجرا کرده بود و در خشم شد و ساختمان به عنوان رسانه های خبری نشان داد که چندین well-heeled ملی نام های تجاری از جمله لرزش کلبه Sloanetoyotaglenside و اسپن موسسه تا به حال موفق به دریافت وام.

دولت به داد و ستد عمومی شرکت تا زمانی که ممکن است 7 تا بازگشت پول و سپس منتقل مهلت May 14 و در نهایت به دوشنبه. دولت گفت: این امر نیز حسابرسی وام های بزرگتر از 2 میلیون دلار است.

اما در حالی که برخی از شرکت های بازگشت پول بسیاری دیگر کاهش یافته است به انجام این کار. در حال حاضر وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا دولت می تواند نیروی شرکت هایی که دریافت پول تحت اولیه PPP برنامه به آن بازگشت.

آوریل 6 مقررات صادر شده توسط وزارت خزانه داری گفت که وام گیرندگان و وام دهندگان “باید با تکیه بر قوانین و راهنمایی های موجود در آن زمان مربوط به نرم افزار است.” کسب و کار کوچک طرفداران آن می گویند بعید است که دولت می تواند مجازات عمومی شرکت هایی که نرم افزار predated آوریل 23 قانون است.

ژن علائم فیلادلفیا مبتنی بر حسابداری و کسب و کار کوچک مدافع است که پیگیری این برنامه گفت: این دو قانون به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با یکدیگر.

“معلوم نیست که آیا قانون دوم طرفها اول” مارکس گفت. “آنها در حال رفتن به جنگ است که یکی را در دادگاه و به عنوان [وزارت خزانه داری] تلاش می کند به پشت پنجه, پول, از آن خواهد شد یک مشکل است.”

معضل خلاصه بازی هرج و مرج راه است که در آن فدرال کمک مالی برنامه های پرتاب شد با هم در پرواز پس از اقتصاد ایالات متحده به طور ناگهانی تعطیل می شود در اواسط ماه مارس.

وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر به لحاظ اقتصادی ویران کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور و برای مالیات دهندگان که باید به پای این لایحه است. چک برنامه حفاظت از یک جزء حیاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای تقویت اقتصاد با بودجه عمومی در حالی که مردم در تمام 50 ایالت صبر از coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه ارائه می دهد وام در ultralow نرخ بهره و شامل یک فرصت برای وام به طور کامل ببخشند. مالیات دهندگان با پشتوانه وام های پذیرفته شده پردازش و پرداخت توسط شبکه ای از وام دهندگان خصوصی و مالی تکنولوژی شرکت با اداره کسب و کار کوچک و وزارت خزانه داری بازی در یک نقش نظارتی. کسب و کار تا 500 کارکنان اعمال می شود اگر چه متعدد وجود دارد استثنا برای این قانون.

با اقتصاد فزاینده رو به پایین در اواخر ماه مارس قانونگذاران می خواستم این برنامه را به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است. با هیچ زمان برای رفتن از طریق استاندارد نظارتی ماشینی ایستاده در یک برنامه فدرال و مقامات در SBA و وزارت خزانه داری راه اندازی آن با آینده به هیچ مقررات در محل. اولین رسمی ارشاد منتشر شده بود تنها چند ساعت قبل از بانک ها شروع به ارائه وام.

قانونگذاران قرار داده بسیار کمی نوار قرمز در مقابل کسب و کارهای کوچک به دنبال وام. در عمده خروج از گذشته برنامه های فدرال وام وام گیرندگان اجازه داده شد به خود گواهی که آنها در دیدار با وام مورد نیاز است. کسب و کار تنها نیاز به گواهی “حسن نیت” است که “زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود وام لازم برای حمایت از خود را در حال انجام عملیات” با توجه به SBA مواد اطلاعاتی.

دیدن هیچ فدرال راهنمایی که رد صلاحیت آنها شرکت تخته به سرعت متوجه شدم که کسب و کار کوچک وام برنامه می تواند میلیون ها نفر در پول نقد سریع در غیرممکن نرخ بهره پایین است. نزدیک به 300 عمومی شرکت گزارش شده دریافت پول از این صندوق با توجه به اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست از جمله 43 شرکت هایی که تا به حال بیش از 500 نفر از کارگران.

ده ها تن از آنها تصمیم به بازگشت وجوه یا در پاسخ به فشار منفی و یا سردرگمی بیش از قوانین است.

“وجود دارد کاملا بسیاری از شرکت هایی که تصمیم گرفته اند که به دلیل نگرانی بیش از تغییر پست هدف که ممکن است تغییر در چگونه آنها می تواند تحت ممیزی نبود ارزش بدون هیچ زحمتی” گفت: جان Lettieri جمهور و رییس اجرایی اقتصادی نوآوری گروه یک سازمان حمایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>