Tauseef مصطفی خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فاروق عبدالله چپ و پسرش عمر عبدالله وارد در بخشی از کمیسر دفتر قبل از فاروق عبدالله ظ نامزدی خود را برای مقالات سرینگر صندلی برای مجلس در سرینگر هند در مارس 2014.

دهلی نو — آنها سه برجسته ترین سیاستمداران در کشمیر اعضای سلسله که منجر به مشکل منطقه برای چند دهه. اما برای شش ماه گذشته آنها شده اند زندانیان بازداشت و تحت تیره شرایط.

بسیار کم دیده شده است و یا شنیده از آنها از ماه اوت زمانی که هند محروم کشمیر از استقلال خود و استقلال تعطیل ارتباطی در منطقه و بازداشت ده ها تن از سیاستمداران جریان اصلی.

Mehbooba مفتی, 60, رهبر مردم حزب دموکراتیک است که برگزار می شود در یک خانه ییلاقی استفاده می شود به خانه مقامات پلیس.

فاروق عبدالله 82 تحت یک دقیق در فرم از بازداشت خانگی است که در آن خانه خود را رسما تعیین شده یک زندان است. پسرش عمر عبدالله 49 است بازداشت در سابق کاخ بود که پس از یک پلیس تسهیلات برای بدنام ، هر سه رئیس سابق وزرای دولت جامو و کشمیر.

خود را طولانی مدت بازداشت هستند نشانه ای از چگونه همه چیز باقی می ماند به دور از نرمال در کشمیر با وجود دولت هند ادعا می کند. هند گفته است که اقدامات لازم را برای جلوگیری از خشونت در پاسخ به تغییر در کشمیر وضعیت. اما در حالی که محدودیت های دیگر در ارتباط بوده اند کاسته و چندین سیاستمداران منتشر شد این سه چهره های کلیدی در کشمیری سیاست هنوز هم بازداشت شده اند. انتخابات محلی مقننه باقی می ماند به طور نامحدود به حالت تعلیق درآمد.

برای نزدیک به سه دهه هند مبارزه یک شورش خشونت آمیز در منطقه است که به دنبال آزادی کشمیر و یا ادغام با پاکستان است. احزاب رهبری Abdullahs و مفتی جعلی pro-هند مسیر در سیاست و حمایت برای باقی مانده در داخل هند تحت شرایط خاصی. عمر و فاروق عبدالله عبدالله با نخست وزیر نارندرا مودی در دهلی نو روز قبل از اوت. 5 اطلاعیه به عنوان تنش رشد در منطقه است.

اما موضع سیاسی نیست جلوگیری از دستگیری در کنار کسانی که متهم به هواداری از جدایی. آمیت شاه هند صفحه اصلی وزیر گفت: در ماه ژانویه که مقامات بازداشت رئیس سابق وزرای چرا که آنها تا به حال ساخته شده بیانیه است که می تواند تحریک ناآرامی.

در یکی از آخرین توییت در اوت. 4 عمر عبدالله خواسته مردم کشمیر به آرامش و جلوگیری از خشونت است. مفتی گفت که تغییر کشمیر وضعیت را هند یک نیروی اشغالگر در منطقه است.

حبیب Naqash

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ثریا Mattoo دوم از سمت چپ, خواهر فاروق عبدالله و فاروق دختر صفیه حق شرکت در یک تظاهرات برگزار شده توسط جامعه مدنی و گروه زنان در کشمیر در برابر نقض حقوق بشر در این منطقه در ماه اکتبر.

فقط فوری اعضای خانواده مجاز به بازدید از سه سیاستمداران است. آنها صرف روز خود را به تماشای اخبار تلویزیون و خواندن کتاب از جمله قرآن است. صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده است ارسال روزانه.

ایالات متحده ابراز نگرانی خود را. یک مقام وزارت خارجه به خبرنگاران گفت: در ماه ژانویه که در واشنگتن بود خواست هند “را به حرکت به سرعت به انتشار آن دسته از رهبران سیاسی بازداشت بدون اتهام.”

آمیتا Mattoo یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه جواهر لعل نهرو گفت: عمده تصمیم به تغییر کشمیر وضعیت مورد نیاز برای به حداقل رساندن عوارض جانبی. اما در حال حاضر, او گفت: آن دوره است و بیش از آن مهم است برای رهبران منتشر خواهد شد “برای شروع یک فصل تازه.”

دولت را متهم فاروق عبدالله همچنین یک عضو پارلمان تحت امنیت عمومی عمل یک قانون است که منتقدان را به نام “اژدهایی.” این اجازه می دهد تا مقامات برای بازداشت افراد تا دو سال بدون محاکمه. عمر عبدالله و مفتی باید بازداشت شده و تحت یک ماده در قانون مجازات اسلامی است که اجازه می دهد تا بازداشت پیشگیرانه برای حفظ صلح است. دو محلی و مقامات دولت نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد بازداشت. یک مقام ارشد پلیس صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مسائل با خبرنگاران گفت که بازداشت شد “کاملا قانونی است.”

“کشمیر امروز یک پلیس ایالتی گفت:” Aaliya مبارک عمر پسر عموی و فاروق شویم. او گفت: دولت در عمل به عنوان اگر او پسرخاله و عمو بودند “تروریست ها است.”

Hasnain Masoodi یک عضو پارلمان از عمر عبدالله عبدالله, حزب, درخواست دادگاه به او مراجعه کرده بود و شگفت زده برای پیدا کردن که به طور معمول پاک تراشیده عمر با ریش در ماه اکتبر. هندی مقامات می خواهند “خود را به ترک و روان کبود و کتک” Masoodi گفت.

یک عکس جدید از عمر عبدالله با یک کهنه و خاکستری و ریش مبهوت بسیاری در کشور است. مبارک و عمر پسر عموی او نگه داشتن ریش به عنوان یک “علامت اعتراض.”

Masoodi و مبارک اصطلاح هند یک جانبه تصمیم به لغو کشمیر استقلال یک “خیانت” احساسات مشترک توسط مفتی سوم رئیس سابق وزیر در بازداشت به گفته او دختر Iltija اقبال.

Tauseef مصطفی

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Mehbooba مفتی, مرکز, برگ, پس از تاج گذاری مراسم در ماه ژوئن سال 2016 در مرز نیروی امنیت مرکزی در سرینگر هند است.

برای نزدیک به یک هفته پس از مادرش بازداشت شد, اقبال گفت: او تا به حال هیچ اطلاعات و یا تماس با او تا زمانی که او در بر داشت یک مچاله توجه داشته باشید در یک lunchbox که فرستاده شده بود برای او. توجه داشته باشید گفت: “دوست از دست رفته ما از صمیم قلب” گفت: اقبال 32. “بعد از چند روز این بود که ما تنها شکل از ارتباطات است.

“دنیای من از هم پاشیده شده است” گفت: اقبال که نیز تا به حال به درخواست دادگاه برای دیدن مادرش. “آن بوده است بسیار طولانی در حال حاضر است که گاهی اوقات من مراجعه به او در زمان گذشته.”

جوانا اسلاتر در دهلی نو و شمس عرفان در سرینگر کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

قفل کردن و خاموش کردن: چگونه هند سکوت کرده است مخالفت خود را سرکوب در کشمیر

هند ادعا برجسته کشمیری رهبر تحت قانون منتقدان تماس شدیدی

هند را به قطع اینترنت در کشمیر است که طولانی ترین تا کنون در یک دموکراسی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im